Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

uij estrelija, man ir tas pats...buvo ax.gif isgeriau postinora praeita savaite, o kad prasidejo skausmai pilvo apacioj tai, krutine jautri nezmoniskai buvo ir atrodo sunki... draugas sake jua geriau butum negerus ir tt, bet tai po piet jau ne pietus...tai visa savaite taip prasikankinau, o dar sesija, ir vakar sulaukiau meneseiniu:) bet nzn, vis tiek neramiai jauciuosi, lyg jau man kazkas ten yra lyg ka. Suprantu kad jau cia manio laki vaizduote. Kita savaite eisiu pas ginekologe g.gif o baisiai nenoriu. Tai va, pamatysi kad ir tau bus viskas gerai, susitvarkys viskas drinks_cheers.gif
Atsakyti
ir man yra teke gerti ta nelemta postinora. menesines atsirado tiksliai pagal instrukcijas - savaite anksciau nei normaliai. bet apskritai tai manau kad postinoras is esmes yra blogis. moters organizmui. nes kiek zinau poveikis net nera visiskai istirtas.
taip kad manau jei bunu panasi situacija dar gerai gerai pagalvociau ar man ji gerti.. na aisku lengva kalbeti taip is anksto.. blush2.gif ale vistiek jis man labai neptinka.
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2006 01 14, 10:59)
nebežinau ką daryti...prieš savaitę išgėriau postinor.buvau pas ginekologę nuėjusi šią savaitę,sakė mėnesinės turėtų prasidėti po 5-6dienų po postinor išgėrimo. Nors šiaip turėtų prasidėti sausio 18-19 d. bet dabar taip bijau,taip bijau...o sumaištis tokia viduje,kad net nežinau kaip čia save paguosti. skauda pilvą lyg prieš mėnesinės nuo vakar vakaro,o kraujo nė lašo  cray.gif jei pastočiau,tai net nežinau..juk paskutinis pusmetis universitete...nei namų,nei pinigų ir tuo labiau vyro šalia...nors imti ir kaukti pradėti ir tai nepadėtų.... verysad.gif


Nesinervink tu taip, va as irgi kaip tik geriau sita bruda, parejo mano "sventes" nei anksciau, nei veliau, o taip kaip ir turejo pareit, nepaankstino man postinoras,
pareis ir tau wink.gif
Atsakyti
bigsmile.gif susirgau...kaip faina...daugiau jokių smileysex.gif be apsaugos...
Atsakyti
...bet skausmai tai nerealūs... unsure.gif unsure.gif unsure.gif užmigti negaliu...
Atsakyti
labas vakaras! as vartojau postinor 1 tablete, ji nepadejo. kai paklausiau gydytojos ji pasake, kad nevisada padeda ir 2 tabletes.. taigi ne toks jis jau ir veiksmingas, nors daugeliui moteru padeda is karto isgerus.
Atsakyti
QUOTE(taly @ 2006 01 19, 22:39)
labas vakaras! as vartojau postinor 1 tablete, ji nepadejo. kai paklausiau gydytojos ji pasake, kad nevisada padeda ir 2 tabletes.. taigi ne toks jis jau ir veiksmingas, nors daugeliui moteru padeda is karto isgerus.


nu vat tai man labai keistai taip. nesuprantu kaip gerti viena jei aiskiai parasyta kad reikia gerti dvi. tai gal tas pastojimas netoks jau ir nepageidaujamas? tik kam tada ta viena gert? nu nesuprantu as blink.gif

Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2006 01 19, 21:16)
ar galit man kas nors pasakyti,kas buvo vartojęs postinor? kodėl tiek daug krešulių per mėnesinių pirmas dienas?ar tai persileidimu pavadinti?ar organizmo išsivalymas nuo postinor?nesuprantu kažkaip...ir kodėl tokios skaudžios mėnesinės...nu ir paprastai šiaip skauda,bet dabar net vaistai nepadėjo... blink.gif


man rodos tu per daug isterikuoji. nu nesupyk bet taip atrodo. be to, negali gi tiketis paprastu menesiniu kaip visada po to kai tokia hormonu doze suvalgei. nu isgerei tu ta postinora. nieko cia jau nebepakeisi. saukstai po pietu. o tas akylas pablogejimu ieskojimas tau nieko nepades schmoll.gif taip kad nusiramink ir ner cia ko parintis 4u.gif ojei kaip grieztai cia as.. protest.gif liezuvis.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 19 sausio 2006 - 22:21
Esu vartojus irgi situs nuodus. Galiu pasakyti, kad kiekvienai vis kitaip. Man asmeniskai, po postinor menesines nebuvo nei skausmingos nei su kresuliais, bet va sekancios ir dar sekancios tai net labai skausmingos. Visgi, nepamirskime kad tai yra nuodai, ir kaip gydytojai sako - atomine bomba moters organizmui.
Atsakyti
pamenu ir as ta zaraza kelis kartus vartojau.
bet daugiau tikrai nelisiu.ir kontraceptiniu atsisakiau.
Atsakyti
Norejau paklausti kad pavartojus Postinor 2 po 3-4d pradeda jaustis priesmenstrauciniai ir per menstraucijas vyxtantys pozymiai taciau dar nekraujuoju. nuo isgerimo praejo 4d. tureciau lb nerimauti? pastojimo tai pozymis kad nekraujuoju. beje tablete isgeriau po 2h po nesaugaus akto. kita po 12h.
Atsakyti
QUOTE(Evelina_99 @ 2006 02 07, 10:04)
Norejau paklausti kad pavartojus Postinor 2 po 3-4d pradeda jaustis priesmenstrauciniai ir per menstraucijas vyxtantys pozymiai taciau dar nekraujuoju. nuo isgerimo praejo 4d. tureciau lb nerimauti? pastojimo tai pozymis kad nekraujuoju. beje tablete isgeriau po 2h po nesaugaus akto. kita po 12h.

Man pvz. tai jokiu pozymiu nebuvo. Isgeriau pagal instrukcija abi tabletes, bet taip ir nesusirgau po keliu dienu. Menesines prasinejo normaliai tada, kada ir turejo prasidet. Nepastojau. Tad nusiramink... Ko gero ir tau kaip man bus, susirgsi "pagal grafika" smile.gif
Atsakyti