Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai 45 tema!

QUOTE(Isia @ 2013 11 24, 18:22)

mano klecka niekaip neišeina ant puoduko pasodint. va,ir dabar kai rašau, stovi įsirėmęs į supamą arkliuką ir stena.  doh.gif

Maniske kai pasodinsi ant puodo, visada padarys sysiu, bet kaka schmoll.gif jau ziuriu stena, greit puoda pakisu ir nifiga, nieko.. Tik uzmaunu pampersa, nuvaro kur i kampa ir krauna biggrin.gif o prikrauna paskutiniu metu iki ausu doh.gif viena karta labai skubejom, apsirengem jau striukes, o ta ziuriu stena. Blyn begom keist pampio, o ten ohoho.. Ziuriu bodziukas apsi... Perrengiau, uz striukes i masina ir isvarom. Blyn, atvarau i sporto kluba, rengiuos sviesia savo palaidine, ziuriu kad visa rankove ruda ir "kvepianti" lotuliukas.gif tai namo variau su liemenuku ir striuke biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Audry @ 2013 11 24, 19:17)
o tuos kūdikiškus irgi blogai gėrė? (kur kapsulėse buvo) g.gif Maninškis be problemų sugėrė. Dabar vėl ieškausi, kur pigiau nusipirkti

Negeria schmoll.gif galiu perleist jei nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2013 11 24, 18:18)
Maniske kai pasodinsi ant puodo, visada padarys sysiu, bet kaka  schmoll.gif jau ziuriu stena, greit puoda pakisu ir nifiga, nieko.. Tik uzmaunu pampersa, nuvaro kur i kampa ir krauna biggrin.gif o prikrauna paskutiniu metu iki ausu doh.gif viena karta labai skubejom, apsirengem jau striukes, o ta ziuriu stena. Blyn begom keist pampio, o ten ohoho.. Ziuriu bodziukas apsi... Perrengiau, uz striukes i masina ir isvarom. Blyn, atvarau i sporto kluba, rengiuos sviesia savo palaidine, ziuriu kad visa rankove ruda ir "kvepianti" lotuliukas.gif tai namo variau su liemenuku ir striuke biggrin.gif
Papildyta:

Negeria schmoll.gif galiu perleist jei nori mirksiukas.gif

jei važiuotumėt link kalvarijų turgaus ir galėtumėt su mano sese susitikt, paimčiau 4u.gif o šiaip galvoju ne vieną dėžutę pirkti, sau ir sesei, tai vis viena iš kažkur siųsiuos
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2013 11 24, 19:58)
jei važiuotumėt link kalvarijų turgaus ir galėtumėt su mano sese susitikt, paimčiau 4u.gif o šiaip galvoju ne vieną dėžutę pirkti, sau ir sesei, tai vis viena iš kažkur siųsiuos

Ryt vziuosiu link tos puses, i zirmunus, poto busiu netoli kalvariju, prie to viesbucio zalio:) tai nezinau, jei noresit, parasyk, perduosiu kaip nors;)
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2013 11 24, 19:18)
Perrengiau, uz striukes i masina ir isvarom. Blyn, atvarau i sporto kluba, rengiuos sviesia savo palaidine, ziuriu kad visa rankove ruda ir "kvepianti" lotuliukas.gif tai namo variau su liemenuku ir striuke biggrin.gif

lotuliukas.gif
rytas 4u.gif
Atsakyti
Klauda matau prisijungus, ei, kaip mergytės auga??? 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
As zuvu taukus pagirdziau pora menesiu ir dabar tik pavasari vel duosiu, kazkaip nuolat girdyti man neatrodo gerai.
oi reikia kazkaip prisiruosti puoda nupirkti, nu vis pamirstu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif patripsėsiu,kad dulkėm neapeitų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2013 12 09, 22:58)
ax.gif  patripsėsiu,kad dulkėm neapeitų  ax.gif

Ir as prisijungsiu ax.gif
Atsakyti
Sweikos,gyvos smile.gif

Snekejot apie sneka vaiku.... maniske viska kartoja ko prasai .... bet vat pasakik jai sakik mama.... ji net nemastydama rekia teteeee,ir taip visad doh.gif

Muxiau kaip tavo kukulis bigsmile.gif ,parodyk kokia foto wub.gif ., ir aisku ydomu kaip anukelis auga wub.gif
Atsakyti
aš saviški tuoj šedžiu pradėsiu vadinti. Nes tauškėt daug pradėjęs,bet kad nieko nesuprantamo. Tik ir girdisi šia džia va te de. šia čia smile.gif
Atsakyti
Su šventėmis, brangiosios wub.gif newyear.gif 000054.gif
Atsakyti
keliu temutę iš užmaršties 4u.gif Gal kas užklys ir pasipasakos, kaip sekasi vaikučiams su puodukais draugauti. Kada galima tikėtis, kad padės patys prašytis ant puoduko? biggrin.gif
Atsakyti