Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjo vaikučiai...

QUOTE(-zuika- @ 2013 06 27, 23:46)
Sveikos mamytes wink.gif
Braske, i kokia mokykla nutaret leist ???

nusprendiau I Taikos progimnazija leisti, I pradine Vyturio nepapuolem, bet gal ir gerai, nes ten labia perkrautos klases, net po 28vaikus, tai keli vaikai kurie pateko I vyturi, pasirinko Taikos mokykla, cia pas mus 20 vaiku ir mokytoja faina pasirode. Juo labiau kad I sia mokykla eis bene daugiausia vaikuciu Is darzelio (5), o seip musu grupe labia issibarscius is ivairiu rajonu tai ir I skirtingas mokyklas visi eina.

QUOTE(Kitokia. @ 2013 06 29, 00:47)
Nors nepazystu,bet laaaabai smagu skaityt tokias naujienas thumbup.gif Laikykites taip ir toliau thumbup.gif

tai ir as daug ko esu nemacius is musu forumo gyvai, bet atrodo tokios visos artimos ir seniai pazystamos, visos kaip savos mirksiukas.gif . Aciu uz gerus zodzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2013 06 29, 09:30)
1. nusprendiau I Taikos progimnazija leisti, I pradine Vyturio nepapuolem, bet gal ir gerai, nes ten labia perkrautos klases, net po 28vaikus, tai keli vaikai kurie pateko I vyturi, pasirinko Taikos mokykla, cia pas mus 20 vaiku ir mokytoja faina pasirode. Juo labiau kad I sia mokykla eis bene daugiausia vaikuciu Is darzelio (5), o seip musu grupe labia issibarscius is ivairiu rajonu tai ir I skirtingas mokyklas visi eina.

2. tai ir as daug ko esu nemacius is musu forumo gyvai, bet atrodo tokios visos artimos ir seniai pazystamos, visos kaip savos  mirksiukas.gif . Aciu uz gerus zodzius 4u.gif


1. Pas mus klasėj irgi daug Kamilės grupiokų papuolė, su Kamile bus 7, vien iš grupės + dar keletas iš to pačio darželio smile.gif Tik šiaip klasėj vaikiukų daugoka - 25, bet tikiuosi viskas bus ok smile.gif Mes į Žėručio pradinę topinsim.

2. Dėl TB vakar perskaičiau ir smagu pasidarė, kad viskas jums gerai, tikrai džiugios žinios. Šaunuolis, o ir visa šeima šauni! Svarbiausia optimizmas, teigiamas nusiteikimas ir viskas bus gerai!

Atsakyti
Braskute ,kaip smagu skaityt puikias najienas del Tb wub.gif wub.gif Aciu Dievuliui ,kad taip ir liktu viskas ok wub.gif


dabar svaja zodi rez biggrin.gif biggrin.gif

Nelabai ikertu tevus kurie skuba leisti vaikus i mokykla ypac 6 m doh.gif Nu kam ta vaika "gruzinti" be laiko kur skuba?? Ko jie nori is vaiko ?? ..na yra laikas ir matyt ne veltui nuo 7metu duotas mirksiukas.gif

Dabar tevai is vis proteja su vaiku uzimtumu doh.gif nuo 1,5 m jau po kelis burelius vezioja ..nu cia pereboras juodas.tai is ties..kada vaikui vaiku buti??? tik 1 metus?? blink.gif kol ant (.) pasikabines?? g.gif

Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2013 06 29, 12:26)
Braskute ,kaip smagu skaityt puikias najienas del Tb  wub.gif  wub.gif  Aciu Dievuliui ,kad taip ir liktu viskas ok wub.gif
dabar svaja zodi rez biggrin.gif  biggrin.gif

Nelabai ikertu  tevus kurie skuba leisti vaikus i mokykla ypac 6 m doh.gif  Nu kam ta vaika "gruzinti" be laiko kur skuba?? Ko jie nori is vaiko ??  ..na yra laikas ir matyt ne veltui nuo 7metu duotas mirksiukas.gif

Dabar tevai is vis proteja su  vaiku uzimtumu doh.gif  nuo 1,5 m jau  po kelis  burelius vezioja ..nu cia pereboras juodas.tai is ties..kada vaikui vaiku buti??? tik 1 metus?? blink.gif  kol ant (.) pasikabines?? g.gif


Svajuk, kaip tik apie tave pagalvojau pietus gamindama, gal jau anūkėlį/anūkėlę sūpuoji? mirksiukas.gif

O dėl vaikų leidimo nuo 6 metų į mokyklą, kaip pavyzdį papasakosiu apie savo draugės mergaitę. Ji 6 metų laisvai skaitė, todėl leido į mokyklą, ir ten jai buvo 1-oje klasėje gana nuobodu, mokytoja duodavo papildomų užduotėlių, kad vaikas nenuobodžiautų, o anglų kadangi lankė būrelį, eidama į darželį, tai mokykloje pykdavo, kad leliukiškos užduotėlės ir jai visai neįdomu. Manau, čia nuo vaiko brandos daug priklauso. Nes jei jau ji 6 metų pirmoje klasėje nuobodžiavo, tai įsivaizduoju kas būtų, jei būtų leidę 7 metų. Mano sesė taip pat į pirmą klasę pradėjo eiti nuo 6 m., nes ji daržiuko nelankė (pabandė leisti, bet buvo katastrofa), jau 6 m. laisvai skaitė ir namuose vienai būti buvo labai nuobodu. Nematau, jokios dėl to tragedijos. Aišku, leidžiant nuo 7 m. vaiką ilgiau prie šonelio turėsi, bet taip mąstyti būtų savanaudiška.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikuliukas: 29 birželio 2013 - 13:48
Solemi , anksti dar rolleyes.gif lapkriti po 20 jau gal bus 4u.gif
db tik 20 sav bigsmile.gif treciadieni zinosim kas ten gyvena wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ** Svaja**: 29 birželio 2013 - 13:42
QUOTE(** Svaja** @ 2013 06 29, 13:41)
Solemi , anksti dar  rolleyes.gif  lapkriti po 20 jau gal bus 4u.gif
db tik 20 sav bigsmile.gif treciadieni zinosim kas ten gyvena wub.gif



aaa... žinosim, kada žinių laukti smile.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū už diskusiją, kuo labiau skaitau, tuo labiau įsitikinų, kad gerai nusprendėme. Jei tik priims, būtinai leisime į darželio grupę, mums priimtiniau, kad ji būtų mažiausia tarp didesnių, nei atvirkščiai. Taip pat buvo su Viliums, jis pradėjo lankyti darželį su metais vyresniais, keitė kelias grupes ir tai buvo tik į naudą.
Su Gretos mokykla žiūrėsime vėliau, jei matysime, kad vėjai galvoje, paliksime vienus metus ilgėliau darželyje. Mane dėl daržiuko stabdė ir jos mažas ūgis, bet jau dabar broliui į kaulus duoda, tai gal neprapuls biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2013 06 29, 14:53)
Ačiū už diskusiją, kuo labiau skaitau, tuo labiau įsitikinų, kad gerai nusprendėme. Jei tik priims, būtinai leisime į darželio grupę, mums priimtiniau, kad ji būtų mažiausia tarp didesnių, nei atvirkščiai. Taip pat buvo su Viliums, jis pradėjo lankyti darželį su metais vyresniais, keitė kelias grupes ir tai buvo tik į naudą.
Su Gretos mokykla žiūrėsime vėliau, jei matysime, kad vėjai galvoje, paliksime vienus metus ilgėliau darželyje. Mane dėl daržiuko stabdė ir jos mažas ūgis, bet jau dabar broliui į kaulus duoda, tai gal neprapuls  biggrin.gif


Tik tu viena žinai, kas tavo dukriukui yra geriausia. O mes tik išreiškėm savo nuomonę mirksiukas.gif


*****, šaaaaaalta!!!! Pasiilgau karščių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Solemi @ 2013 06 29, 15:55)

*****, šaaaaaalta!!!! Pasiilgau karščių unsure.gif

jau bijok dievo blink.gif ...Labai gerai taip labai ..man tai super wub.gif wub.gif wub.gif

Karsciai yra blogis totalus lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2013 06 29, 15:10)
jau bijok dievo  blink.gif ...Labai gerai taip labai ..man tai super  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Karsciai yra blogis totalus lotuliukas.gif  blush2.gif


Bet po tokių karčių, staigus temperatūros kritimas irgi nieko gero unsure.gif Man šaltaaa tongue.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2013 06 29, 15:53)
Ačiū už diskusiją, kuo labiau skaitau, tuo labiau įsitikinų, kad gerai nusprendėme. Jei tik priims, būtinai leisime į darželio grupę, mums priimtiniau, kad ji būtų mažiausia tarp didesnių, nei atvirkščiai. Taip pat buvo su Viliums, jis pradėjo lankyti darželį su metais vyresniais, keitė kelias grupes ir tai buvo tik į naudą.
Su Gretos mokykla žiūrėsime vėliau, jei matysime, kad vėjai galvoje, paliksime vienus metus ilgėliau darželyje. Mane dėl daržiuko stabdė ir jos mažas ūgis, bet jau dabar broliui į kaulus duoda, tai gal neprapuls  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Geras sprendimas,as irgi taip daryciau 4u.gif
QUOTE(Solemi @ 2013 06 29, 20:16)
Bet po tokių karčių, staigus temperatūros kritimas irgi nieko gero unsure.gif  Man šaltaaa tongue.gif  rolleyes.gif

Man irgi karstis gerai biggrin.gif As kaip driezas galeciau vartytis sauluteje biggrin.gif
Atsakyti