Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....

QUOTE(širlė @ 2013 05 29, 13:01)
na visi zmones skirtingi, as asmeniskai, kad ir atostogos nevaikstau susivelusi ir susiglamzusiais rubais, vien todel, kad atostogos biggrin.gif


Jūros vėjas vis tiek tuos plaukus suvelia, o kai išsimaudai ir paguli ant kranto - dar ir smėliuko į juos pripusto smile.gif Negi iš karto bėgt už galvos susiėmus į viešbučio kambarį plautis galvą ir šukuotis?

Mano vaikai iš karto lekia prie baseino (jei jis yra viešbutyje), maikes nusimeta bebėgdami ir sviedžia jas ant gulto - niekas taip ir nepastebėtų, išlygintos jos buvo ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2013 05 29, 10:43)
geriau nesakykit.. unsure.gif bet gal per savaite dar pasistaisys biggrin.gif kokios karsto oro sroves uzplus varna biggrin.gif  biggrin.gif


jau kitą savaitę tikrai turi užpulti biggrin.gif


nežinau, aš išlygintus ir sulankstytus sudedu į lagaminą, nesusiglamžo man jie.
Atsakyti
as rubu nelankstau, o vynioju i ritinukus tokius, man patogiau ir kraut, ir kazkaip vietos maziaus ir nesusilamdo man visiskai
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 05 29, 13:48)
as rubu nelankstau, o vynioju i ritinukus tokius, man patogiau ir kraut, ir kazkaip vietos maziaus ir nesusilamdo man visiskai


mes grįždami taip vyniojam smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O iš kur jūs randate kas priklauso viešbutyje pavyzdžiui į viskas įskaičiuota (Novaturo ar Teztouro psl) ar kitur. g.gif
Atsakyti
Pirmiausiai kai rinkomes viesbuti, ziurejom kad gultai papludimyje butu nemokami, veliau vertinom All sistema, konkreciai musu viesbucio yra viesbucio internetineje svetaineje:
http://hotel-evrika....s/all-inclusive
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2013 05 29, 15:08)
O iš kur jūs randate kas priklauso viešbutyje  pavyzdžiui į viskas įskaičiuota (Novaturo ar Teztouro psl) ar kitur. g.gif

kelioniu organizatorius prie kiekvieno viesbucio aprasymo ta info sudeda ir plius paties viesbucio tinklapyje dar buna surasyta.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 05 29, 12:58)
Jūros vėjas vis tiek tuos plaukus suvelia, o kai išsimaudai ir paguli ant kranto - dar ir smėliuko į juos pripusto smile.gif Negi iš karto bėgt už galvos susiėmus į viešbučio kambarį plautis galvą ir šukuotis?

Mano vaikai iš karto lekia prie baseino (jei jis yra viešbutyje), maikes nusimeta bebėgdami ir sviedžia jas ant gulto - niekas taip ir nepastebėtų, išlygintos jos buvo ar ne  biggrin.gif


nereikia jau cia nueiti i krastutinumus mirksiukas.gif ne vien papludimi gulesim, eisim ir i restorana valgyti, ir i miesta islysim tongue.gif
Realiai man tik keletui rubu to lygintuvo reiketu, nes kiti kazkaip nesilanksto, arba apsirengus net nesimato cool.gif


Muminuk, jei jau lietuvoje zada +29 tai tikiuosi Varnoje irgi ne ka prasciau bus biggrin.gif
Atsakyti
Ar aš gerai skaitydama forume supratau, kad paplūdimyje reikia gultus pirkti, nes pvz ant smėlio su savo rankšluoščiu nėra niekur laisvos vietos. Čia apie Saulės krantą.
Atsakyti
Sveikos! Ar kas vykote/vyksite į Bulgariją su Go2Holiday kelionių agentūra? Mažai info apie ją, o kainas siūlo geras. Tai norisi atsiliepimų smile.gif
Taip svajoju apie poilsį Bulgarijoje.. vacation1.gif
Atsakyti
Pasakykit apie Nesebar miestelį, ką ten galima pamatyti, jei be gido. Ar geriausia su ekskursija ten vykti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2013 05 31, 18:49)
Pasakykit apie Nesebar miestelį, ką ten galima pamatyti, jei be gido. Ar geriausia su ekskursija ten vykti. g.gif


su ekskursija tikrai daugiau sužinotum, bet dabar, nors kainos ir nepamenu, pernai Nesebaras neadekvačiai brangus buvo su ekskursija g.gif


o jau oras oras VArnoj mega_shok.gif
Atsakyti