Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjo vaikučiai...

smile.gif smile.gif smile.gif

labuka , prisiduodam ..Pauliui sekasi neblogai . giriamas daznai wub.gif demesingas , per pamokas ramus , stengiasi ir ttt. zodz kol kas mama patenkinta wub.gif wub.gif wub.gif

O darzelyje sake ..bus blogai , bus sunku ir ttt.. doh.gif doh.gif na visgi manau reikia moket su vaiku kontakta uzmegsti o paskui jau sakyt ar bus sunku o gal bus labai gerai ...ne pensininkem aukletojom but... blush2.gif

Mokytoja jauna supratinga tikrai man l patinka o ir Pauliui patinka del to viskas mums ir iseina ir gaunas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labos,
tikrai namučiai apmirę biggrin.gif


Praėjo nuo mano rašliavos 10 dienų ir galiu pasidžiaugti - įvažiavom į vėžes, supratom mokyklos taisykles... pagaliau!!!
Nuo kitos savaitės pradės mano pupa lankyti prailgintą grupę, tai dar šiek tiek nežinomybės priešaky, bet tikiuosi viskas bus gerai ax.gif


Kur kitos mamos kažin dingę??? rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,

Pas mus irgi asaru periodas buvo stipriai uzejes doh.gif . Mokytoja sake ir is kur tu asaru tiek doh.gif (nerado kliju-verkia, padare anksciau uzduoti verkia, nenorejo baisiai pradzioj likti prailgintoj-verke,...). Seip I mokykla eina noriai, mokytoja patinka, bet del prailgintos tai 3savaites jokiom kalbom neliko, va nuo sios savaites tik pradejo pasilikinet pamazu ir patiko. Asaros lyg baigesi, tiesiog itariu jis bijojo tos nezinios, tu naujoviu. Dabar jau viskas stojasi pamazu I savo vietas. Pas mus irgi prailginta 2lt uz valanda, bet ei vaikas tuo metu eina I bureli tai tas laikas nesiskaiciuoja. Bandom lankyti krepsini, daile, anglu pasmus yra privaloma, nors iforminta kaip burelis, bet vyksta kaip pamoka. Nori dar lankyti futbola ir karate.
Patys mokslai tai sekasi normaliai , gal kruopstumo truksta, matematika geriau sekasi nei raideles rasyti. Kaip ir tiek ax.gif .

Ai va dar mano maziukas cia kazkuri vakara pasake, kad labia nori susirasti gera zmona, tai Sarunui parupo kaip reikia susirasti ta zmona doh.gif lotuliukas.gif , tai paaiskinau kad va gal kokia mergaite klaseje patiks gal draugaus ir veliau gal taps jo zmona. Tai issiaiskinau kad patinka tos mergaites su kuria dabar jis sedi drauge. ax.gif
Atsakyti
Na va ..mums angina doh.gif doh.gif mokykla ..atsideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2013 10 07, 17:31)
Na va ..mums angina doh.gif  doh.gif  mokykla ..atsideda biggrin.gif

Prasideda ligu sezonas verysad.gif Maniskes irgi sloguotos pakosincios,maziuke jau kapanojasi,dicke apsikosejo doh.gif Zodziu nekenciu rudeeeeens ir ziemoooooos doh.gif
Atsakyti
iki mano anukelio atejimo liko vos virs 30dienu wub.gif wub.gif wub.gif jetau kaip greitai .. blink.gif doh.gif

O db prasides man user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2013 10 15, 19:06)
iki mano anukelio atejimo liko vos virs 30dienu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  jetau kaip greitai .. blink.gif  doh.gif

O db prasides  man  user posted image  user posted image

lotuliukas.gif thumbup.gif Oi Bobule,viduriuosi labiau nei kad pati vaziuodama gimdyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2013 10 15, 23:45)
lotuliukas.gif  thumbup.gif Oi Bobule,viduriuosi labiau nei kad pati vaziuodama gimdyt  biggrin.gif

bebe.gif bebe.gif

aisku viduriuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2013 10 07, 17:31)
Na va ..mums angina doh.gif  doh.gif  mokykla ..atsideda biggrin.gif

o Sarunui su ejimu I mokykla pasibaige visos ligos (3ktfu), nes ir as , ir Titas buvom apsirguliave, o jis nieko ne slogos neturejo, tikiuosi kad jau baigesi musu vargeliai.

Seip mokykloj viskas puiku, mokytoja sake, jei butu visi vaikai kaip Sarunas, jai nebutu ka cia veikt ax.gif thumbup.gif

Oi Svaja, laukiam laukiam naujienu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2013 10 19, 10:07)

Oi Svaja, laukiam laukiam naujienu wub.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif negavari... toks vaizdas kad man gimdymas pareina blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2013 10 24, 08:50)
rolleyes.gif  rolleyes.gif  negavari...  toks vaizdas kad man gimdymas pareina blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Oi laukiam laukiam,anukiuko laukiam thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2013 10 15, 18:06)
iki mano anukelio atejimo liko vos virs 30dienu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  jetau kaip greitai .. blink.gif  doh.gif

O db prasides  man  user posted image  user posted image

Kur gimdys?
Liko jau tik pora savaiciu bigsmile.gif
Atsakyti