Įkraunama...
Įkraunama...

Tėčio kopija!

sveikos mamytes, kaip ideti foto reikia? nesigauna man:)
Atsakyti
QUOTE(Liveta @ 2006 06 02, 17:52)
sveikos mamytes, kaip ideti foto reikia? nesigauna man:)

va man tas pats doh.gif dejau, bet pavadinima ne LT raidem parasiau, turbut todel nepatvirtino, bet iki siol kitos idet neleidzia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2006 06 02, 16:14)
lotuliukas.gif Pabūsiu dabar bjauri blush2.gif
Kas čia per pavadinimas  lotuliukas.gif

Ei, tėvai, atiduok mano baranką!!!!!

Grubus ir visai nevaikiškas (jei mano vaikas, neduokdie, kada taip kreitųsi į savo tėtį, tai gerai pamokyčiau)  blink.gif

o kuo bloga žodis TĖVAS g.gif , nu ne švelnus, ne mažybinis, bet normalus, lietuviškas, sakai grubus pavadinimas g.gif , o man kaip tik jis geras konkursui, toks saldėsiu neatsiduoda biggrin.gif

ateis laikas ir tavo vaikas į tėtį gal panašiai kreipsis, ir nieko tu jo nepamokysi irnesakyk.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
"Šilta akimirka" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nerealiai graži foto wub.gif
Atsakyti
vat ir susibalamutinau dabar, nezinau, gal balsuoti negalima be tam tikro zinuciu skaiciaus? sorry...
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2006 06 02, 21:05)
o kuo bloga žodis TĖVAS  g.gif , nu ne švelnus, ne mažybinis, bet normalus, lietuviškas, sakai grubus pavadinimas  g.gif , o man kaip tik jis geras konkursui, toks saldėsiu neatsiduoda  biggrin.gif

ateis laikas ir tavo vaikas į tėtį gal panašiai kreipsis, ir nieko tu jo nepamokysi  irnesakyk.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif

na cia nuo auklejimo priklauso. mano seimoj "tevai" irgi neisgirstum. nepriklausomai nuo amziaus mirksiukas.gif tradicijos skiriasi ir tiek. netgi nuo regionu priklauso bigsmile.gif man rodos, pvz. "tevelis" dazniau sutinkamas pas aukstaicius. pas kitus - dar kitaip. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute_ @ 2006 06 02, 22:49)
"Šilta akimirka"  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nerealiai graži foto  wub.gif

drinks_cheers.gif
ši nuotrauka tiesiog wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 06 02, 23:08)
na cia nuo auklejimo priklauso. mano seimoj "tevai" irgi neisgirstum. nepriklausomai nuo amziaus mirksiukas.gif tradicijos skiriasi ir tiek. netgi nuo regionu priklauso  bigsmile.gif man rodos, pvz. "tevelis" dazniau sutinkamas pas aukstaicius. pas kitus - dar kitaip.  rolleyes.gif

vat žemaitijoj tai pusbrolis kažkodėl tėvu vadino (ne visai mažas būdamas, jau paaugęs) ir nebūtinai nuo auklėjimo priklauso, pas juos ten aplinkui dauguma tėvais vadina ir man kažkodėl normaliai skamba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiling @ 2006 06 02, 20:38)
va man tas pats doh.gif  dejau, bet pavadinima ne LT raidem parasiau, turbut todel nepatvirtino, bet iki siol kitos idet neleidzia g.gif


Jei kitos negali įdėti (redaguoti), vadinasi, išsiuntei patvirtinimui - patvirtina ne automatiškai, o tuomet, kai atsakingas moderatorius prieina prie kompo mirksiukas.gif Palauk ir patvirtins. Žinučių skaičius dalyvaujant konkurse neturi reikšmės, tik balsuoti galima nuo 20 žinučių.
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2006 06 02, 23:14)
vat žemaitijoj tai pusbrolis kažkodėl tėvu vadino (ne visai mažas būdamas, jau paaugęs) ir nebūtinai nuo auklėjimo priklauso, pas juos ten aplinkui dauguma tėvais vadina ir man kažkodėl normaliai skamba  ax.gif

na tai ir nuo aplinkos priklauso. taip ir sakau mirksiukas.gif mano tevelis netgi savo mama tik mamyte vaidina ir niekaip kitaip. visa gimine sitaip kalba ir, atrodo, negali but kitaip rolleyes.gif Bet aisku kad gali. Vieniem normalu, kitiem keista ir tiek. nei vienas nera teisus, anei geresnis/blogesnis biggrin.gif
Atsakyti
prasau pagalbos..noriu dalyvauti sitam konkurse bet niekur nerandu kad butu parasyti siusti paraiska..tik pradeti aptarima sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandralita: 02 birželio 2006 - 22:53
Visų pirma įėjus į konkusą spausti eilutę "Dalyvavimo konkurse paraiška"

user posted image

Vėliau per "Browse" surandame norimą nuotrauką ir sugalvojame pavadinimą. Jei viskas gerai, spaudžiame "Išsaugoti pakeitimus"

user posted image

Atsiranda toks vaizdas (galima peržiūrėti pasididinus)...jei viskas tinka spaudžiame rodyklyte nurodytą mygtuką su šauktuku. Taip nuotrauka išsiunčiama patvirtinimui.
Jei kas netinka - redaguojame ir vėliau padarom tą patį
user posted image
Atsakyti