Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai 45 tema!

QUOTE(Isia @ 2013 11 18, 18:23)
kažkaip ilgai darbuojies. smile.gif
nebuvo kada ilgai sedėt prie monitoriaus prilipus. Rankas niežti, kai norisi siuvinėti,ar dar ką nors narplioti, kol Ugninis miega.
Pradėjo ir pas mus ožius rodyt, kartais,kai atsimena,kad moka pakaukt, griuna ir kaukia  doh.gif


smile.gif 8 val dirbu- pilna diena.
As ir labai noriu nerti- siulu turiu begale, o laiko absoliuciai neturiu verysad.gif Ir meduolis nelabai megsta mano narplioniu, tuoj siulus puola atimineti rolleyes.gif

Rytas cioces 4u.gif
Atsakyti
su vaseliu galiu lengvai nert, isitaisau ant grindu,atsiremiu i sofa, tai kesinasi kaip katinas tik i siulus,bet juos lengvai galiu pasislepti.
O va, su siuvinejimu, gi adata,smailios zirklutes, is karto lipa ant keliu,stojas,kabinasi, ilgai nepasisedesi sitaip.
Ir tik pamato,kad as uzsiemu tai,kas man patinka ,visada stengsis i save atkreipti demesi ir sudrumsti man malonumo akimirka. Ypac jei prie kompo atsisedu. Nemegsta jis,kai mamos akys nors trumpam i monitoriu uzsiziuri, griebia ranka ir vedas salin smile.gif

kas pietums pas mazylius??? turit megstamiausius patiekaliukus?
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2013 11 19, 08:57)
smile.gif 8 val dirbu- pilna diena.
As ir labai noriu nerti- siulu turiu begale, o laiko absoliuciai neturiu  verysad.gif Ir meduolis nelabai megsta mano narplioniu, tuoj siulus puola atimineti  rolleyes.gif

Rytas cioces  4u.gif

Mano mezgimai/nerimai irgi baigesi, nepradedu nieko naujo, nes abejoju, ar bebus laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2013 11 19, 12:43)
su vaseliu galiu lengvai nert, isitaisau ant grindu,atsiremiu i sofa, tai kesinasi kaip katinas tik i siulus,bet juos lengvai galiu pasislepti.
O va, su siuvinejimu, gi adata,smailios zirklutes, is karto lipa ant keliu,stojas,kabinasi, ilgai nepasisedesi sitaip.
Ir tik pamato,kad as uzsiemu tai,kas man patinka ,visada stengsis i save atkreipti demesi ir sudrumsti man malonumo akimirka. Ypac jei prie kompo atsisedu. Nemegsta jis,kai mamos akys nors trumpam i monitoriu uzsiziuri, griebia ranka ir vedas salin smile.gif

kas pietums pas mazylius??? turit megstamiausius patiekaliukus?

tiesa, vakar norejau pagirti bet nepasakiau, tai siandien pasakysiu- labai grazus tavo darbeliai. Patiko labai apyrankes wub.gif Ir siuvinukai labai labai grazus 4u.gif
Meduolis labai megsta mesa mesa ir mesa lotuliukas.gif Dar makaroniukai, dar desreles blush2.gif
Viena diena pavoge sokolado ir pabeges susigrudo visa doh.gif (ne visa plytele, bet kiek buvo like)

QUOTE(bigfuciuke @ 2013 11 19, 14:56)
Mano mezgimai/nerimai irgi baigesi, nepradedu nieko naujo, nes abejoju, ar bebus laiko g.gif

2.gif tai jau taip- pritariu, kazin ar bus to laiko. Bet veliau atsigriebsi cool.gif
Atsakyti
Muxiau, ačiū, kuklus mano darbai, didesnių rezultatų pasiekt trukdo kai kas biggrin.gif

na,maniškis neskirsto mėsa,ne mėsa. Kažkaip įpatingo pirmumo neteikia. Nusipirkau dešrelių, mėginsiu duot,gal patiks, nes šiaip nėra jų tiek daug ragavęs ax.gif , galiu prigamint daug ko, bet ne viską pipiras valgo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2013 11 19, 17:01)
Muxiau, ačiū, kuklus mano darbai, didesnių rezultatų pasiekt trukdo kai kas  biggrin.gif

na,maniškis neskirsto mėsa,ne mėsa. Kažkaip įpatingo pirmumo neteikia. Nusipirkau dešrelių, mėginsiu duot,gal patiks, nes šiaip nėra jų tiek daug ragavęs  ax.gif , galiu prigamint daug ko, bet ne viską pipiras valgo.  g.gif

smile.gif mano irgi ne viska valgo, bet ir pati turbut turi megiamu ir nemegiamu dalyku. Prisiminiau- dar favorituose grudeta varske su uogom (arba be). varskes surelis. Avizine kose kerta (bet idedu cukriuko verdant siek tiek), o daugiau viska ka tevas valgo tai eina i trasa biggrin.gif
Atsakyti
nevalgo nei jogurtuku, nei varskyciu, o varske retai kada jam itiksi. aisku,sureliu niekad neatsisako,jam tikras delikatesas,tik kad i diena viena teduodu.
Megstu as kas paprasta, varsketukai patinka, o jam nebeitinku su jais. Ir net paukstiena sunkiai valgo. Plaktas,keltas kiausinis. Man labai skanu, o jam tik pora kasniu ir nei trupucio daugiau neina isiulyt. Blynukai, viena kita kasniuka ir viskas,pajunta kas per skonis ir nevalgo. Bulves galiu tik sutrinti ir su kitom darzovem sumaisyt,jei jos bus atskirai patiekots, netiks jam.
Isvyriau tas desreles su makaronais,siek tiek suriuko itarkavau, ir ka,pora kasniu ir viskas, sotus jau unsure.gif
Va, su kosem, avizinem,grikiu,5 grudu,nera vargo,noriai jas valgo.
O as viska valgau, net zuviene sriuba pradejau valgyt,kurios anksciau labai nemegdavau biggrin.gif
Atsakyti
aš tai saviškiui beveik viską galiu sumaitinti, jei tik tuo metu dėmesį nukreipiu kur nors. O šiaip, vaikis prastokai valgo doh.gif maitinant vyksta užsiėmimai, kad tik pavalgytų doh.gif
Nors, manau, auklė taip nežaidžia g.gif Gal čia mano bėda, kad noriu sumaitinti. Gal išalkęs labiau valgytų g.gif
Tarp mėgstamų dalykų -jogurtas, kefyras, baronkos, batonas (vyras juokiasi, kad vaikas mėgsta viską iš tešlos), vaisių tyrelės, avižinę košę valgo gan neblogai (bent rytas, nes turbūt per naktį išalksta)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 19 lapkričio 2013 - 22:52
4u.gif
Atsakyti
Isia, pasirodyk savo darbus, kur juos galima pamatyt bigsmile.gif

Ooo, dešrelės yra gėrių gėris mano vaikui. valgytų iki apsi... biggrin.gif Tik nieks tiek neduoda. Vieną dieną pietus daržely duoda, ir kartą per savaitę namie duodu. Kai kažkada maniškis prastai valgė, tai geriausiai užkišdavo tokspatiekalas: ant svieto pakepinu puode tarkuotas morkas ir pjaustytą svogūną, dedu obuolio, ir mėsytę smulkiai pjaustytą, ir patroškinu viską. Ir patiems buvo skanu, ir vaikas valgė gerai smile.gif
Atsakyti
astrameja, fajeboke visos foto sukeltos blush2.gif , menkniekis mano tie darbai, kiek zmoniu yra gabiu ir kokius jie grozius moka padaryt,as tik menka pradedancioji blush2.gif

nesuveike gudrybes su desrelem. Vakar vakarienei siuliau, tris gabaliukus suvalge ir viskas. Si ryta,galvoju,bus alkanas, pasiuliau vel ir tik vienas kasnis. g.gif matyt,tikrai ne alkanas mano vaikas.

o kodes desreles perkat,kad ir karta,du i savaite teduodat? nes kiek galima ta kiauliena valgyt, mb negali be jos nei dienos, o man atsibosta jau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astrameja @ 2013 11 20, 11:56)
Ooo, dešrelės yra gėrių gėris mano vaikui. valgytų iki apsi...  biggrin.gif 

laugh.gif

QUOTE(Isia @ 2013 11 20, 13:47)
nesuveike gudrybes su desrelem. Vakar vakarienei siuliau, tris gabaliukus suvalge ir viskas. Si ryta,galvoju,bus alkanas, pasiuliau vel ir tik vienas kasnis.  g.gif  matyt,tikrai ne alkanas mano vaikas.

o kodes desreles perkat,kad ir karta,du i savaite teduodat? nes kiek galima ta kiauliena valgyt, mb negali be jos nei dienos, o man atsibosta jau  blush2.gif

nu gal jam dantukai dygsta? Gal gyvuneli turit o gal jis gyvuneliu turi? Reiktu del kirminuku gal ka nors g.gif ( man paciai irgi reiktu visa seimyna vaistais pagirdyt, nes vasara tai kapstemes po smeli nemenkai)
mano dabar irgi prastokai valgo- bet uztat seiles tysta non stop- iltiniai matyt eina doh.gif
desrelių neduodu daznai. Dazniausiai sestadieni- sekmadieni darau taip: ant sviestuko pakepinu brokoli su desrele ir imusu kiausa. Jis suvalgo visas desreles, tada brokolio o kiausa tai ismeto biggrin.gif
Atsakyti