Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(Kenguriux @ 2013 06 10, 16:39)
sveikos merginos,
gal kas turi rekomendaciju del meistriu Klaipedoje??
labai labai reikia:)

Daiva Gyle
Atsakyti
QUOTE(Comfort @ 2013 06 10, 16:29)
Merginos meistres, ieskau patarimo. Pries penkerius metus dariausi antakiu permanenta pas jau mineta Reda, tiksliau, pas jos mokine Redai priziurint. Spalvos tuomet norejau rudos, taciau praejus vos pusmeciui vaiksciojau ruzavais antakiais... Tuomet kreipiausi i Kosmedijos savininke Lina, ji patare rinktis kita forma, antakiu dali kiek pakeliant (nes senstant vokai krenta zemyn), sake, likusius galus be problemu uzmaskuos kuno spalvos pigmentu. Kadangi nezinojai visu niuansu, pasitikejau meistre ir labai nusivyliau...
Del naujos antakiu formos nesiskundziu, bet tie maskuoti antakiu galai po n korekciju atrode lyg balsvai gelsvu guasu uztusuoti... Kad buciau zinojus kaip atrodys, gyvenime nebuciau leidusi taip saves bjauroti, o buciau pirma pabandzius naikinti lazeriu, ir tik tada keitusi forma. Na, bet buvo kaip buvo...
Pries kelias savaites kreipiausi del pigmentiniu demiu naikinimo lazeriu i grozio salona Vilniuje, adresu Antakalnio g. 26a, Dainius@dr.com; Tel. +370 601 99994, kosmetologas pasiule isnaikinti tuos uzmaskuotus galus. Jau turejau 2 proceduras, taciau po ju pigmentas pakeite spalva i tamsiai melyna... Ar tai normalu? Kosmetologas sko, kad per puse metu turetu isnaikinti - pradzioj melynuos, veliau zaliuos, tada raudonuos ir isnyks, taciau bijau, kad nebutu dar blogiau ir nelikciau kaip klounas su tais melynais antakiu galais.
Lisa, jus kiek skaiciau naikinate lazeriu. Labai noreciau pas Jus apsilankyti, kad pasakytumet savo nuomone.

Silta spalva pries isnykti virsta pilka. Taip korekguojami roziniai antakiai, tiesiog viena lazerio procedura ir ji tampa pilki.
user posted image
Tas pats ir su lupom, norint panaikinti rozinias, ar raudonas lupas ispradziu spalva tampa pilkai juoda o veliau tiktai nyksta.
Jusu atveju loterija. Neaiksu kokios ten tikrai spalvos. Naikinant kuno spalvos daza gali isnykti, o gali visam laikui likti patamsejusi unsure.gif . Priklauso kokia to dazo sudetis. Kokios i ta kuno spalvos daza ieina spalvos. Balta, zalia- manau nera Lietuvoje lazeriu kuris panaikins. Nebent as nezinau. g.gif
Kadangi jau pradejote ir turite melsva spalva, tai manau galite bandyti toliau. Gal pasiseks. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(~Aylin @ 2013 06 10, 23:18)
bet tokie tarpai dideli ir kitose foto g.gif ir labai tos linijos kaip stulpeliai

Jeigu labai arti daryti linijas, tai sugijus tiesog nebus jokiu plaukeliu. Aisku priklauso nuo odos, bet arti esants plaukeliais vienas salia kitos, tiesog susilies i bendra plota.
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 06 10, 19:17)
cia tie palikti tarpai ir taip ryskiai matomi ruozai - kazkas baisaus smile.gif http://www.gabija-pe...06/DSC00259.jpg

Man irgi kažkaip keistai atrodo g.gif man ten trūksta kontūro aplink, kad įrėmintų tuos "plaukelius" ir tie tušti tarpai tarp jų nesižiūri, reikėtų šiek tiek paspalvinti manau... O gal tik taip atrodo, nes foto iš labai arti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laili: 11 birželio 2013 - 08:47
QUOTE(Laili @ 2013 06 11, 08:41)
Man irgi kažkaip keistai atrodo g.gif man ten trūksta kontūro aplink, kad įrėmintų tuos "plaukelius" ir tie tušti tarpai tarp jų nesižiūri, reikėtų šiek tiek paspalvinti manau... O gal tik taip atrodo, nes foto iš labai arti g.gif


pritraukite foto, dar labiau pasimato
Papildyta:
QUOTE(/ Lisa / @ 2013 06 10, 21:41)

Jeigu labai arti daryti linijas, tai sugijus tiesog nebus jokiu plaukeliu. Aisku priklauso nuo odos, bet arti esants plaukeliais vienas salia kitos, tiesog susilies i bendra plota.

vientisas vaizdas tikrai butu geriau, negu dabar aiskiai matomi stulpeliai, tarpai tarp ju ir vaizdas, kad vietoj antakiu nupiesta tvora
Atsakyti
QUOTE(Laili @ 2013 06 10, 15:11)


Iš priekio, kur nelabai matyti, kad daryta plaukeliais, atrodo dailiai, forma gera. Bet iš šono, kur matyti išpaišyti plaukeliai, tai jau nebelabai. Mano supratimu, šis makiažas geriausiai atrodo tuomet, kai jis atrodo natūraliai, kai nelabai matyti, kad jis apskritai darytas. Paišytas plaukelis taip niekada neatrodys
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 06 11, 11:03)
pritraukite foto, dar labiau pasimato
Papildyta:

vientisas vaizdas tikrai butu geriau, negu dabar aiskiai matomi stulpeliai, tarpai tarp ju ir vaizdas, kad vietoj antakiu nupiesta tvora

As asmeniskai nemegstu aplamai tu palkeliu piesymu. Gali buti kur keli pradzioje, ar gale, bet per visa plota man dirbtinai atrodo. Jie visada storesni, nei klientes plaukas , o jeigu plonesni, tai truksta riskumo, nesimato. Aisku nuo odos priklauso. Kai sausa , plona oda gali gautis labai net graziai, bet tai reta.

Kap jau sakiau beveik visi pvz. internete yra tik ka po proceduros, o tai didelis skirtumas sugijus.
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2013 06 11, 10:29)
Iš priekio, kur nelabai matyti, kad daryta plaukeliais, atrodo dailiai, forma gera. Bet iš šono, kur matyti išpaišyti plaukeliai, tai jau nebelabai. Mano supratimu, šis makiažas geriausiai atrodo tuomet, kai jis atrodo natūraliai, kai nelabai matyti, kad jis apskritai darytas. Paišytas plaukelis taip niekada neatrodys

Čia tik kelios dienos po procedūros, viskas dar gerokai pabluks ir turėtų atrodyti natūraliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laili: 11 birželio 2013 - 12:34
Pas mane antakiai plaukeliais daryti. Tai galiu pasakyti, kad Rūta kažkaip juos išpiešia plonytėm linijom, kad nuo manųjų nelabai ką skiriasi. Išties natūraliai atrodo. Man antakiai kiek esu mačiusi čia nuotraukų, šiaip galerijų ir kiek R. darbų gyvai, tai visgi Rūtos gražiausi. Jokiu būdu nereklamuoju, nes akis ir lūpas pas kitas meistres dariausi.
Atsakyti
kiek laiko po permanentinio negalima y soliariuma?
Atsakyti
Merginos! labai reikia jūsų patarimo smile.gif
Esu apsisprendusi dėl vokų pigmentacijos, tik klausimas - kiek po to negalėsiu žmonėm rodytis? biggrin.gif

Jeigu man nupieš liniją vokų penktadienį po pietų, ar šeštadienį jau įmanoma į gimtadienį keliauti? (taip nutiko, kad negaliu atsisakyti).

Ir kaip atrodys akys kitą savaitę, tuo gijimo periodu? Ar galima į darbą vaikščioti, ar tie besilupantys šašiukai labai pastebimi?

Tuiru pasirinkimą arba atlikti procedūrą rytoj, tada šeštadienį gimtadienis ir pirmadienį į darbą, arba atlikti tai liepą, kuomet atostogausiu..

Ką patartumėte? Visos nuotraukos kiek radau yra arba iš karto arba po gijimo.. o kaip tas gijimo procesas atrodo?

Ačiū didžiulis už patarimus!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2013 06 12, 22:48)
thumbup.gif idekite foto.

Kad būtų iš arti ir kokybiškai tai neturiu su kuo nufotkint, telefonu vistiek ne tas vaizdas, bet paieškosiu tokios foto, kur kažkada į kitą temą kėliau.

Eglute aš po vokų tą pačią dieną variau su merginomis ir atrodžiau thumbup.gif Tik kad tušu negali dažytis, bet man tai netrukdė.
Papildyta:
Radau, bet kaip sakiau nėra ji iš arti unsure.gif

user posted image

O tokie buvo (tik čia profesionalus makiažas aš tokių gražių neišgaudavau biggrin.gif ):

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2013 06 13, 20:23)
Kad būtų iš arti ir kokybiškai tai neturiu su kuo nufotkint, telefonu vistiek ne tas vaizdas, bet paieškosiu tokios foto, kur kažkada į kitą temą kėliau.



Forma grazi ir Jus grazi biggrin.gif
Noretusi piestus plaukelius pamatyti. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(/Eglute/ @ 2013 06 13, 18:27)
Merginos! labai reikia jūsų patarimo smile.gif
Esu apsisprendusi dėl vokų pigmentacijos, tik klausimas - kiek po to negalėsiu žmonėm rodytis?  biggrin.gif

Jeigu man nupieš liniją vokų penktadienį po pietų, ar šeštadienį jau įmanoma į gimtadienį keliauti? (taip nutiko, kad negaliu atsisakyti).

Ir kaip atrodys akys kitą savaitę, tuo gijimo periodu? Ar galima į darbą vaikščioti, ar tie besilupantys šašiukai labai pastebimi?

Tuiru pasirinkimą arba atlikti procedūrą rytoj, tada šeštadienį gimtadienis ir pirmadienį į darbą, arba atlikti tai liepą, kuomet atostogausiu..

Ką patartumėte? Visos nuotraukos kiek radau yra arba iš karto arba po gijimo.. o kaip tas gijimo procesas atrodo?

Ačiū didžiulis už patarimus!!! 4u.gif

Labai individualu, priklauso nuo odos savybiu kiek patinsite, nuo strelytes storio,ar labai arti privesta link noses, ar padaryta tarp balstienu labaiu, ar virs ju, ar ir tas ir tas. smile.gif

.. Dazniausia antra diena buna patinimas. Vienoms maziau, kitoms daugiau. Tusu dazytis negalima. Kartais ir trecia diena buna. Sasiukai krenta nepastebima, lyg tuso gabaliukai. Jie nera matomi , turite tiesiog riskias lyg laineriu pravestas strelytes.

Papildyta:
QUOTE(dakota24 @ 2013 06 13, 09:37)
kiek laiko po permanentinio negalima y soliariuma?

Siap menesi laiko. Svarbiausia antakius ir lupas saugoti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 13 birželio 2013 - 20:17