Įkraunama...
Įkraunama...

Gražinam namus pačios

QUOTE(ssilva @ 2006 07 11, 14:19)
As tai stebiuosi, kaip jaunos mamytes turi tiek kantrybes tokius kruopstumo reikalaujancius dalykelius daryt.As kai vaikus auginau tik spejau apie juos suktis.

Norint tikrai galima spėt suktis. Čia kaip kam išeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 07 13, 13:56)
Norint tikrai galima spėt suktis. Čia kaip kam išeina ax.gif


Na bent jau mano lelius ramus... tai jam paciam idomu ziurinet ka cia ta mama kuiciasi... biggrin.gif Jis zaidzia su kokiais siulais ar maiseliais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As noriu su jumis pasidalinti seniai, seniai mano matytu reginiu.Ieinu i viena virtuve ir...issizioju visai naturaliai.O ten virtuves langas , tiksliau ant palanges is plonu vyteliu ispinta lengva tvorele, o tvoreleje ipintos dirbtines ryskiaziedes saulegrazos thumbup.gif As tai manau cia vietoj dienines uzuolaidos.Ir nusibodus vienom gelem galima ipinti kitas.Visa gyvenima nesioju si vaizda mintyse.Visada svajojau tai pasidaryti, kaip nors, bet dabar tai tikrai neiseis, nes mano bute virtuve kartu su svetaine ir nezmoniskai dideli langai.Oi, kaip man patinka tokie liaudiski motyvai.Labai patinka siaudine girlenda, pamirsau, kaip vadinasi g.gif Ma, kazkaip modern pradeda atsibosti.O ypac tasFeng sui,na nezinau(atleiskit, kas domites)mane tai jau net nervina, kiekviename zurnale tas pats.Na cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssilva @ 2006 07 13, 16:17)
As noriu su jumis pasidalinti seniai, seniai mano matytu reginiu.Ieinu i viena virtuve ir...issizioju visai naturaliai.O ten virtuves langas , tiksliau ant palanges is plonu vyteliu ispinta lengva tvorele, o tvoreleje ipintos dirbtines ryskiaziedes saulegrazos thumbup.gif As tai manau cia vietoj dienines uzuolaidos.Ir nusibodus vienom gelem galima ipinti kitas.Visa gyvenima nesioju si vaizda mintyse.Visada svajojau tai pasidaryti, kaip nors, bet dabar tai tikrai neiseis, nes mano bute virtuve kartu su svetaine ir nezmoniskai dideli langai.Oi, kaip man patinka tokie liaudiski motyvai.Labai patinka siaudine girlenda, pamirsau, kaip vadinasi g.gif Ma, kazkaip modern pradeda atsibosti.O ypac tasFeng sui,na nezinau(atleiskit, kas domites)mane tai jau net nervina, kiekviename zurnale tas pats.Na cia tik mano nuomone 4u.gif


Na as kazka ispradziu ir masciau virtuveje, taciau vyras atkalbejo del visokiu garu ir panasiai tai pas mus miegamajame padarytas lubu apsvietimas is bambuko plonu strypeliu ir viduje imontuotos lemputes... Pas mus tos lazdeles tik juodai nudazytos ir tikrai liuks tos vyteles, ar plonos bambuko lazdeles... Tiek idomybiu galima pasidaryti... Va darem mano draugei torsera irgi pasaka gavosi... Jos miegamasis toks dramblio kaulo tai nereikejo ir dazyti... 4u.gif
Atsakyti
O aš dukrytės kambarį papuošiu tokiu dekoru user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 07 10, 18:17)
kazkada lyg ir maciau bandk per google gal rasi kokia photo galerija senoviniu paveiksleliu tema...
Papildyta:
gali dar pabandyt atsisiusi kokia nemokama nuotraukeliu tvarkymo programele yra photoimpact, photo pos pro... ten jas duoda 30 dienu...



Ir dar as su tuo retro esu uzsidegusi ax.gif Na ir ,kaip visada, pas rusus geriausias pasirinkimas.Bet taip besnipinedama uzejau i thumbup.gif www.smallbay.ru puslapiuka reikia paspausti TAPYBA(zivopis).Ten ir Rubensas,Rafaelis ,Dali... na kam kas patinka.Pasidarysiu paveiksreliu blush2.gif Dabar juk nieks uz tai nesmerkia ax.gif
Atsakyti
Reiks apžiūrėt kokių ten karniziukų yra. Vis pasvajodavau, bet taip neprisiruošdavau. Juk daug pigiau išeitų.
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 07 13, 16:35)
O aš dukrytės kambarį papuošiu tokiu dekoru user posted image


oi kaip fainai, o is ko is paprasto popieriaus tu cia padarei ar is kartono? o gal is dar ko nors sustresnio...Liuks mintis...

QUOTE(vailija @ 2006 07 13, 22:04)
Reiks apžiūrėt kokių ten karniziukų yra. Vis pasvajodavau, bet taip neprisiruošdavau. Juk daug pigiau išeitų.


Ir pigiau, o ka jau kalbet apie originaluma!!!!!!!!!!!!!!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 07 13, 21:09)
oi kaip fainai, o is ko is paprasto popieriaus tu cia padarei ar is kartono? o gal is dar ko nors sustresnio...Liuks mintis...


Aš tik ruošiuosi daryti, kai tik įrengsim dukrytei kamabrį blush2.gif Manau, kad nesunku pasidaryti, reikia tik standesnio popieriaus. Radau internete šitą mintį ir nebepaleidau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 07 14, 08:06)
Aš tik ruošiuosi daryti, kai tik įrengsim dukrytei kamabrį  blush2.gif Manau, kad nesunku pasidaryti, reikia tik standesnio popieriaus. Radau internete šitą mintį ir nebepaleidau  ax.gif


tai kaip padarysi butinai ir mums parodyk blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 07 13, 17:35)
O aš dukrytės kambarį papuošiu tokiu dekoru user posted image

Labai jau gražu 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 07 11, 00:29)
va idedu to savo roleto nuotraukyte:
user posted image

Atrodo super thumbup.gif
Atsakyti