Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

As dariausis antakiukus pas Monika is Zveryno grozio studijos. Taip naturaliai padaryta kad niekas nesupranta jog turiu permanenta, tik kai pasakau smile.gif bet as toookia patenkinta, tiek vargi atkrito. Kelios drauges pas ja taip pat daresi, puiki meistre thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cukraus_vata @ 2014 08 08, 21:14)
nereikia, nes forma yra... Nuo kontūrinio pabaigos prasidėjo košmaras... mano antakiai ištatiuruoti gerokai aukščiau plaukų, jie arodo tiesiog žiauriai... kitą dieną paskabinau meistrei, iš jos išgirdau keistą atsakymą, jog ji man antakius darė pagal mano senajį kontūrą, esą tik korekciją, bet aš senojo neturėjau, kai tai pasakiau stojo tyla ir tik pasakymas jei ką skambinti po kelių savaičių. Pasirodžiau keliems meistrams-iseitis arba laziris, kas turi neigiamų efektų tikrai arba kažkaip tušuoti arba keletą metų vaikščioti su Brėžniavo antakiais... Gal ir negražu antireklama, bet nenoriu, kad dar kas taip nukentėtų... Taigi Reda Gelvichienė, dirbanti Goštauto 4, Vilnius.

Niekad nesuprantu kaip galima nepiesti pries darant eskizo ,o iskarto mikropigmentuoti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 08 10, 11:47)
As dariausis antakiukus pas Monika is Zveryno grozio studijos. Taip naturaliai padaryta kad niekas nesupranta jog turiu permanenta, tik kai pasakau  smile.gif bet as toookia patenkinta, tiek vargi atkrito. Kelios drauges pas ja taip pat daresi, puiki meistre thumbup.gif

ne Monika, Martyna doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti