Įkraunama...
Įkraunama...

Pasyvus namas - 20 tema

QUOTE(Vilienė @ 2013 08 23, 11:37)
Pabandyk kokį balkoną ar perdangą pabetonuoti per du kartus, pradžiai užpilk sluoksnį, išlygink, leisk sustengt, papilk dulkių kad antras sluoksnis nesusirištų. Patariu  nešokinėti ir sunkesnių baldų ant tokios konstrukcijos nestatyti. Grindys - variantas analogiškas, tik kristum ne iš taip aukštai smile.gif
Tai kas geriau: ar vientisas storas monolitas, ar du sluoksniai atskirai betonuoti?
O gal pats nepastebi skirtumo tarp sudo ir medaus?



As kaip suprantu tau du piestukai yra stipriau negu vienas dvigubo storio,tai analogiskai ir betonas tau dvieju sluoksniu geriau? As taip supratau. Bet geriausia vinis tai kai sneki apie betono stipriuma poto prieina kindziulis ir tare (buvo toks personazas) svarbiausia yra drenazas..
Atsakyti
Broką ištaisys. Viskas bus daroma taip.

Kadangi po rostverku sudėtas frezuotas XPS (išsikišimai nelygūs), tai jie pjaus XPS tol, kol pasieks lygią plokštumą. Panašu, kad vietomis nupjovimas gali siekti iki 2 cm. Tada prie idealiai lygaus rostverko XPS bus klijuojamas ne 10 cm storio, o 12 cm storio XPS polių sijonas. Ties poliais greičiausiai reikės daryti išgraužas tame 12 cm XPSe. Todėl papildomai ties kiekvienu poliu bus klijuojamas maždaug 50 cm pločio 10 cm storio XPS. Didelius tarpus tarp XPS užsandarinsime to pačio XPS išpjovomis, o mažus - putomis.

Rezultatas turėtų būti toks: visas sijono storis - 12 cm, o ties poliais apšiltinimo storis sieks 20-22 cm. Sijono gylis - iki 1 metro.

Dar galvoju, kad kiekvieną polių su metaliniu šepečiu nuvalytų ir visus nelygumus kažkuo užpurkštų.

Finansai: visą tai jie darys savo sąskaita ir dar gaus 1500-3000 Lt baudą. Startuojant greičiausiai rytoj, nes pirmadienį atvažiuoja plytos.

P.S. Ačiū visiems už palaikymą. drinks_cheers.gif Bliamba kiek man jie nervų kainavo.
Papildyta:
QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 08 23, 09:48)
Tu tik neužmiršk į kalendorių karts nuo karto pasižiūrėti. Iki šalčių tau reikia ant plytų stogą užsidėti

Kol kas viskas pagal grafiką. Jei būtų netaisę broko, aš būčiau rimtai stabdęs statybas. Plytos užsakytos, stogas nupirktas, pirmadienį užsakinėju perdangą. Jei būtų sustoję statybos, tai ieškinys už visą tai tikrai būtų apie 100 000 Lt. Pamatė, kad nejuokauju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 23 rugpjūčio 2013 - 11:30
O kam xps frezuota pamatams pirkai ? smile.gif Jie aisku irgi genijai taisyklingai ploksciu sudet nemoka. Butum paemes normaliai geoporo plokstes 200x1000x1000 butum buves ramus smile.gif

Man kai klojo xps tai pjove skyles kad apmaut poliu ne ne siais vita kur polius tarpa padaro. Kiekviena cm apziurejau pries uzpilant betona. Buvo gi nusimuse ant aukscio, 10 cm per aukstai sudeje kojinius, sakiau arba braukiam 3k arba ardot klojinius ir konstruojat is naujo, jie pasirinko pastaraji.

QUOTE(cibulis @ 2013 08 23, 09:21)
Vakar pats nusivaliau nuo dalies XPS smėlį ir apžiūrėjau apšiltinimą. Vaizdas - man vos infarkto nesukėlė.

Štai čia:
pirmas vaizdelis
antras vaizdelis

Čia parodžiau pačias didžiausias skylutes, bet su mažomis per maždaug 15 metrų XPSo ilgio radau apie 20 skylių. Dalis XPS dar neatkasta - po grunto. Matematiškai per 39 metrus rostverko galima tikėtis apie 50-60 skylių.

Žodžiu, jie negaus jau 3000 Lt ir dar turės panaikinti visą broką. Jei ne, bus teismas. Pirmadienį veža plytas, todėl statybos bus stabdomos ieškinys sieks apie 50 000 - 100 000 Lt. Išmokysiu tuo šūdrankius dirbti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ble: 23 rugpjūčio 2013 - 16:03
QUOTE(*** @ 2013 08 23, 18:32)
polistirolo tarka dar reik turet, tik xls sunkiai trinas.

Kas per polistirolo tarką? Gal galima plačiau?
Atsakyti
kaip morkine, tik stambesniais dantim smile.gif
yra pardese, polistirolo slifavimui


QUOTE(cibulis @ 2013 08 23, 19:17)
Kas per polistirolo tarką? Gal galima plačiau?

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2013 08 23, 20:46)
kaip morkine, tik stambesniais dantim smile.gif
yra pardese, polistirolo slifavimui

Rytoj šeštadienis - specializuotos parduotuvės greičiausiai nedirbs. Ar jų galima rasti Senukuose ir pan?

Man reikės nutarkuoti apie apie 6,4-6,6 kv. metrus. Gylis - iki 2 cm. Gal yra kažkokia paprastesnė technologija. Ar geriausia tarkuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cibulis: 23 rugpjūčio 2013 - 20:56
QUOTE(cibulis @ 2013 08 23, 21:54)
Rytoj šeštadienis - specializuotos parduotuvės greičiausiai nedirbs. Ar jų galima rasti Senukuose ir pan?

Man reikės nutarkuoti apie apie 6,4-6,6 kv. metrus. Gylis - iki 2 cm. Gal yra kažkokia paprastesnė technologija. Ar geriausia tarkuoti?


tik rinkites metaline ,nes buna plastikines jos svelniau tarkuoja ,bet kietesniam pavirsiui geriau metaline .plius plastikiniu dantys greitai nudyla
Atsakyti
Seniuose turi but. Jis daugiau plokstumai tarkuoti. Jei XPS krastams pjaut - gal geriau tvirtas stat lauzomas naujas peiliuks. manau.

Fasaduoje sia tarka palygina plokstumas...
http://www.vykelida....troller=product



QUOTE(cibulis @ 2013 08 23, 19:54)
Rytoj šeštadienis - specializuotos parduotuvės greičiausiai nedirbs. Ar jų galima rasti Senukuose ir pan?

Man reikės nutarkuoti apie apie 6,4-6,6 kv. metrus. Gylis - iki 2 cm. Gal yra kažkokia paprastesnė technologija. Ar geriausia tarkuoti?

Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2013 08 23, 21:54)
Rytoj šeštadienis - specializuotos parduotuvės greičiausiai nedirbs. Ar jų galima rasti Senukuose ir pan?

Man reikės nutarkuoti apie apie 6,4-6,6 kv. metrus. Gylis - iki 2 cm. Gal yra kažkokia paprastesnė technologija. Ar geriausia tarkuoti?


jei gerai supratau apie kuri kalbat ,uzs*****t tarkuot ,net nesitarkuoja tik plysta tokiom atplaisom
Atsakyti
QUOTE(Ihmantas @ 2013 08 23, 21:11)
jei gerai supratau apie kuri kalbat ,uzs*****t tarkuot ,net nesitarkuoja tik plysta tokiom atplaisom

Tada lieka vienas kelias - pjaut. Kuo tai geriausia daryti?
Atsakyti
kai reikejo juosteliu - pjausciau metalo pjukleliu...


QUOTE(cibulis @ 2013 08 23, 20:14)
Tada lieka vienas kelias - pjaut. Kuo tai geriausia daryti?

Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2013 08 23, 22:14)
Tada lieka vienas kelias - pjaut. Kuo tai geriausia daryti?


na as pjaustau specialiu rankiniu pjuklu ,yra pirkt seniuose ,kainuoja apie 60 lt ,bet kai kalba eina apie kietus polistirolus tai stengiuosi klijuot iskart lygia,nes po to jau sunku kazka prizaist
Atsakyti