Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogės

Mėgstu alyvuoges. Skanu salotose padažuose ir šiaip prie alaus. Parduotuvėse mačiau visokiu gražių lėkščių alyvuogėms patiekti. Daba kažkaip susimąsčiau, o tai kada ir prie kokių patiekalų jos tose lėkštėse išdėliojamos. Taip išeina, kad prie kokių salotų ar karštų nededi į patiekalą, o statai ant stalo lėkštę ir kiekvienas įsideda, jai mėgsta. Ar kaip čia yra?
Atsakyti
Kažkada buvau viename gimtadienyje, kur lėkštėje buvo patiekti įvairūs užkandžiai, taip pat ir alyvuogės. Ten buvo tokia ypatinga lėkštė, suskirstyta skyreliais; viename buvo papjaustytas sūris, kitame gal kokie nors krekeriai (dabar tiksliai neatsimenu... g.gif ), dar kažko buvo, o viename - alyvuogių. Aš, kadangi esu DIDELĖ alyvuogių mėgėja, tai tik jas ir kirtau wub.gif . Beje, kiek atsimenu, tai buvo tiesiog užkandžiai prieš karštą patiekalą. Atrodo, dar kažką gėrėm, gal vyną? g.gif
Atsakyti
Aš tai jas valgau su sūriu. arba vienas. Ypač patiko alyvuogės įdarytos kornišonais. Fantasy thumbup.gif Ir dabar jų yra pirkti VP pardose.
Atsakyti
QUOTE (nouvelle @ 2004 07 30, 09:40)
Mėgstu alyvuoges. Skanu salotose padažuose ir šiaip prie alaus. Parduotuvėse mačiau visokiu gražių lėkščių alyvuogėms patiekti. Daba kažkaip susimąsčiau, o tai kada ir prie kokių patiekalų jos tose lėkštėse išdėliojamos. Taip išeina, kad prie kokių salotų ar karštų nededi į patiekalą, o statai ant stalo lėkštę ir kiekvienas įsideda, jai mėgsta. Ar kaip čia yra?

as tai alyvuoges megstu vienas,p jei jos dar su cesnakiuku pamarinuotos thumbup.gif
Atsakyti
As irgi ziauriai jas megstu smile.gif Bet kad jos, pasirodo, labai daug kaloriju turi sad.gif tai nereiktu piknaudziauti wink.gif
Atsakyti
Ir aš žiauriai megstu alyvuoges... rolleyes.gif
Vakar dariau salotas:
tuno dežutė
2 pomidorai
salotų lapai
žalumynai
daugggggg juodų alyvuogių
prieskonių kokių megstat, citrinos sulčių ir alyvuogių aliejus...
Labai skanu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (ramaske @ 2004 09 22, 15:47)
as tai alyvuoges megstu vienas,p jei jos dar su cesnakiuku pamarinuotos thumbup.gif

O kaip cia su cesnakiuku pamarinuota g.gif g.gif As tai jas vienas valgau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguole55: 22 rugsėjo 2004 - 20:47
Kalorijos:
žalios alyvuogės 1 vnt: 4 kcal,
juodos - 1vnt. 10 kcal. Kažkur skaičiau ir atsimenu.
Atsakyti
Neisivaizduoju kaip alyvuoges gali buti skanios g.gif O visoms cia jas iskart kai paragavot patiko? Nes zinau viena drauge irgi kaip ir as juos pakest negalejo, o paskui kazkaip staiga pamego g.gif As tai jei juos kokiam patiekale randu tai ismetu biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif na aš pvz juodų nelabai mėgau, kol per žioplumą nenusipirkau su kauliukais.. ir vieną kart prie degtinės pabandžiau jų pakramsnoti, nes gaila buvo išmest -su kaulais į mišrainę juk nedėsi ... thumbup.gif nu kaip man jos tiko užkandai prie šaltos degtinės thumbup.gif thumbup.gif o žalios man irgi skanu, tik per sūru... Labai gerai alyvuogės stalo puošimui.
Atsakyti
Man labai patinka. Juodos labiau nei zalios, ir mano kleckai abu jas valgo pasigardziuodami labai labai.
Atsakyti
QUOTE (Iracka @ 2004 09 23, 10:44)
Neisivaizduoju kaip alyvuoges gali buti skanios g.gif O visoms cia jas iskart kai paragavot patiko? Nes zinau viena drauge irgi kaip ir as juos pakest negalejo, o paskui kazkaip staiga pamego g.gif As tai jei juos kokiam patiekale randu tai ismetu biggrin.gif

As ju anksciau klaikiai nemegau, iki pykinimo davesdavo! Bet paskui kai jau uzaugau netycia vel paragavau- taip patiko, kad juodasias galeciau be nieko ir be progos tiesiog valgyti, ne tik kad uzkast! smile.gif
Atsakyti