Įkraunama...
Įkraunama...

Čiau čiau

QUOTE(antrakartmamyte @ 2014 04 03, 15:02)
Manau visos suprantat ,kad pasitaiko tokių atvejų, kas laiko čiaučius kieme, tačiau pagalvokit, o jei nenusaugosit savo kalyčių,ir taip atsitiktų, kur dėsit vaikelius? užmigdysit? atiduosit į prieglaudą? kur?

Pas mane ne čiau. Tačiau kalė. Abejojau, ar galėsiu nusaugoti, nes patinas namie. Tokiu atveju tiek aš, tiek, manau, atsakingi šeimininkai, elgiasi vienodai - sterilizuoja.
Anyway, čiau čiau jūs negausit. Geriausiu atveju, mišrūną. O tai bus ne čiau čiau.
Atsakyti
Sveiki! smile.gif Vakar palikome užstatą už čiau čiau šuniuką. Jam tik 4 savaitės, labai mažas tik pradėjo kaltis dantukai, pasiimsim kai turės dantukus didesnius (po savaitės/dviejų). Skaičiau esančius komentarus, labai visų nuomonės įdomios. Tik va nelabai suprantu, jei mes pirkom šuniuką iš šeimininkų kurie neužsiima veisimu, tiesiog patys augina tris čiau čiau šunis patiną ir dvi kalytes, jos nesterilizuotos ir automatiška turi šuniukų tam tikru laiku (ne abi vienu metu jos tokios nelabai leidžiasi), gimė vienai 5 šuniukai, išgyveno tik 3. Sunkiai išgyvena jie, nes tik gimę yra lepus labai ir kalės juos kaip ir palieka nenoriai eina prie jų, sakė patys augino praktiškai. Maitina ten juos košėmis jokio šunų maisto neduoda, labai nuostabūs kailiai šuniukų, neapsakomo grožio. Tai dabar taip išeina, kad mano šuniukas negrynaveislis, nes neturi dokumentų ? Bet mes galim juos įsigyti kai pasiimsim šuniuką. Galit apšviesti kaip čia išeina, nes nesu susidūrusi su tokia situacija. blush2.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(n.karolina @ 2014 06 22, 12:53)
Bet mes galim juos įsigyti kai pasiimsim šuniuką.

Dokumentų jūs negausite, jei taip teigia, tai elementariai meluoja.
http://www.kinologija.lt/?p=12056

Aš tikrai neimčiau šuniuko iš neiašku kur, kur vados neišgyvena, šuniukai silpni, gaišta, maitinami bele kuo, tik ne tuo kuom skirta. Kalės kergiamos gal net kiekvieną rują, alinamos. Juk galite tikrą ligų maišą įsigyti, nedžiugins tada nei jūsų šeimos, nei piniginės toks šeimos narys.
O pirkdami remiate tokią daugyklą ir skatinate toliau kergti kales, nes paklausa yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvika: 22 birželio 2014 - 13:12
QUOTE(n.karolina @ 2014 06 22, 13:53)
Sveiki!  smile.gif Vakar palikome užstatą už čiau čiau šuniuką. Jam tik 4 savaitės, labai mažas tik pradėjo kaltis dantukai, pasiimsim kai turės dantukus didesnius (po savaitės/dviejų). Skaičiau esančius komentarus, labai visų nuomonės įdomios. Tik va nelabai suprantu, jei mes pirkom šuniuką iš šeimininkų kurie neužsiima veisimu, tiesiog patys augina tris čiau čiau šunis patiną ir dvi kalytes, jos nesterilizuotos ir automatiška turi šuniukų tam tikru laiku (ne abi vienu metu jos tokios nelabai leidžiasi), gimė vienai 5 šuniukai, išgyveno tik 3. Sunkiai išgyvena jie, nes tik gimę yra lepus labai ir kalės juos kaip ir palieka nenoriai eina prie jų, sakė patys augino praktiškai. Maitina ten juos košėmis jokio šunų maisto neduoda, labai nuostabūs kailiai šuniukų, neapsakomo grožio. Tai dabar taip išeina, kad mano šuniukas negrynaveislis, nes neturi dokumentų ? Bet mes galim juos įsigyti kai pasiimsim šuniuką. Galit apšviesti kaip čia išeina, nes nesu susidūrusi su tokia situacija.  blush2.gif  Ačiū smile.gif


Sveika 4u.gif Dokumentai šunims reikalingi tam, kad galima būtų patikrinti jų genetiką (dokumentuose įrašomi duomenys ne tik apie tėvus, bet ir apie protėvius iki ketvirtos berods kartos), tai galima sužinoti, kokiomis ligomis protėviai sirgo ir apsispręsti, ar norite įsigyti šuniuką su tokia genetika. Tam, kad galima būtų veisti šuniukus, tėvams turi būti atlikti tyrimai dėl displazijos ir akių. Vėl gi, jūs taip galite patikrinti, kokia tikimybė, jog šuniukai sirgs/nesirgs šiomis ligomis. Visi mes norime, kad mūsų augintiniai būtų sveiki, nes kai suserga - dažniausiai darome viską, kad pagydytume ar augintinis mažiau kentėtų.... Tai kainuoja... Prevencija tam - šuniukai su dokumentais. Jūsų atveju, jei teisingai supratau, šuniuko tėvai neturi dokumentų, taip kad perkate katę maiše.... Žinoma, aš nesakau, kad šuniukai su dokumentais neserga ir viskas visada būna tik gerai, bet, mano manymu, taip mažiau rizikos... Aš niekada nepirkčiau šuniuko be dokumentų, tada jau geriau iš prieglaudos kokį vargšiuką priglausti... Beje, turbūt jau aišku, koks dokumentų vaidmuo. Jums, nusipirkus šuniuką be dokumentų, niekas dokumentų neišduos...
Atsakyti
QUOTE(Arvika @ 2014 06 22, 13:12)
Dokumentų jūs negausite, jei taip teigia, tai elementariai meluoja.
http://www.kinologija.lt/?p=12056

Aš tikrai neimčiau šuniuko iš neiašku kur, kur vados neišgyvena, šuniukai silpni, gaišta, maitinami bele kuo, tik ne tuo kuom skirta. Kalės kergiamos gal net kiekvieną rują, alinamos. Juk galite tikrą ligų maišą įsigyti, nedžiugins tada nei jūsų šeimos, nei piniginės toks šeimos narys.
O pirkdami remiate tokią daugyklą ir skatinate toliau kergti kales, nes paklausa yra.


Aš galbūt ne taip išsireiškiau dokumentus turėjau omenyje mikročipą skiepų knygutę ir pam. ne visą genetiką ir kilmę. Maitina tai gerai, nes visi čepi yra nuodai.. pats pagamini ir žinai ką duodi.. Jei šunys būtų nustekenti neatrodytu tokie nuostabūs ir nebūtų tokie laimingi, tiesiog reikia pamatyti. Labai tikiuosi, kad tokiu požiūriu žmonių yra mažiau.. Beje tai antra 3,5 metų amžiaus šunų vada, nemanau kad yra taip baisiai kaip jūs pateikėte..
Atsakyti
n.karolina, o jūs susimąstėte, kodėl tėvai neturi dokumentų, nors tokie gražūs ir visokie anokie? O gal jiems tiesiog dokumentai buvo neišimti, nes jų tėvus buvo draudžiama veisti, pvz. dėl paveldimų ligų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cargo @ 2014 06 22, 13:17)
Sveika  4u.gif Dokumentai šunims reikalingi tam, kad galima būtų patikrinti jų genetiką (dokumentuose įrašomi duomenys ne tik apie tėvus, bet ir apie protėvius iki ketvirtos berods kartos), tai galima sužinoti, kokiomis ligomis protėviai sirgo ir apsispręsti, ar norite įsigyti šuniuką su tokia genetika. Tam, kad galima būtų veisti šuniukus, tėvams turi būti atlikti tyrimai dėl displazijos ir akių. Vėl gi, jūs taip galite patikrinti, kokia tikimybė, jog šuniukai sirgs/nesirgs šiomis ligomis. Visi mes norime, kad mūsų augintiniai būtų sveiki, nes kai suserga - dažniausiai darome viską, kad pagydytume ar augintinis mažiau kentėtų.... Tai kainuoja... Prevencija tam - šuniukai su dokumentais. Jūsų atveju, jei teisingai supratau, šuniuko tėvai neturi dokumentų, taip kad perkate katę maiše....  Žinoma, aš nesakau, kad šuniukai su dokumentais neserga ir viskas visada būna tik gerai, bet, mano manymu, taip mažiau rizikos... Aš niekada nepirkčiau šuniuko be dokumentų, tada jau geriau iš prieglaudos kokį vargšiuką priglausti... Beje, turbūt jau aišku, koks dokumentų vaidmuo. Jums, nusipirkus šuniuką be dokumentų, niekas dokumentų neišduos...


Tai čia kilmės dokumentus turite omenyje.. aš kažkaip ne taip parašiau, aš apie visas vakcinas, mikročipus kalbėjau.. Labai ačiū už paaiškinimą, nelabai mums reikalingi kilmės dokumentai, neplanuojame veisti šuniukų.. Bet šeimininkų pasiklausime, kaip ten kas, tiesiog būtent šituo nesidomėjome.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(n.karolina @ 2014 06 22, 15:01)
Tai čia kilmės dokumentus turite omenyje.. aš kažkaip ne taip parašiau, aš apie visas vakcinas, mikročipus kalbėjau.. Labai ačiū už paaiškinimą, nelabai mums reikalingi kilmės dokumentai, neplanuojame veisti šuniukų.. Bet šeimininkų pasiklausime, kaip ten kas, tiesiog būtent šituo nesidomėjome.. smile.gif


Aš žinau, ką kalbu, nes vieną kartą jau esu padariusi klaidą, kurią dabar darote jūs... Mano šuo labai gražus, pats gražiausias wub.gif Bet... jūs neįsivaizduojate, kiek aš esu išleidusi pinigų jo gydymui, nes jis mano mylimiausias... Linkiu, kad jūsų šuniukas būtų pats sveikiausias 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cargo: 22 birželio 2014 - 14:09
QUOTE(Cargo @ 2014 06 22, 14:00)
n.karolina, o jūs susimąstėte, kodėl tėvai neturi dokumentų, nors tokie gražūs ir visokie anokie? O gal jiems tiesiog dokumentai buvo neišimti, nes jų tėvus buvo draudžiama veisti, pvz. dėl paveldimų ligų...  g.gif


Tiesa pasakius nesidomėjome dėl tėvų kilmės dokumentų. Jei šunys gyvena atsiveda šuniukų, (jau antrą vadą per beveik 4 gyvenimo metus), matomai yra labai prižiūrimi, tai ir nesinori tikėti, kad turi labai baisių genetinių ligų..
Papildyta:
QUOTE(Cargo @ 2014 06 22, 14:04)
Aš žinau, ką kalbu, nes vieną kartą jau esu padariusi klaidą, kurią dabar darote jūs...


Dabar gerai pagalvokite, jums pasitaikė toks atvejis, bet ar aplinkui labai daug tokių atvejų žinote ?? smile.gif O iš mano aplinkos žmonių kurie yra taip pirkę šuniuką tik ne šios žinoma veislės visi laimingai gyvena. Net tėvai mano augina šunį taip pat pirktą, jau 12 metų, aš su juo užaugau ir neturėjome nei vienos problemos, toks sveikas šuo yra ir dar gyvena, o beje labai stengėmės nešerti šunų maistu kas įtakoja šuns gyvenimo kokybę ir amžių smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(n.karolina @ 2014 06 22, 12:06)
Tiesa pasakius nesidomėjome dėl tėvų kilmės dokumentų. Jei šunys gyvena atsiveda šuniukų, (jau antrą vadą per beveik 4 gyvenimo metus), matomai yra labai prižiūrimi, tai ir nesinori tikėti, kad turi labai baisių genetinių ligų..


O prie ko cia "tevai gyvena kartu" ir yra gerai priziurimi. Kalba eina apie genetines ligas, kurias itakoja GENAI o ne gyvenimo salygos. Lygiai taip pat suniukams visas geris ir blogis is tevu bus perduotas genais o ne pagal tai kaip gerai jie priziurimi.
Atsakyti
QUOTE(Cargo @ 2014 06 22, 14:04)
Aš žinau, ką kalbu, nes vieną kartą jau esu padariusi klaidą, kurią dabar darote jūs... Mano šuo labai gražus, pats gražiausias  wub.gif Bet... jūs neįsivaizduojate, kiek aš esu išleidusi pinigų jo gydymui, nes jis mano mylimiausias... Linkiu, kad jūsų šuniukas būtų pats sveikiausias  4u.gif


Ačiū labai, tikiuosi, kad taip ir bus, atitinkamai jį prižiūrėsime smile.gif
Atsakyti
Jūs tiesiog manęs dabar negirdite, nes dar neturite patirties smile.gif Aš tik pabandžiau patarti...
Atsakyti