Įkraunama...
Įkraunama...

Tėčio kopija!

Oi,kad pasipyle nuotraukyciu thumbup.gif Tikriausiai labai laukiamas konkursas clap.gif
Atsakyti
gal galetu man moderatore nuotraukyte sumazinti?niekaip nepaviksta man ideti:(((((((((
Atsakyti
tai su photo shopu sumažink....
jei neišeina siūsk čia(amentia@gmail.com) sumažinsiu, žinoma jei tai leidžia taisyklės...

QUOTE(Cinderella @ 2006 06 02, 12:11)
gal galetu man moderatore nuotraukyte sumazinti?niekaip nepaviksta man ideti:(((((((((

Atsakyti
Šios abi nuotraukytės man labai garžios, ale pavadinimai beveik identiški lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aš esu labai graži, į tėvelį panaši.

Aš esu labai gražus,
aš į tėtį panašus smile.gif
Atsakyti
Liuks konkursas thumbup.gif smile.gif sulauksim daug ispudingu nuotrauku wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
man linksma nuotrauka
Svarbu ne išvaizda, bet pomėgiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LowFeaR: 02 birželio 2006 - 12:45
L.fainas konkursas. thumbup.gif mes dalyvausim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinderella @ 2006 06 02, 10:11)
gal galetu man moderatore nuotraukyte sumazinti?niekaip nepaviksta man ideti


siųskit mail'u aureja@supermama.lt Lauksiu.


! Dar pastabėlė būsimiems dalyviams:

atsiranda vis daugiau vienodų nuotraukų pavadinimų "Ar mes nepanašūs?" ir pan. variantai.
Siūlome pasirinkti kuo įdomesnį ir originalesnį pavadinimą, arba užrašyti sveikinimą tėtukui Tėvo dienos proga.
Atsakyti
eina sau blink.gif , kiek tėtukų simpatukų blush2.gif doh.gif . Ale tas wub.gif wub.gif "Tėti, šitas pratimas man jau nusibodo, išmokink kitą"
Atsakyti
lotuliukas.gif Pabūsiu dabar bjauri blush2.gif
Kas čia per pavadinimas lotuliukas.gif

Ei, tėvai, atiduok mano baranką!!!!!

Grubus ir visai nevaikiškas (jei mano vaikas, neduokdie, kada taip kreitųsi į savo tėtį, tai gerai pamokyčiau) blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2006 06 01, 18:18)
thumbup.gif  Dar tik kelios nuotraukytės paskelbtos, bet jau radau savo kandidatą į prizininkus thumbup.gif Būtinai balsuosiu smile.gif

ohmy.gif jau taip greit? g.gif tai kas bus, kai bus apie 200 nuotraukų g.gif

QUOTE(Veitė @ 2006 06 01, 18:20)
dar anksti  nono.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Aurėja @ 2006 06 01, 18:29)
na taip, pvz pernykščiame tėčių konkurse "Aš - tėvelio vaikas" dalyvavo 186 nuotraukos! peržiūrėti čia: .

daug gražių nuotraukų.
Atsakyti
Labai saunus konkursas thumbup.gif jau turiu pora nuotrauku-favoriciu biggrin.gif
Atsakyti