Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai 45 tema!

a jums tada pasisekė,palankios situacijos blush2.gif
Atsakyti
laba! 4u.gif man irgi cia buvo fainiau bendrauti, bet kadangi cia nebeliko kalbanciuju, tai ir as nebeuzsuku.
Audry, is birzelinuku yra tokiu, kur daug zodziu pasako, yra ir visiskai nekalbanciu, bet dauguma keleta zodziu tepasako bei garsu, tad, manau, nepergyvenk, visi vaikai skirtingi mirksiukas.gif
o jei kas tau idomu, klausk cia, rasyk pirma, nes manau vistiek daug mamyciu karts nuo karto uzsuka i SM mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai,kad užsuka, ir atsiras,kas atrašys, pasidalins patirtimi wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas ciocytes 4u.gif
Ku veikiat ? As dirbu ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 11 16, 22:57)
ar tarp birželinukų yra dar nekalbančių? g.gif Maniškiui labai silpnai su kalba doh.gif Nei mama dar normaliai nepasako (kartais gaunasi netyčia), nei jokių ate, lialia ar pan. Jau man neramu daros doh.gif

Mes irgi dar nesnekam, nebebnt pasvieniais zodziais ar tai skiemenimis, daugiau jis sava kalba sneka kazka, o siaip tai jei kazko reikia parodo, pvz. jei gerti nori rodo i puodeli kad paduociau, jei nori valgyti prie manes prieina ir sako amamam, jei nori i lauka eiti, tai nesa batus, striuke ir pan.
Atsakyti
Audry, gerai Muxius sako, randai vyrą puošia, svarbiausia sveikas mirksiukas.gif
Gerai kai užtenka sodros pinigėlių auklei mokėt, iš mano gaunamų turbūt nei už pusdienį auklei nesumokėčiau biggrin.gif
Atsakyti
Mes su Luknyte irgi namie sedim, ir dar ilgai sedesim smile.gif O siaip auklei jauciu negaleciau palikt vaiko, jau dabar sirdi sopa, kai ji su seneliu uzmiega, pavydas grauzia ax.gif
As blin sedziu pirsta prasipjovus, sugebejimai nerealus doh.gif Luknei kose verda, pavalgys ir keliaus miegoti smile.gif
Atsakyti
oi, man rytas kažkoks nevykęs. Norėjau cepelinų, pliurza išsiviriau. doh.gif

mes tuos 40 % perrasem ant mb,tai jis gauna tuos pinigelius,perveda man,o as mokescius sumoku. Kol uz sildyma nereik moket,lieka ir man smulkmenom,o va kita menesi busiu basa sleep.gif , gerai, kad poreikiai sumazeja,atsiradus vaikui blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2013 11 18, 14:31)
oi, man rytas kažkoks nevykęs. Norėjau cepelinų, pliurza išsiviriau.  doh.gif

mes tuos 40 % perrasem ant mb,tai jis gauna tuos pinigelius,perveda man,o as mokescius sumoku. Kol uz sildyma nereik moket,lieka ir man smulkmenom,o va kita menesi busiu basa  sleep.gif , gerai, kad poreikiai sumazeja,atsiradus vaikui  blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man tai mb kortele atidave,tai nieko nevedziojam, labai dziaugiuosi, kad antrus metus ant mb uzrasem, gaunu daugiau nei as uz pirmus metus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 11 18, 14:34)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  man tai mb kortele atidave,tai nieko nevedziojam, labai dziaugiuosi, kad antrus metus ant mb uzrasem, gaunu  daugiau nei as uz pirmus metus  biggrin.gif

biggrin.gif mes taip pat .
Meduolis ožius rodo cool.gif mama sakė, kad eiti tingėjo o vežime sėdėt irgi nenorėjo- cype kaip skerdžiamas hihihi.gif
Atsakyti
Niu ka- nekalbat su manim tai baigiu darba ir lekiu namooooooooo biggrin.gif
Atsakyti
kažkaip ilgai darbuojies. smile.gif
nebuvo kada ilgai sedėt prie monitoriaus prilipus. Rankas niežti, kai norisi siuvinėti,ar dar ką nors narplioti, kol Ugninis miega.
Pradėjo ir pas mus ožius rodyt, kartais,kai atsimena,kad moka pakaukt, griuna ir kaukia doh.gif
Atsakyti