Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 06 26, 18:58)
Sakyk Sim@ man tyliai i ausi_ Ar tas vyras jos gris pas ja, jie bus visgi kartu gale filmo? Nes tokia nuojauta buvo, kad mazum jie susieis i gala, bent jau man taip atrode mastau.gif Ar vis tik ne?

sakau i ausi, kad zmona pereis dirbt i policija ir kovos su tevais, kurie nenori savo vaikams moket alimentu. Viskas jai seksis puikiai, kol viena diena neapsirgs. Aisku, bus romanas ir meile su policijos darbuotoju, o exsas, kai paciam prasides nesutarimai su drauge, tada prades rupet exse, o ir sunus. Tai paskutinej serijoj sueis visi 3_sveiki ir laimingi wub.gif

QUOTE(Ramsius @ 2013 06 27, 12:15)
Найти мужа в большом городе

dekui, lauksim 4u.gif

laba visoms 4u.gif
Atsakyti
paziurejau_Марш-бросок (2 filmai), patiko. Apie kariuomene. Rusiska daina filme tarpais labai smagi. Galiu drasiai rekomenduot, kad vyrai ziuretu 4u.gif
user posted image
yra ir meiles, ir tikro gyvenimo ax.gif
antras geresnis uz pirma_Mарш бросок 2
user posted image
aciu tai, kuri rekomendavus buvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 27 birželio 2013 - 23:05
Labas vakaras

''Рысь'' /2010/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=697022

Butu zymiai geriau jei Алексей Макаров butu ir igarsines savo personaza, nes dabar ten ne jo balsas.


Taip graziai skamba lietuviski vardai ju lupose smile.gif

Is pokalbio su Inga

- ...
- А ты кто?
- Ангел я, на перикур спустился, вспомнил что сигареты оставил.

Ir su Vita

- ...
- Чем я, простой гражданин, могу помочь тебе, депутату ГОСТ думы, да и ещё после 17 лет разлуки?
- Иван, Ванечка, у меня похитили детей
- Хочеш сказат что я из всей России у тебя один на даверия остался?
- Ванечка, я умаляю тебя, пожалуйста спаси моих детей, я умаляю тебя...
- Вита, я сочувствую тебе, но я ничего не могу сделать, обратилась не по этому адресу...
- Ванечка, это твой дети..
- Чево??

user posted image

user posted image



QUOTE(Ramsius @ 2013 06 27, 12:15)
Найти мужа в большом городе

Ziuresiu. Nes nelabai jau ka ir turiu ziureti.
Tikiuosi, kad patiks smile.gif

QUOTE(Sim@ @ 2013 06 27, 18:04)
, o exsas, kai paciam prasides nesutarimai su drauge, tada prades rupet exse, o ir sunus. Tai paskutinej serijoj sueis visi 3_sveiki ir laimingi

Va nuo sitos vietos ir nemciau. Pasiliksiu as ji rezervui. Man patinka kas gerai baigiasi.
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 06 28, 00:07)
''Рысь'' /2010/

aciu uz nauja rekomendacija 4u.gif kaip tik issibaige filmai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Sim@ @ 2013 06 27, 23:36)
Mарш бросок 2

taip norejau surast 2 aktoriu foto (kurie siame filme vaidina zmona su vyru., Ji - Lena, o jis....sviesus toks labai grazus aktorius...)
gal kuri ziures si filma ir man pades...

QUOTE(Visgi @ 2013 06 28, 00:07)
Va nuo sitos vietos ir nemciau. Pasiliksiu as ji rezervui. Man patinka kas gerai baigiasi.
Aciu smile.gif

prasom 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 06 28, 00:28)


taip norejau surast 2 aktoriu foto (kurie siame filme vaidina zmona su vyru., Ji - Lena, o jis....sviesus toks labai grazus aktorius...)
gal kuri ziures si filma ir man pades...
prasom 4u.gif  mirksiukas.gif

Kinozale,kai atsidarai filmą,yra aktorių,vaidinusių jame,sąrašas. Užeini ant pavardės ir dažniausiai išmeta tau ne vieną nuotrauką,aktoriaus biografiją ,filmografiją ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 06 28, 09:01)
Kinozale,kai atsidarai filmą,yra aktorių,vaidinusių jame,sąrašas. Užeini ant pavardės ir dažniausiai išmeta tau ne vieną nuotrauką,aktoriaus biografiją ,filmografiją ir t.t.  mirksiukas.gif

aciu uz info 4u.gif bet ten ju teik daug, kad norint zinot, ko ieskai, reikia bent varda ar pavarde zinot blush2.gif blush2.gif
tiek to.

laba ryta 4u.gif
Atsakyti
ziurit kas СашаТаня 2013, ar verta siustis ?
Atsakyti
paziurejau_Лист Ожидания - labai patiko 4u.gif aciu, kuri rekomendavo 4u.gif
apie gyvenima, koks jis kartais buna trapus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 06 28, 09:07)
aciu uz info 4u.gif bet ten ju teik daug, kad norint zinot, ko ieskai, reikia bent varda ar pavarde zinot blush2.gif  blush2.gif
tiek to.

laba ryta 4u.gif


Pagrindinių veikėjų pavardės būna paprastai sąrašo pradžioje. O ir atsidaryt užtrunki kelias sekundes.Nuotraukas išmeta iškart.Ne tas-atsidarai kitą..Daugiau 5 minučių neužtrunki tikrai,net jei aktorius ne pagrindiniame vaidmenyje
QUOTE(instaliacijaaa @ 2013 06 28, 09:26)
ziurit kas СашаТаня 2013, ar verta siustis ?

Aš žiūrėjau.. Mums su vyru visai patiko,bet čia jau kitoks stilius,nei Univeras. Čia tokie suvaidinti anekdotai,kaip aš vaidino.Šiaip tokių filmų nemėgstu,bet šitas užkabino,tik reikia įdėmiai klausyt.Ten visa "razynka" bajeriukuose tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2013 06 28, 09:26)
ziurit kas СашаТаня 2013, ar verta siustis ?

ax.gif Aš žiūriu. Lengvas komedijinis serialas. Aktoriai ir siužetas šiek tiek susietas su serialu "Универ". Tik pagrindinės aktorės norėtųsi gražesnės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 06 28, 11:44)
Pagrindinių veikėjų pavardės būna paprastai sąrašo pradžioje. O ir atsidaryt užtrunki kelias sekundes.Nuotraukas išmeta iškart.Ne tas-atsidarai kitą..Daugiau 5 minučių neužtrunki tikrai,net jei aktorius ne pagrindiniame vaidmenyje

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
žiūriu Бывшая жена . o jau nūdnybė doh.gif gal po ostrov nenužnyx liudei čia taip.
susiradau pora karinių, jau pasiilgau biggrin.gif
Atsakyti