Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų parduotuvės

Jau uzklausiau prie odiniu baldu, bet pasikartosiu ir cia ax.gif , nes labai jau aktualu. Tai kokio dydzio turetu buti pradinis inasas, kad didesne nuolaida pritaikytu? 30 proc. - negi tai mazai ? sunerimau ir del spalvos, reiks ir man gabaleli odos pasiimti, kad nesigautu kitokios spalvos. Bet bendravimas su pardavejom varo mane i nevilti, nematau jokio lankstumo g.gif
Atsakyti
Siaip tai jei man ko nors reikia, daiktas pagamintas Lietuvoje, suzinau gamintoja ir kreipiuosi tiesiogiai i ji. Ir nuolaidos gerokai didesnes, ir per parduotuve del inasu ir lizingu galima sutarti. Juk ne viena parduotuve mieste prekiauja patinkamos firmos baldais. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetukas @ 2005 08 23, 18:21)
Beje, sofą pirkome be miegamosios dalies - taip mums patarė konsultantė, ir visai dėl to nesigailime: baldus juk pirkome sau, mes patys daugiau ant jų sėdime, o ne svečiai ant jų miega. Svečiams kelis kartus į metus apnakvyndinti galima sugalvoti ir kitokių būdų.

Mes turime Klasiką su miegamąja dalimi. Kai reikia ištiesti, tikrai nėra patogu. Turim nuimti visą odinę sofos dalį ir padėti atskirai. Tada išlankstyti tą miegamają dalį. Bet miegasi joje good.gif . Kai svečiai kartais atvažiuoja, tai praverčia wink.gif
Atsakyti
Kaune mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas,

gal kas kartais zinote, kur Kaune yra geru devetu baldu parduotuve unsure.gif ,nes norisi kokybisko, grazaus ir zinoma nebrangaus. teko ne karta nusivilti ir isgirsti ir pazistamu, o taip pat siame forume nemazai info, kad lietuviski baldai dazniausiai buna schmoll.gif nekokios kokybes, o jei kokybe gera-kaina kosmine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciukyta: 09 gegužės 2006 - 21:26
Sveiki 4u.gif
Gal kas domėjotės prieškambario baldais ir turite kokių nuotraukėlių blush2.gif
Būčiau dėkinga už idėjas mirksiukas.gif
Atsakyti
zadu vaziuoti i Klaipeda ieskoti miegamojo, taip pat svetaines baldu, kadangi esu ne vietine tai nezinau daug baldu salonu ten blush2.gif gal galetumet kanors pasiulyti? kad ir devetu baldu parduotuves? smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Na pati esu išmaišiusi visus Klaipėdos baldų salonus, nes aktualu........ Žiūrint kokią kainą gali mokėti ir kokio stiliaus reikia........

Salonai :
"Dalia" (Naujoji Uosto g.);
"SBA" (Joniškės g.);
"Nemuno baldai" (Baltijos pr.);
"Minijos baldai" (Dubysos g.) + šalia "senasis" "Šilas"

Čia iš "žemiškesnių", o po to Minijos g. yra du itališkų baldų salonai, taip pat labai jau "kabinantis" modeliais o ne kainomis doh.gif yra Lietuvininkų aikštėje.......

Sekmės paieškose...... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 01 birželio 2006 - 07:55
Deja klaipedoj baldu pasirinkimo tikrai nera, mes kaip tik tik vakar baigem savuju paieskas. Sunku, kai nera is ko rinktis. Daug baldu salonu yra kaune ir vilniuje, tik kad atvezimas jau brangiai kastuoja. doh.gif
o saulyte isvardijo visus prekybos salonus, nieko pridurt negalima biggrin.gif . Ir sarasiukas labai jau trumpas. ax.gif
Tiesa, saulyte dar nurodei, kad baldu salonas yra lietuvininku aikstej, nelabai isivaizduoju kur jis blush2.gif , nors ir dirbu zingsnis nuo tos aikstes. O gal tu kalbi apie interjero salona, esanti sauliu gatvej ir kur vien sviestuvas kainuoja 15 000 LT doh.gif
Atsakyti
labai aciu xxxsaulyte uz sarasiuka wink.gif susirasiau viska bandysiu ieskoti smile.gif manau vistik Klaipedoje didesnis pasirinkimas negu mazam mano mieste nors pritariu kad Vilniaus ir Kauno salonams tikrai neprilygsta jokie Klaipedos smile.gif daugumoje jusu paminetu esu buvusi ir tikrai bijau jog nieko neissirinksiu..nes noriu kad baldai butu modernus bet tuo paciu ir paprasti, patogus, kokybiski ir kaina ne kosmine smile.gif ziuresim kaip cia man seksis g.gif o gal zinot kokiu parduotuviu kur butu galima isigyti ar uzsisakyti roletu, zaliuzu? 4u.gif
Atsakyti
Yra tu baldu parduotuviu, bet kai reikia pradet ka rinktis tai doh.gif
Dar keletas parduotuviu:

Baldu rojus - Naujame prekybos centre, NORFA, prie Baltijos ziedo, antras aukstas.
Juodasis alksnis - Taikos pr. 56, Elektromarkt pastate, atrodo.
Tauralaukyje, Akmenu gatveje, yra baldu is vokietijos parduotuve. Angaras toks didelis.

Na o zaliuziu parduotuviu yra nemazai, paziurek Laurestos (ofisiukas yra P.Komunos 2), prie didziojo Topo centro. Siaip yra daug zaliuziu parduotuviu, tik dabar daugiau nei vienos apart sitos neprisimenu 4u.gif Karlingas dar yra, bet nezinau kur ofisas ju smile.gif


Atsakyti
dar yra baldų jūra blush2.gif
Atsakyti