Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

Geriau sias tabl. praeita savaite , o va siandien jau susirgau mmm, nors pries dvi savaites sirgau mmm , noriu paklausti jeigu jau susirgau vadinasi suveike postinor g.gif
Atsakyti
Jei yra mm, tai aisku, kad nenescia. O istirti, ar postinor suveike, ar ne, manau neimanoma. net jei mm prasideda is kart po portinoro suvartojimo, galima padaryti isvada tik tokia, kad tuo metu gimdos gleivine buvo super pasiruosusi priimti apvaisinta kiausineli.
Atsakyti
Postinor teko naudot kelis kartus...Vaizdelis būdavo nekox, esu ir vėmusi, ir kartą vos sąmonės netekau... unsure.gif Matomai kažkas netiko...Paskutinį kartą kai gėriau(maždaug prieš 1,5 metų), surizikavau ir gėriau tik vieną tabletę...Tfu,tfu,tfu...ir nieko...JŪS TAIP NEEXPERIMENTUOKIT... tongue.gif
Atsakyti
man tajp pat kajp tikriausiai ir daugeliui paneliu ar merginu teko isger siu waistu,jokio pashalinio poweikio nejauciau,atlikau net pora nestumo testu abu atsakymai neigiami tik wa beda menesienos weluoja jau penkta diena,bukit malonios kuriom tajp buwo ir welawo atsiliepkit kad bent kiek ramiau butu ir iswis ar taj normalu:(
Atsakyti
Niu ka sedziu ir nervuojuos nezmonishkai, pries savaite draugas alkoholio perdozavo ir paliko savo turtus manyje, labai nervavausi isgeriau po36valandu 2 postinoro tabletas, taip vaistininke pasake, tai kai isgeriau postinoro praejo jau 5 dienos o pas amne nieko vos vos terliojo ir tiek. panishkai bijau buti nestuke.gif as mokytis noriu !!!
Atsakyti
Na merginos prisiskaiciau cia jusu ir jau drebu... blink.gif As irgi Postinora sugeriau pries kelias dieneles, salutinio poveikio (fu, fu, fu) jokio... bet dabar del kitko bijau-ji vartojau todel, kad neisgeriau dvieju pirmu kontraceptiniu tableciu ir zinoma buvo santykiai, trecia diena as isgeriau abi iskarto 2 tabletes (paveluotas) ir po pusvalandzio Postinora (nes ta nakti buvo santykiai), po to zinoma savo laiku trecia kontraceptine, zinoma kaip ir priklauso po 12val. pakartojau Postinora… ir ta diena vakare mano draugas baige manyje... nes as galvojau kad Postinoras vistiek toks veiksmingas, ai tai kas cia atsitiks… oi merginos pasakykit man, dabar sakes jau man bus ar ne? as nenoriu pastoti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2006 07 03, 21:33)
Na merginos prisiskaiciau cia jusu ir jau drebu...  blink.gif  As irgi Postinora sugeriau pries kelias dieneles, salutinio poveikio (fu, fu, fu) jokio... bet dabar del kitko bijau-ji vartojau todel, kad neisgeriau dvieju pirmu kontraceptiniu tableciu ir zinoma buvo santykiai, trecia diena as isgeriau abi iskarto 2 tabletes (paveluotas) ir po pusvalandzio Postinora (nes ta nakti buvo santykiai), po to zinoma savo laiku trecia kontraceptine, zinoma kaip ir priklauso po 12val. pakartojau Postinora… ir ta diena vakare mano draugas baige manyje... nes as galvojau kad Postinoras vistiek toks veiksmingas, ai tai kas cia atsitiks… oi merginos pasakykit man, dabar sakes jau man bus ar ne? as nenoriu pastoti...  doh.gif

mergyte tu zaidi su savo likimu ir sveikata blink.gif ar bent isivaizduoji kokia arklio doze hormonu gavai?dvi iskarto kontraceptines ir plius postinor po to vel kontraceptine ir dar postinor:blink: blink.gif unsure.gif pasitark su daktaru,tai labai didele zala oorganizmui,toks didelis hormonu kiekis vienu metu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tricksy: 04 liepos 2006 - 22:08
QUOTE(Tricksy @ 2006 07 04, 23:06)
mergyte tu zaidi su savo likimu ir sveikata blink.gif  ar bent isivaizduoji kokia arklio doze hormonu gavai?dvi iskarto kontraceptines ir plius postinor po to vel kontraceptine ir dar postinor:blink:  blink.gif  unsure.gif pasitark su daktaru,tai labai didele zala oorganizmui,toks didelis hormonu kiekis vienu metu unsure.gif

Tai ka man dabar daryti? arba ka man reikejo daryti? negerti?
o beje internete apie kraujavima parasyta taip:
Perdozavimas.
Postinoro-2 būtina gerti tokiu būdu, tokią dozę ir tiek laiko, kiek nurodyta gydytojo. Preparato perdozavus, gali prasidėti pykinimas ir kraujavimas iš makšties. Tokiu atveju būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

ir dar:
Po postinoro-2 išgėrimo toliau reguliariai hormoninių kontraceptikų vartoti nedraudžiama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 05 liepos 2006 - 13:32
tej wo panytes smile.gif man irgi teko sito waistuko pagert menesienos welawo net 13 dienu maniau kad isprotesiu tikraja ta zodzio prasme, isprotesiu budama nezinomybeje nestuke.gif net dariausi 2 nestumo tesus ajsq jie buwo neigiami..draugui wisa galwa isuziau biggrin.gif jau buwau susiruosus pas gydytoja ejt taciau dziaugiuosi kad neprireike... tej wa panos jei tikraj norit iswengt neplanuoto nestumo patariu isgert situ waistu ajsq jie kajp ir daugelis waistu turi salutiny poweiki,taciau nera tokie ziauriai kenksimingi kajp apie juos snekama rolleyes.gif
ajsq jei juos labay daznai wartosite taj tikraj bus nesweika..apskritaj kas per daug tas nesweika mirksiukas.gif tej wa panytes sekmes jums bukit budrios ir atsargios kad netektu siu waistuku ragauti o poto pergywenti unsure.gif bet wisgi wisgi jei atsitiktu kasnors neplanuoto ir netiketu nepabyjokite ir kuo skubiau isgerkit nedelskit nes jei isgersit weliau nesuweikt gali ir bus lialiukas 4u.gif
Atsakyti
Liepos 2 nesaugiai pasimylėjom, liepos 3 diena 8 val. isgeriau Postinor2 dvi tabletes is karto (zinau, negerai padariau), tureciau pradeti sirgti apie liepos 10 d. Praejo beveik penkios dienos, nera jokiu teplioniu, jokiu kraujavimu. Kada man pasidaryti nėštumo testą. Ar tikrai Postinor2 veiksmingas? Nuo gydytojos gavau velnių, nes pavartojau jį po pirmojo savo pasimylėjimo karto. Labai bijau pastoti. Čia prisiskaičiau tokių gąsdinančių dalykų. Daugiau to brudo nevartosiu, bet ar galėjau aš pastoti, nors išgėriau Postinor2, praėjus ~10 val.
Papildyta:
Mano gydytoja patarė man vartoti Yarina, kuris nedidina svorio (moterims tai l. aktualu) ir gražina odą.
Atsakyti
QUOTE(Wirginija @ 2006 07 08, 17:32)
Liepos 2 nesaugiai pasimylėjom, liepos 3 diena 8 val. isgeriau Postinor2 dvi tabletes is karto (zinau, negerai padariau), tureciau pradeti sirgti apie liepos 10 d. Praejo beveik penkios dienos, nera jokiu teplioniu, jokiu kraujavimu. Kada man pasidaryti nėštumo testą. Ar tikrai Postinor2 veiksmingas? Nuo gydytojos gavau velnių, nes pavartojau jį po pirmojo savo pasimylėjimo karto. Labai bijau pastoti. Čia prisiskaičiau tokių gąsdinančių dalykų. Daugiau to brudo nevartosiu, bet ar galėjau aš pastoti, nors išgėriau Postinor2, praėjus ~10 val.
Papildyta:
Mano gydytoja patarė man vartoti Yarina, kuris nedidina svorio (moterims tai l. aktualu) ir gražina odą.

Siaubas iškart 2 tabletes blink.gif .Juk dabar tos tabletes tik 2 ir tėra (nors anksčiau būdavo 4) ,nes jų veikimo laikas prailgintas.Visus vaistus reikia pagal instrukciją vartoti.Neįsivaizduoju,ką tau ir patart tokiu atveju,laukt turėtų pasirodyt tos mėnesinės ir nepanikuok iš anksto, juk dar porą dienelių rezerve turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(singarela @ 2006 07 08, 19:23)
Man po postinoro,tai kraujavimo galima sakyti,kad kaip ir nebuvo ir kraujavau tik kelias dieneles.Tikrai nepergyvenk,manau,kad viskas bus gerai.



Dar vienas klausimas. Čia skaičiau, kad po Postinor2 pavartojimo kitos suserga, tarsi įvyksta persileidimas. Tai reiškia, kad jos buvo pastojusios ir dėl šios tabletės poveikio įvyko persileidimas? O jeigu aš nesusergu, visiškai nekraujuoju? Ką tai reiškia? Mano menstruacijos apskritai yra nereguliarios. Kada man dėl šventos ramybės pasidaryti nėštumo testą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wirginija: 08 liepos 2006 - 18:30