Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogės

QUOTE (smike @ 2004 09 23, 11:25)
As ju anksciau klaikiai nemegau, iki pykinimo davesdavo! Bet paskui kai jau uzaugau netycia vel paragavau- taip patiko, kad juodasias galeciau be nieko ir be progos tiesiog valgyti, ne tik kad uzkast! smile.gif

Reikes ir man palaukt kol uzaugsiu tongue.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau, ar tai kazkas man sake, kad kai alyvuoges pasidaro skanios - reiskia ...... doh.gif *****...pamirsau ta zodi laugh.gif niu tipo subrendai biggrin.gif

Man pastaruoju metu kazkaip ju norisi tongue.gif Nors siaip nuo ju purtydavo...ale paskutiniu metu vis pamastau, kad noreciau biggrin.gif Bet dar neperku....laukiu kol visai pribres reikalas smile.gif Gal siandien nusipirkt? g.gif Brac kaip uzsimaniau laugh.gif
Atsakyti
Man pirmą kartą irgi jos buvo fee, o paskui kaip čia kažkieno draugei taip patiko, kad neįsivaizduoju, kaip galėjo nepatikt laugh.gif
Voklietijoj turkų pardėj labai buvo tokios didelės skanios alyvuogės įdarytos migdolais, LT tokių nėra ... sad.gif Man jos su siūriu skanios.
Atsakyti
QUOTE (Fea @ 2004 09 23, 15:01)
Kazkur skaiciau, ar tai kazkas man sake, kad kai alyvuoges pasidaro skanios - reiskia ...... doh.gif *****...pamirsau ta zodi laugh.gif niu tipo subrendai biggrin.gif


g.gif Matai kaip.. Tai man dar brest ir brest.. huh.gif
Berods Dorado parduotuvej maciau tokius pailgus indelius alyvuogem sudeti. Na nesvietiskai graziai atrodytu ant stalo, bet kai man tos alyvuoges net is tolo nepanasios i kazka valgomo, tai negi pirksi.. Ot nebrendyla laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Danguole55 @ 2004 09 22, 20:48)
O kaip cia su cesnakiuku pamarinuota g.gif g.gif As tai jas vienas valgau thumbup.gif

na as recepto tikslaus nezinau,nes jau perku pamarinuotas.
Atsakyti
Alyvuoges thumbup.gif Mes labiausiai megstam zalias, na, juodos is bedos nebent. Ypac skanu visokios idarytos, perku labai skanias rimi tokiose nedidelese skardinese thumbup.gif
O siaip tai kazkada uzkanda tokia padariau: paemiau zementalio surio, supjausciau kubeliais, tada imi dantu krapstuka (arba ka nors grazesnio rolleyes.gif ) ir juo permeigi alyvuoge + suris... Nu man tai labai labai, prie vyno, alaus ar ko stipresnio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (turtle @ 2004 09 24, 11:49)

O siaip tai kazkada uzkanda tokia padariau: paemiau zementalio surio, supjausciau kubeliais, tada imi dantu krapstuka (arba ka nors grazesnio  rolleyes.gif ) ir juo permeigi alyvuoge + suris... Nu man tai labai labai, prie vyno, alaus ar ko stipresnio  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Aš taip pat alyvuoges taip maustau ant dantų krapštukų, bet dažniausiai su sūrio lazdelėmis (supjaustytomis žinoma). Man labiausiai patinka žalios alyvuogės, įdarytos lašiša ar tunu.

O ir man anksčiau alyvuogės nepatiko. Bet kai tapau nestuke.gif , daug kas kitaip atrodė: pradėjau valgyti ir alyvuoges, ir papriką, į ką seniau net pažiūrėti negalėdavau. Pasigimdžiau, bet alyvuoges ir toliau valgauuser posted image. Skanu!
Atsakyti
Patarkit, kurias alyvuoges pirkti pirmam kartui, bandysiu mokytis valgyti biggrin.gif , kad nesusigadinciau ispudzio, koki mesla nusipirkusi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(song @ 2005 01 25, 00:15)
Patarkit, kurias alyvuoges pirkti pirmam kartui, bandysiu mokytis valgyti biggrin.gif , kad nesusigadinciau ispudzio, koki mesla nusipirkusi... ax.gif


Labutis,

Žinok žalios alyvuogės - tai neprinokusios alyvuogės. Jos bus visada rūgštesnės.
Juodos alyvuogės yra jau sunokę alyvuogės. Jos yra riebesnės ir turi švelnesnį skonį. Man pavyzdžiui skanesnės žalios, o mano draugams - juodos. Todėl aš patariu pabandymui pradėk nuo juodųjų.

Skanaus!
Atsakyti
O kokios firmos? Ju ten parduotuvese tokia mase g.gif
Atsakyti
QUOTE(song @ 2005 01 25, 12:58)
O kokios firmos? Ju ten parduotuvese tokia mase g.gif


Man tai visos skanios , bet šiuo metu perku MAESTRO di Oliva skardinėje dėžutėje. Jos būna su kauliukais, arba be. Tas pats skonis. Bet jei nori tik paragauti, tai gali nusipirkti sveriamų. O tos lenkiškos permatomuose plastikiniuose indeliuose yra labai rūgščios. Visada geriau pirkti skardinėse dėžutėse.
Skanaus
Atsakyti
Varysiu vyra sivakar pirkti ir mokysimes buti inteligentais. biggrin.gif
Atsakyti