Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų parduotuvės

Mes turime Juodojo alksnio kampa sunglasses2.gif .Super kokybe,isvaizda ir kaina uz kokybiska daikta padori good.gif .Su lenkiskais net nera ka lygint,o kainu santykis vos simteliu skirias.
Atsakyti
Nerekomenduoju rinktis "Dalios baldu", jei nenorit ju laukti visa amzinybe. laukiam jau 3 men ir jie teigia, nezinantys, kada jie bus. absurdas. esu isiutus.
Atsakyti
Aciu,kad pasakei rolleyes.gif .Mes kaip tik zadejom ten uzsisakyti sekcija g.gif .Butume nusikankine tada doh.gif
Atsakyti
buvau užsukus į "baldų rojų" Norfos antram aukšte...
yra nuolaidų...

nusižiūrėjau sau lentyną.
O žaliuzių, roletų klaipėdoje daug kur mačiau ir Akropolyje prie Kikos ir Elektromarkte antram aukšte (labai didelis spalvinis pasirinkimas)..dar kažkur...
Atsakyti
QUOTE
Carla Paskelbta Vakar, 09:05
  buvau užsukus į "baldų rojų" Norfos antram aukšte...
yra nuolaidų...




Kaip tik siandien buvom-ieskom spintos bigsmile.gif tai dabar galvojam ar is Baldu Rojaus pirkti ar stumdom ieskotis.Vesidoj paskaiciavo apie 1100,bet plotis tik 96 cm.daugoka.

Gal kas pigiaus daro?
Atsakyti
na jei snekant apie baldus tai is lennkisku ar is turgaus niekada nepirkciau schmoll.gif
pries 3 metus is Vaidviles baldu isigyjau. kokybe patenkinta iki siol nei kas suluzo nei isbyrejo. o del pristatymo tai savaitele velavo, bet juk nieko tokio irnesakyk.gif juk ne vienintele lietuvoje as baldus uzsisakyneju, o pasakysiu i bet kuria firma nuejus visi prizada kad pagamins ir pristatys per 2savaites o tenka palaukt
Atsakyti
QUOTE(Faustule @ 2006 08 07, 10:53)
Nerekomenduoju rinktis "Dalios baldu", jei nenorit ju laukti visa amzinybe. laukiam jau 3 men ir jie teigia, nezinantys, kada jie bus. absurdas. esu isiutus.


Uztat kokybe nebloga. Turim miegamojo ir svetaines baldus jau 4 metai. Ne zenklo nusidevejimo thumbup.gif. Argi gamybos terminas toks jau svarbus? Man asmeniskai tik kokybe lemia. Jeigu issirinkau man patinkancius baldus kokybes ir dizaino prasme, palauksiu ir puse metu (jeigu is uzsienio tarkim reiktu atsivezti arba gaminti nestandartinius). Juk sau perki.

Papildyta:
QUOTE(Edgolė @ 2006 07 21, 12:01)
10000 Lt už kampą,fotelį ir pufą? blink.gif  blink.gif  blink.gif
Ar aš čia blogai supratau? doh.gif
Nu nežinau kokius ten lietuviškus baldus pirkai,bet nusipirkom mes lietuvišką lovą SBA baldų tai sakiau gyvenime nieko lt nepirksiu nes Š.... paskutinis cool.gif


10000 Lt normali kaina, jeigu baldai normalus. Del minetu nezinau.
SBA baldai ir yra Š... Jie gaminami nedideles ir vidutines pajamas gaunantiems zmonems. Viskas daroma is paciu paciu paciu (patikek) pigiausiu medziagu. Jau ekspozicijoje matosi, kad durys kreivai sueina, briaunos atsilupineje. Niekada nepirkciau.
Atsakyti
ir as manau kad 10000tukst tai normali kaina jei baldai geros kokybes, nes vien jau as nusiziurejau jaunuolio komplekta be lovos na tik kampine spinta,komodele.stalas ir lentynos 6-7 tukst kainuotu
Atsakyti
QUOTE(Faustule @ 2006 08 07, 10:53)
Nerekomenduoju rinktis "Dalios baldu", jei nenorit ju laukti visa amzinybe. laukiam jau 3 men ir jie teigia, nezinantys, kada jie bus. absurdas. esu isiutus.


Gal terminai pas juos nuo pasirinkto daikto priklauso? Mes turim Dalios miegamaji - atveze netgi keliom dienom anksciau, nei buvo zadeta. O kokybe thumbup.gif kitokiu miegamojo baldu nenoreciau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas pirkote baldus iš " JUSTLUKA" parduotuvės? Nusižiūrėjau " Fausta" komplektuką ax.gif . Kokie atsiliepimai labai įdomu, gal kas įsigijote?
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2006 08 19, 13:29)
Sveikos, gal kas pirkote baldus iš " JUSTLUKA" parduotuvės? Nusižiūrėjau " Fausta" komplektuką  ax.gif . Kokie atsiliepimai labai įdomu, gal kas įsigijote?


mano teta uzsisake ta"fausta" na sake pasakys po metu kaip laikosi,bet po kolkas ji patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Kolkas atsiliepimas geras. Ačiū, kad atsiliepei biggrin.gif
Atsakyti