Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjo vaikučiai...

QUOTE(viva @ 2013 10 30, 20:15)
Kur gimdys?
Liko jau tik pora savaiciu bigsmile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif

va cia 4u.gif 4u.gif

jooo liko nedaug ..jau si men wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
taip sakant ..laukiam dar biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif doh.gif doh.gif doh.gif


jau sunku mano mazulei ... galetu ir lyst jau vyrukas laukan thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Stai jis ... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

maziukas beveik 4kg biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
Ui kokia mielybe wub.gif wub.gif wub.gif Sveikinimai tapus mociute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitokia. @ 2013 11 21, 01:07)
Ui kokia mielybe  wub.gif  wub.gif  wub.gif Sveikinimai tapus mociute  wub.gif

oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2013 11 20, 17:52)
Stai jis ...  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

maziukas beveik 4kg biggrin.gif
user posted image

wub.gif sveikinam sveikinamsveikinam su pirmuoju anukeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2013 11 23, 12:29)
wub.gif sveikinam sveikinamsveikinam su pirmuoju anukeliu 4u.gif

Aciu x mergytes wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
kur prapuolet ??? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ** Svaja**: 26 lapkričio 2013 - 15:59
Matyt susalo mergaites, kad cia taip ramu.
Pasipasakokit kaip sekasi jusu pirmokams? Kokius burelius lankot?
Sarunas lanko karate, ir krepsini, norejo dar dainavima ir piesima, bet visi bureliai dubliuojasi su krepsiniu, tai kolkas krepsinis nugalejo.
Seip sekasi gal ir neblogai, bet aplanke mus ligu sezonas, pradzioj pulinga angina, po 3 dienu isejimo i mokykla vel atkritom, gerkle+ sinusitas doh.gif
Papildyta:
Ir dar norejau paklausti ka dovaneliu kaledam perkate siemet? Pas mus vis dar valdo lego.
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2013 12 07, 10:40)
Matyt susalo mergaites, kad cia taip ramu.
Pasipasakokit kaip sekasi jusu pirmokams? Kokius burelius lankot?
Sarunas lanko karate, ir krepsini, norejo dar dainavima ir piesima, bet visi bureliai dubliuojasi su krepsiniu, tai kolkas krepsinis nugalejo.
Seip sekasi gal ir neblogai, bet aplanke mus ligu sezonas, pradzioj pulinga angina, po 3 dienu isejimo i mokykla vel atkritom, gerkle+ sinusitas doh.gif
Papildyta:
Ir dar norejau paklausti ka dovaneliu kaledam perkate siemet? Pas mus vis dar valdo lego.

Laba,aha visos dinge kazkaip,net FB pokalbiai nevyksta verysad.gif o taip pasiilgstu tu 2006metu pokalbiu :verys Pirmokei mano lyg ir neblogai,pramuse jau pagaliau ant skaitymo thumbup.gif Matematika be problemu,praktiskai be pirstu skaiciuoja,o va su skaitymu biski vargom,dar skiemenuoja,bet jau jau ir kas man keisciausia,tai raso ji praktiskai be klaidu,raso ka girdi ir pataiko visas raides,o va skaitant pradeda abejot kaip tariasi ypac jei dvi priebalses salia rolleyes.gif Berods kita savaite kazkoks testas,kazkas tikrins kaip pirmokai skaito,tai labai laukiu rezultatu unsure.gif O burelius lanko beveik visus imanomus biggrin.gif :origami,daile,keramika,saskes,pop choras dar labai noretu gamtininku ir sporto doh.gif bet ten kazkas dubliuojasi,tai sakiau kad bent iki Nauju palankytu,o paskui keisim,tai cia bureliai mokykloj,o dar muzikos mokykloj lanko akordeona ir solfedi thumbup.gif Bet is tikro per daug veiklos,penktadieni mergina buna be plionkes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitokia.: 07 gruodžio 2013 - 13:09
QUOTE(Kitokia. @ 2013 12 07, 14:09)
Laba,aha visos dinge kazkaip,net FB pokalbiai nevyksta verysad.gif o taip pasiilgstu tu 2006metu pokalbiu :verys Pirmokei mano lyg ir neblogai,pramuse jau pagaliau ant skaitymo  thumbup.gif Matematika be problemu,praktiskai be pirstu skaiciuoja,o va su skaitymu biski vargom,dar skiemenuoja,bet jau jau ir kas man keisciausia,tai raso ji praktiskai be klaidu,raso ka girdi ir pataiko visas raides,o va skaitant pradeda abejot kaip tariasi ypac jei dvi priebalses salia rolleyes.gif Berods kita savaite kazkoks testas,kazkas tikrins kaip pirmokai skaito,tai labai laukiu rezultatu unsure.gif O burelius lanko beveik visus imanomus  biggrin.gif :origami,daile,keramika,saskes,pop choras dar labai noretu gamtininku ir sporto  doh.gif bet ten kazkas dubliuojasi,tai sakiau kad bent iki Nauju palankytu,o paskui keisim,tai cia bureliai mokykloj,o dar muzikos mokykloj lanko akordeona ir solfedi thumbup.gif  Bet is tikro per daug veiklos,penktadieni mergina buna be plionkes doh.gif

oho, tikrai daug bureliu lanko, saunuole thumbup.gif . O mes va prasirgom 3 savaites ir labai atsilikom nuo mokslu, ypac tempo prasme, jis ir taip buvo prie thumbup.gif letesniu, o dabar tai visai nieko nespeja, ypac su rasymu doh.gif
Atsakyti
Priuviec bigsmile.gif

Įsijungiau ir aš netyčia ax.gif

Aš tai irgi pasidžiaugsiu savo pirmaklecke. Rašo gražiai ir be klaidų, išskyrus smulkmenas visokias. Skaito neblogai, paskiemenuoja, bet tai čia viskas normos ribose. Skaičiuoja be klaidų, bet su pirštais biggrin.gif
Lanko kaip ir lankiusi lengvąją atletiką, 4k savaitėje po 2h. Dailės būrelį ir gerumo mokyklėlę. Kitkam laiko ir nelieka.... Vakarais lūžta kaip pupa uoga biggrin.gif Ech nebėr tos nemiegojimo ir sunkaus užmigimo problemos thumbup.gif

Kalėdoms Lego... Ną ką čia daugiau biggrin.gif Dar auskarus turiu ir play dogh kažkokius ten pyragėlius hihihi.gif

Na o daugiau viskas po senovei... Darbai darbai darbai.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikuliukas: 16 gruodžio 2013 - 16:02