Įkraunama...
Įkraunama...

Gražinam namus pačios

QUOTE(Fanta @ 2006 07 13, 16:35)
O aš dukrytės kambarį papuošiu tokiu dekoru user posted image


Aha tai kai padarysi parodyk, gal tau dar graziau gausis... wub.gif
Atsakyti
o karnizai dabar nebutinai, jei norit kad uzuolaida kabetu prie pat lango, gariunuose parduoda juostas kurios klijuojasi prie uzuolaidos ir remo. ir tarpusavy susiklijuoja kaip tos lipuckes kur naudojamos striuku uzsegimams
Atsakyti
QUOTE(raganiuke27 @ 2006 07 20, 22:23)
o karnizai dabar nebutinai, jei norit kad uzuolaida kabetu prie pat lango, gariunuose parduoda juostas kurios klijuojasi prie uzuolaidos ir remo. ir tarpusavy susiklijuoja kaip tos lipuckes kur naudojamos striuku uzsegimams


Aha mes toki priklijave ant lango ir prisege tinkleli nuo uodu, bet man asmeniskai kazkaip labiau karnizai patinka jie kazkaip uzpildo lango ireminimo visuma... 4u.gif

o as va pries kelias diena labai grazu mazyles kambareli aplankiau pas draugus naujajame name tai tiek ideju pasisemiau ateiciai... ji tokius specialius lipdukus nusipirkus su princesem tai ir ant sienu ir ant komodos ir ant spintos dureliu priklijavus niu pasaka kaip graziai atrodo... o lubose uzsakius drugeli dideli pakabinus jis toks kazkur metras ant metro (visas drugys biggrin.gif ) Paziurejau galima ten ji ir paciai pasidaryt tiesiog su vielutem ir spalvotu tiuliu pasidarai muliaza, o poto dar pasiuvyneji visokiais blizgaliukais... Niu bet atrodo tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ....

Niu tai as ivariau i interneta ieskot kokiu dar lipduku specialiu buna ir radau ir vinipuho visus draugus... va idesiu ka radau:

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 07 20, 21:39)
... ji tokius specialius lipdukus nusipirkus su princesem tai ir ant sienu ir


A kur tokių pirkti būna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 07 21, 09:12)
A kur tokių pirkti būna? g.gif

kaune senukuose yra ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(rimvyda1 @ 2006 07 18, 11:51)
Aha tai kai padarysi parodyk, gal tau dar graziau gausis... wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Fanta @ 2006 07 21, 09:12)
A kur tokių pirkti būna? g.gif



QUOTE(akvilyte @ 2006 07 25, 22:00)
kaune senukuose yra ax.gif



Aha Senukuose yra 30 kazkur lituku kainuoja ir jie tokie nepopieriniai ta prasme ne koks Ssss.... kiek as supratau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ssilva @ 2006 07 07, 16:17)
Man tai reiktu retro stiliaus svetaine su virtuve padekoruot.Manau reikia retro stiliaus paveiksliuku.Bet pirkti juos jabai brangu.Kad is kur gavus retro nuotraukyciu, padidinus ireminti.Kaip manot?O koks remelis tiktu?Ant garttraukio noreciau kazko, nes jis kaip ir zidinio kamino tipo.Gal kokiu minciu turit, nes viskas kas parduodama retro stiliaus labai brangu verysad.gif



galiu paieskoti pas save smile.gif fotografe dirbu paziuresiu kiek galiu atsiusti gal ka prie progos dar papildomai nufotkinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(theremina @ 2006 08 08, 15:55)
galiu paieskoti pas save smile.gif fotografe dirbu paziuresiu kiek galiu atsiusti gal ka prie progos dar papildomai nufotkinsiu smile.gif



Dekui, labai dekui.Man labai patiko, kaip Traku gatvej Presto kavine buvo retro atvirukais dekoruota,Vilniuje.Vaikstau as po parduotuves ir nieko panasaus nematau.Dekui, labai netiketa. aciuks.gif
Atsakyti
parasyk man savo el. pasta i AZ as tau atsiusiu, bet ei turi deze gmaile, tai tada idealu butu, nes labai jau dideles talpos tos fotkes pas men koks one ju nepriima smile.gif atsiusciau as tas nuotraukytes kazkur po savaites nes dabar mano monitoriu taiso, ne prie savo kompiuterio sedziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(theremina @ 2006 08 09, 10:34)
parasyk man savo el. pasta i AZ as tau atsiusiu, bet ei turi deze gmaile, tai tada idealu butu, nes labai jau dideles talpos tos fotkes pas men koks one ju nepriima smile.gif atsiusciau as tas nuotraukytes kazkur po savaites nes dabar mano monitoriu taiso, ne prie savo kompiuterio sedziu smile.gif





aciuks.gif
Atsakyti
na del tu vaikisku lipduku, tai kainos nerealios, mes senukuose nupirkom lipnios pleveles su paveiksliukais, tai daugiau nei 10 paveiksliuku nekainavo 2lt. ir visai sauniai atrodo, siuo metu dekoruojam vaiko kambari 1 gimtadienio proga,tai galesiu imest poto nuotraukas su dekoracijom
Atsakyti