Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

Deja, yra tekę jomis pasinaudoti, tikrai nesidžiaugiau. Jaučiausi baisiai: pykino, mmm ciklas išsireguliavo, skaudėjo pilvą. Bet tai buvo vienas ir vienintelis kartas
Atsakyti
Esu vartojusi ir ne kartą jokio pašalinio poveikio nebuvo.
Atsakyti
Nu ką- teko pirmą kartą pasinaudoti. Pasitaikė nekokybiškas sargis, kad jį kur velniai. Išgėriau tiksliai pagal instrukciją, paskui įlindau į SM forumą, atidžiai persikaičiau abi temas apie Postinorą ir pradėjau laukti lėtos mirties. Labai jau daug negerų nutikimų su tuo postinoru,o paprastai jei tik kas gali nutikti blogo, man nutinka visų blogiausia lotuliukas.gif Nu ir nieko. Nei bloga buvo, nei temperatūra, nei joks kraujavimas neprasidėjo. Mėnesienos atėjo laiku , tiksliai kaip laikrodis ir niekuo nesiskyrė nuo įprastinių. Jokių ten ypatingų skausmų ar kraujavimo. Tiesiog net nesitiki, kad aš tas tabletes iš viso gėriau. Tuomet dar kartą atidžiai peskaičiau abi temas ir priėjau išvados, kad šitas vaistas sukelia persileidimą. Toms, kurios pastojo ir buvo visos blogybės, o toms kurios ne- nieko ir nebuvo. Štai iš kur visi tie kraujavimai moterims po savaitės. Bet čia tik mano nuomuonė, o aš ne medikė, tik šiaip laisvamanė spėliotoja. Nekokybiškas sargis pasitaikė ciklo pradžioj, kai aš dar aplamai svarsčiau ar verta juo naudotis, tačiau šiam pavedus, supanikavau ir griebiaus postinoro. Nors tikimybė pastot tuo metu buvo labai maža. Taigi iš to ir darau išvadas apie tokį skirtingą vaisto poveikį....
Atsakyti
Keisciausi dalykai man dedasi - menesiniu postinoro perdozavimas man neissauke (neseniai buvo buvusios), jauciau pradzioj kiek pakilusia temperatura. Praejus 10 dienu jauciu nestumui budingus pozymius - jautrios krutys, dieglys strenose ir inkstu apylinkej. Pasidariau testa - kol kas neigiamas. Jei nebuciau vartojus postinoro, menesines turetu prasideti kita savaite. Bet dabar jau tiesa sakant nebezinau ko laukti...Nuspredziau dar apsisarvuoti kantrybe, luktelti iki kitos savaites. Jei ne - tada tai jau nezinau...ui ui ui kaip neramu... g.gif
Atsakyti
na, o kaip jus jautetes po postinoro gerimo?Man asmeniskai kiesciausi dalykai dedasi.Is pradziu pilvo apatine dali skaudejo, bet greit praejo.Tada pykino dvi dienas po gerimo.Dabar trecia diena.Taciau mano tas pilvas toks issioputes, kaip nesavas, karts nuo karto kas suskausta,tarsi kas viduj ten butu(na man cia konkreti paranoja apie vaisiu), ansciau megau guleti ant pilvo, o dabar jau benepatogu darosi visiskai,tarsi spausciau as ta pilva...Kokie jums salutiniai poveikiai buvo ir kuom viskas baiges? unsure.gif
Atsakyti
Tik ką išgėriau postinor-krečia šaltis,galva sunki,pykina... Kažkaip baisu darosi..
Nors postinorą esu gerusi prieš kokius 4 metus, bet tada taip nebuvo ir visiškai tada buvau rami, o dabar kinkos dreba scare.gif
kas bus jei antros tabletės negerčiau?????
Atsakyti
[quote=rasulkadz,2006 05 02, 20:15]
Tik ką išgėriau postinor-krečia šaltis,galva sunki,pykina... Kažkaip baisu darosi..
Nors postinorą esu gerusi prieš kokius 4 metus, bet tada taip nebuvo ir visiškai tada buvau rami, o dabar kinkos dreba scare.gif
kas bus jei antros tabletės negerčiau?????
[/quot
nesakysiu kaip negerai ir nesveika yra gerti sita dalykeli, bet jei jau isegerei viena man rodos reik ir antra.pati geriau 2 kartus irgi krete drebulys ,temperatura pakilo, bet daugiau tai viskas ok (kol kas), bet prisiskaicius ir paklausius ginekologes nerealiai pergyvenu ar galesiu susilaukt vaikelio.panos linkiu visom sekmes ir saugios meiles 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat bandžiau Postinorą.. Tuo metu nejutau jokio šalutinio poveikio, bet bijau, kad žalos sau pridariau pakankamai.. sad.gif
Atsakyti
na štai, nesuveikė mano postinoras, nors ir dvi, ir laiku išgėriau...laukiamės biggrin.gif tik ginekologė suerimo dėl to postinoro, siunčia į genetiką tikrintis g.gif gal tos, kurioms šis "gėris" taip ir nesuveikė, pasidalintų patirtimi - ar viskas su leliukais gerai? 4u.gif
Atsakyti
Vaje, negasdinkit, as vakar isgeriau postinor doze, kaip tik per vaisingas dienas vyras siurpriza padare blush2.gif
Nenoriu lauktis.... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(vobla @ 2006 03 21, 12:55)
Nu ką- teko pirmą kartą pasinaudoti. Pasitaikė nekokybiškas sargis, kad jį kur velniai. Išgėriau tiksliai pagal instrukciją, paskui įlindau į SM forumą, atidžiai persikaičiau abi temas apie Postinorą ir pradėjau laukti lėtos mirties. Labai jau daug negerų nutikimų su tuo postinoru,o paprastai jei tik kas gali nutikti blogo, man nutinka visų blogiausia lotuliukas.gif Nu ir nieko. Nei bloga buvo, nei temperatūra, nei joks kraujavimas neprasidėjo. Mėnesienos atėjo laiku , tiksliai kaip laikrodis ir niekuo nesiskyrė nuo įprastinių. Jokių ten ypatingų skausmų ar kraujavimo. Tiesiog net nesitiki, kad aš tas tabletes iš viso gėriau. Tuomet dar kartą atidžiai peskaičiau abi temas ir priėjau išvados, kad šitas vaistas sukelia persileidimą. Toms, kurios pastojo ir buvo visos blogybės, o toms kurios ne- nieko ir nebuvo. Štai iš kur visi tie kraujavimai moterims po savaitės. Bet čia tik mano nuomuonė, o aš ne medikė, tik šiaip laisvamanė spėliotoja. Nekokybiškas sargis pasitaikė ciklo pradžioj, kai aš dar aplamai svarsčiau ar verta juo naudotis, tačiau šiam pavedus, supanikavau ir griebiaus postinoro. Nors tikimybė pastot tuo metu buvo labai maža. Taigi iš to ir darau išvadas apie tokį skirtingą  vaisto poveikį....


Jokio persileidimo jis nesukelia. Atsiranda ar ne kraujavimas priklauso nuo to, kaip gerai tuo metu buvo isvesejusi gimdos gleivine. Jei gerai, postinor sukelia ansktesni gleivines pasisalinima, t.y. menesines. Jei neisvesejusi, tai pristabdo vystimasi, kad apsivaisines kiasinelis nesiimplantuotu. Tai mano ginekologes paaiskinimas.
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2006 05 10, 12:33)
na štai, nesuveikė mano postinoras, nors ir dvi, ir laiku išgėriau...laukiamės  biggrin.gif tik ginekologė suerimo dėl to postinoro, siunčia į genetiką tikrintis  g.gif gal tos, kurioms šis "gėris" taip ir nesuveikė, pasidalintų patirtimi - ar viskas su leliukais gerai?  4u.gif

prisigerus as to postinoro nemazai.bet su mano leliuku viskas ok.taip,kad nepergyvenk.
Atsakyti
QUOTE(slavecha @ 2006 05 14, 00:17)
prisigerus as to postinoro nemazai.bet su mano leliuku viskas ok.taip,kad nepergyvenk.

taip bet ar pastojai būtent su postinoru?mano lelius užkibo "ant" postinoro. va to ir bijau - ar nebus tas bjaurybė kaip nors mažiukui pakenkęs g.gif
Atsakyti