Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

kelis paziurejau, bet tokie nei siokie, nei tokie_tik laiko prastumimui ax.gif
Александр Беннет – молодой детектив, которого от других представителей этого опасного занятия отделяет желание оставаться как бы в тени. Его нынешнее дело – самоубийство некоего человека, в котором хочет разобраться его дочь. Она не верит, что папа просто так мог лишить себя жизни. Александр начинает расследование и потихоньку распутывает клубок странных тайн, которые возвращают его и подоп ечную во времена давно минувших дней, когда в городе орудовал насильник…
Год выхода: 2013
Выпущено: Россия
Жанр: триллер, детектив
user posted image
nepykit, bet tingiu verst blush2.gif
-------------------------------------------
Девушка и смерть (2012)
user posted image
-------------------------
Бой с тенью (2005)
user posted image
labai patiko 4u.gif
-------------------------
o cia, kurios dievina fantastika_toks nieko, ziuret galima cool.gif
Обитаемый остров (2009)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 29 birželio 2013 - 14:14
QUOTE(Visgi @ 2013 06 29, 15:04)
Laba. Kaip nuotaikos?
Na ir orelis, niekam tikes. Uz poros savaiciu jau vidurvasaris, o vasara kaip ne vasara

Pas mus jau lyg ir saulė bando lyst bigsmile.gif O šiaip tai kaip ir turėjom jau tų vasariškų orų..Bet,kad vasara kaip normali vasara būtų,aš jau neatsimenu tokios-vieni kraštutinumai:arba kai pradeda kaitint iki baisulinių vėtrų,arba kai jau pratrūksta,tai sustojimo nesulauksi doh.gif Nors ššiaip aš kažkaip nelabai laiko turiu oru džiaugtis,ar pykt.Ryt savo vidurinėlį išleidžiu į Slovakiją į futbolo turnyrą.Tai mamka užsiėmus tašės krovimu,skalbimu ir smegeninė tik kaista,kad ko nepamirščiau...
Tiesa,Visgi,vakar vakare sau liepiau nepamiršt padėkot už rekomenduotą Танки грязи не боятся Nu jau žvengiau pati sau viena,kad net mažiulis lovoj atsisuko ir žiūrėjo,kas čia mamkai užplaukė. Man priminė Soldatų pimas dalis,kai iki paryčių nerasdavau valios išjungt teliką,nors ryte reikdavo nuo 8 ryto darban 12-ai valandų doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Byvsaja zena macia per TV keleta seriju,neuzkabini schmoll.gif

na ir spejau paziureti Beregovaja oxrana thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dabar pertrauka bus,ligoninej skaitysiu knygas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 06 29, 21:40)
ligoninej skaitysiu knygas[/color] cool.gif

o kas nutiko? tikiuos, nieko rimto. Sekmes ir linkiu kuo greiciau sugryzt pas mus wub.gif

"paslampinejau" po kinozala, tai radau, kad mano vakar pamilto filmo Бой с тенью yra ir 2, ir 3 filmai cool.gif thumbup.gif tai siunciuojs ir jums rekomenduoju ax.gif
Бой с тенью 2 (2007)
user posted image
ir
Бой с тенью 3 (2011)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 29 birželio 2013 - 21:08
Laba 4u.gif
Kazkas uzsimine apie komedijini Univer, paziurejau nu visai gerai vasarai thumbup.gif Virtuvej bus pats tas, smagus, greit ziurisi ax.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
paziurejau vakar visus _Бой с тенью_tai jau, kai rusai pradeda kartu amerikieciais kurt filmus, tai jau siaip sau. Sis filmas panasaus i garsiaja BRIGADA ir BRIGADA 2.
Petrines atsventem, lauksim Mindauginiu 4u.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Krištolinė ledi linkiu sklandaus ir greito grizimo namo.
Ramsiau, niu ir kur filmas? Matyt kol Izraelis nepaziures, tol mes ir nematysim.
Sim@, kaip tavo mama jauciasi? (jei tau per sunku apie tai kalbeti, gali ir neatsakyti, suprasiu).
Julsita, kaip faina, ar ilgam isvyko tavo atzala? Mano kai i Svedija vyko, tai lygiai taip pat- ir tas ir anas, kad ko nepamirsti ideti, strakaliojau irgi.
Dabar turejo i Sventaja savaitei vaziuoti, niu bet ketvirtad temperatura 38.8, penktad 38.7. Tai taip ir liko.

Nuotaikos pas mane- beveik visas nulis. Jauciuosi tookia pavargusi, kad esu vidines emigracijos ir socialines izoliacijos stadijoj. Zinot kaip buna turbut, nei bendraut labai norisi, nei sveciu norisi, nei paciai kazkur sveciuotis, namai - geriausias ramybes uostas.
Ir apskritai, mums geguzis-birzelis kazkoks nesklandumu, neramumu metas.
Geguze- man atestacija, sunui- pasiruosimas egzaminams. Matyt nerimas, itampa itakos daro.
Vienu zodziu, vasarai neipusejus, visi keturi tvarkingai persirgom. Jaunelis persirgo, vyrui sinusitas buvo, man tulzies akmenliges priepuolis + temperatura 38.3 + spaudimas 105/65. Dar dabar ir zandikauli skauda, nes buvo antkaulio uzdegimas, o dar ir vyresnelis susirgo. Temperatura auksta ir dar apie dvi paras nezmoniski galvos skausmai jam. Issigandau del meningokokines infekcijos, nes visais atvejais ligos pradzioje pakyla temperatura, atsiranda galvos skausmas.
Staigiai gydytojai padare skubu kraujo tyrima, ir nepasitvirtino, bet tik tiek parode, kad tai bakterine infekcija, bet kur ji tuno, dar neaisku, nes pati pati pradzia ir laiku nedelsdami kreipemes, tai antibiotikus iskart paskyre.
Buvom su vyru mieste, ir jam is kisenes iskrito 400lt, pametem vnz. Na ne 4tukst, bet visgi gaila. Tikiuosi rado tas, kam tikrai tuo metu lt labai reikejo.
Kita diena vyrui paskambino is degalines, kad laimejo kuro uz 200-tus litu. Tai reziume turbut butu- nesidziauk rades neverk pametes.
Net i sodyba laiko neturim kada nuvaziuoti, tai zmogus pasamdytas, kad tvarkytu ir priziuretu aplinka. Dar vyrui mobilus ikrito i vandeni- sugedo negristamai.
Atrodo smulkmenos, bet kai susideda i viena kruva, tai vienu zodziu truksta zodziu doh.gif Tai ta proga einu ir as isgersiu antibiotika (nuo savo to zandikaulio, kad ji kur galas!)

Vos nepamirsau, gal kam tiks ir patiks, ziurejau ''Снайпер. Оружие возмездия'' /2009/ Labiausiai itampa man islaike filmo vidurys. Buvau klaidingos nuomones del vieno personazo, galvojau bus vienaip, o gavosi kitaip.
http://kinozal.tv/de...s.php?id=359541

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 13:37)

Julsita, kaip faina, ar ilgam isvyko tavo atzala? Mano kai i Svedija vyko, tai lygiai taip pat- ir tas ir anas, kad ko nepamirsti ideti, strakaliojau irgi.
Dabar turejo i Sventaja savaitei vaziuoti, niu bet ketvirtad temperatura 38.8, penktad 38.7. Tai taip ir liko.

Nuotaikos pas mane- beveik visas nulis.

Turėtų grįžt liepos 6,nebent labai jau nesisektų,tai anksčiau.Pas juos komandoj ir v ienas berniukas turėjo važiuot,ir pinigėlių sakė,jei mama neduos,krapštys savo taupyklę,bet mama kaip ir davė,bet po dviejų kursų antibiotikų,kosuliai nei kiek nesumažėję,tai mama nerizikavo(aš ir nerizikuočiau).Tai ašarų pakalnė sakė,ale ką daryt...
Na o pas jus ir tikrai "smagiai" vasarą leidžiat..Nepavydėsi... Na bent siunčiu daug 4u.gif Padėt gal nepadės,bet ir nepakenks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 06 30, 13:55)
(aš ir nerizikuočiau)

... Na bent siunčiu daug  4u.gif  Padėt gal nepadės,bet ir nepakenks  smile.gif

As irgi ne schmoll.gif

Galima sakyt, kad jau padejo smile.gif
Uzteko paziureti sita filmuka 10-ties minuciu ir mano visi rupesciai nublanko.

без слов
Atsakyti
Laba diena, visoms turincioms rupesciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O as iseinu su sekta, kadangi nuo ryt atostogos, tai darbai palauks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 06 29, 22:07)
o kas nutiko? tikiuos, nieko rimto. Sekmes ir linkiu kuo greiciau sugryzt pas mus wub.gif

operuos kakla (tiksliau raumeni kakle)
aciu 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 13:37)
Krištolinė ledi linkiu sklandaus ir greito grizimo namo.

Nuotaikos pas mane- beveik visas nulis. Jauciuosi tookia pavargusi, kad esu vidines emigracijos ir socialines izoliacijos stadijoj. Zinot kaip buna turbut, nei bendraut labai norisi, nei sveciu norisi, nei paciai kazkur sveciuotis, namai - geriausias ramybes uostas.
Ir apskritai, mums geguzis-birzelis kazkoks nesklandumu, neramumu metas.

aciu 4u.gif tikiosi ketvirtadieni ar penktadieni jau busiu namie g.gif

Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad greiciau pasibaigtu visos bedos ir nesklandumai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 30 birželio 2013 - 16:39
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 06 30, 17:35)
operuos kakla (tiksliau raumeni kakle)

tikiosi ketvirtadieni ar penktadieni jau busiu namie g.gif

mastau.gif O del kokiu priezasciu jis operuojamas? Turiu omeny apskritai- kokiais atvejais? Kuri laika kaip suprantu galvos negalesi pasukti?

Oho, siand dar tik sekmad, tai kaip suprantu nera labai trumpas laikas palatoj, savaite kokia ane?
Nuosirdziai linkiu, kad ketvirtad-penktad jau paleistu namo, nes zinai kaip sakoma- namuos ir namu sienos gydo 4u.gif
Atsakyti