Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno miesto l/d "EGLUTĖ"

QUOTE(Miško uoga @ 2011 06 22, 13:13)
aš tik paskambinau. užrašė į eilę ir į grupę iš karto. na, išsiklausinėjo visko ir patys savo formose užpildė prašymą, nes visą info gavau el. paštu po poros dienų. dar reik nuvažiuot pas juos dokumentus nuvežt.

//o šiaip tai sveika nuvažiuoti į vietą, pašnekėti. Pamatysi, koks žmogus, kaip bendrauja, kokia aplinka. Telefonas - internetas į visus klausimus neatsakys  4u.gif

tai nueisim, darzelis beveik kieme smile.gif
Atsakyti
Mano vaikutis nelanko šio darželio, bet teko susidurti su viena 3-4 m. grupe. Jie kartas nuo karto eina į tą krepšinio aikštelę prie mokyklos. Aišku, kiekviena mamytė vertina auklėtojas pagal save, bet tomis auklėtojomis pasibaisėjau...
Visą laiką (gal gerą pusvalandį), kol buvo toje aikšelėje, stovėjo abi kampe ir visai nekreipė dėmesio į vaikučius, savo reikalus aptarinėjo, nors aikštelėję žaidė mokyklinio amžiaus vaikai ir su krepšinio kamuoliu, ir su raketėm. Vaikai aišku neturėjo jokio žaislo (nors iš kitų darželių esu mačius ne kartą kaip auklėtojos bent kamuolį atsineša). O kai vaikams davė tie didesni vieną kamuolį, tai vaikai žaidė, na truputį pasipešdami "duok ir man", "ne dabar aš", bet nieko daugiau, žodžiu kaip vaikai tikrai gražiai. Tai auklėtojos: "va mes todėl ir nesinešam kamuolių, nes po to siaubas, pešasi vaikai". Kadangi auklėtojos stovėjo tam savo kampe, tai nelabai ką matė, o viena mergytė bėgo ir tiesiog jai kojytė lygioj vietoj užsikabino, jinai parkrito ir pradėjo verkti, nubėgo prie auklėtojos pasiguosti, o ta: "tai kur tu lakstai". O kai surikiavo vestis atgal į darželį, tai vaikai sustojo po du, suskaičiavo, kad visi 10 ir tie vaikai taip tikrai gražiai po biškiuką ėjo, gal vos vos pažaisdami, tai jos sako: "jūs ką kurti, negirdit ką sakom, reikės mamoms pasakyti, kad ausis praplautų".
Atsakyti
QUOTE(Sellija @ 2011 09 20, 17:25)
Mano vaikutis nelanko šio darželio, bet teko susidurti su viena 3-4 m. grupe. Jie kartas nuo karto eina į tą krepšinio aikštelę prie mokyklos. Aišku, kiekviena mamytė vertina auklėtojas pagal save, bet tomis auklėtojomis pasibaisėjau...
Visą laiką (gal gerą pusvalandį), kol buvo toje aikšelėje, stovėjo abi kampe ir visai nekreipė dėmesio į vaikučius, savo reikalus aptarinėjo, nors aikštelėję žaidė mokyklinio amžiaus vaikai ir su krepšinio kamuoliu, ir su raketėm. Vaikai aišku neturėjo jokio žaislo (nors iš kitų darželių esu mačius ne kartą kaip auklėtojos bent kamuolį atsineša). O kai vaikams davė tie didesni vieną kamuolį, tai vaikai žaidė, na truputį pasipešdami "duok ir man", "ne dabar aš", bet nieko daugiau, žodžiu kaip vaikai tikrai gražiai. Tai auklėtojos: "va mes todėl ir nesinešam kamuolių, nes po to siaubas, pešasi vaikai". Kadangi auklėtojos stovėjo tam savo kampe, tai nelabai ką matė, o viena mergytė bėgo ir tiesiog jai kojytė lygioj vietoj užsikabino, jinai parkrito ir pradėjo verkti, nubėgo prie auklėtojos pasiguosti, o ta: "tai kur tu lakstai". O kai surikiavo vestis atgal į darželį, tai vaikai sustojo po du, suskaičiavo, kad visi 10 ir tie vaikai taip tikrai gražiai po biškiuką ėjo, gal vos vos pažaisdami, tai jos sako: "jūs ką kurti, negirdit ką sakom, reikės mamoms pasakyti, kad ausis praplautų".

ten baisesnis vaizdas vadinamoji seimininkute doh.gif kalbat greiciausia apie ta grupe kuria lanko mano mergaite. Viena aukletoja atejo is lopselio nieko blogo negaliu pasakyti.Apie kita - lankom tik menesi pas ja tai dar sunku ka pasakyti.bet jau ta vadinama seimininkute...teko pasiklausyti kol vaika nurenginejau ryte.vieni isakinejimai ir tokiu tonu,kad baisu pasidare. neimk, padek,graziai sedek. kiek supratau is vaiko pasakojimo vyresne aukletojoa dar ir sovietinius metodus taiko i kampa pastato. O kad verkianti panasiai paguodzia teko ir man girdeti "na paverk paverk,visi pasiklausysim" bet mano vaikas kol kas nestrsuoja.O jeigu kazka papasakoja netyliu nuejusi su aukletoja aiskinuosi. Prie krepsinio yra vyresnieji ir maniske pastume,ji krito. Ta suzinojau tik vakare is savo vaiko,aukletoja neusimine. Lopsyje ten aukletojos auksas, o su kitom visaip.bet manau,kaip ir visur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vakaro_zvaigzde: 02 spalio 2011 - 20:19
ar sunku i sita darzeli pakliut?
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2011 10 04, 13:09)
ar sunku i sita darzeli pakliut?


atrodo ne.nors grupes pilnai sukomplektuotos bet ten priima ir daugiau vaiku (grupeje turetu buti 16,nes tiek yra lovu,taciau musu grupe lanko 17) direktore matyt vadovaujasi principu,kad vis tiek vienas ar keli vaikai is grupes serga ar atostogauja,todel visi pilnai nesusirenka,tad priima tikrai virs plano.as dukryte uzrasiau 7 men kad pradetu lankyti nuo 2.5 metu,tai nebuvo jokios eiles sarase buvo tik pirma. Man sis darzelis patinka,kad muzikinis,vaikams be klausos truputeli sunkiau.du kartus per sav vyksta muzikos pamokos su muzikos akademijos destytoja. Maniskei sitas dalykas super. Mes nuo keliu menesiu lankem Yamahos pamokeles,tai cia toliau kaip ir testinis mokymas gaunasi. Tikrai daug ismoko jeigu vaikas nori mokytis. Kitas dalykas sitas darzelis nera konkursinis.neruosia programu varzyboms tarp darzeliu,moko daugiau sau. Kiek teko kalbetis su privaciu muzikos mokyklu mokytojomis tai yra didelis pliusas,vaikams nevaromas joks stresas,kad turi mokytis, suspeti pasiruosti koncertams,varzyboms. Koncertai rengiami tik tam tikromis progomis mamu, tevu dienai ir tai manau yra gerai. Per tas muzikos pamokeles su tais kurie mokytis nenori irgi kiek suprantu is dukrytes pasakojimu mokytoja puikiai susitvarko,tad nera taip,kad vieni soka ir dainuoja, o kiti laksto i visas puses. bent jau maniske situ pusvalandi trunkanciu pamokeliu ypac laukia.
Atsakyti
Kaip bebūtų gaila... verysad.gif į pensiją išėjo geriausia šio darželio auklėtoja - Gema, tai vien dėl jos anksčiau vertėjo vesti vaikučius, o dabar...tai...yra ir geresnių darželių cool.gif
Atsakyti
na tikiu, kad yra geresniu, bet pagal gyvenama vieta butu labai patogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2011 10 04, 17:19)
na tikiu, kad yra geresniu, bet pagal gyvenama vieta butu labai patogu smile.gif


Svarbiausia Jūsų vaikučio poreikiai (ne užgaidos), kaip jis jaučiasi, ko išmoksta, kaip su juo elgiamasi, nes jis mažas, tai tik gerų auklėtojų dėka jis jausis saugus, o tai svarbiausia.
Mums tenka vežioti per pusę miesto... cool.gif bet aukėtojomis esame kol kas labai patenkinti thumbup.gif , juk su jomis vaikučiai praleidžia daugiau kaip pusę dienos, tai tik patikimam ir vertam žmogui galime patikėti savo turtą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencijan @ 2011 10 04, 18:34)
Svarbiausia Jūsų vaikučio poreikiai (ne užgaidos), kaip jis jaučiasi, ko išmoksta, kaip su juo elgiamasi, nes jis mažas, tai tik gerų auklėtojų dėka jis jausis saugus, o tai svarbiausia.
Mums tenka vežioti per pusę miesto... cool.gif bet aukėtojomis esame kol kas labai patenkinti  thumbup.gif , juk su jomis vaikučiai praleidžia daugiau kaip pusę dienos, tai tik patikimam ir vertam žmogui galime patikėti savo turtą  smile.gif


Zinoma vaikucio poreikiai svarbu,taciau man kazkaip atrodo,kad mamos rinkdamosios darzelius dazniau atsizvelgia i savo ne i vaiko poreikius. jeigu vaikas skundziasi,kad jam negerai istisai verkia ir pervedus i kita darzeli tai pagereja,sveikintinas sprendimas.Taciau galbut vaikas yra visai ne dazelinis,jam neitiks joks darzelis? as manau,kad pasirinkimas gali buti tarp aukles ir darzelio.o renkantis darzeli atsizvengti i jo ugndymo sistema. ir viskas.Zinau,kad valdorfo mantessori darzeliuose vaikai eina i viena grupe tiek dvimeciai tiek sesiameciai. Puikiai as isanalizavusi sita sistema,taciau bent as nenorejau,kad vaikas pakliutu ne tarp bendraamziu,aukletojos gali buti auksines,taciau vaikai visur vienodi.jie ir pastumia ir trinkteli ir atima zaisla ir zodziais izeidzia.nesvarbu kokiame darzelyje jie bebutu toks pasaulis. O aukletojos vaiku maciusios simtus,todel nemanau,kad atsirastu nors viena,kuri sugebetu kiekviena myleti taip kaip savo vaika ir kiekvienam po lygiai padalinti demesi. Cia ne aukle. Bet as rinkdamasi darzeli kaip didziausia pliusa uzsidejau,kad vaikas bus su bendraamziais.Nors turejau galimybe ir aukle samdyti ir pati iki mokyklos vaika auginti - darbo rinka be manes nesugrius.Bet manau kad bendrauti su bendraamziais vaikas mokosi jau nuo mazu dienu o jokia aukle,net ir geriausiu draugu rekomenduota vis tiek neikada neatstos mamos. as pati augau su aukle,nors pries 30 metu tai buvo gana neiprastas dalykas.taciau i mokykla vis tiek turejau eiti.Ir negaliu sakyti,kad manes aukle nemylejo,augino turbut kaip savo anuke, bet nuejusi i mokykla buvau imesta i tokia kose...pradejau naktim nemiegoti ir klykti vedama i mokyla.Visi vaikai klaseje buvo ateje is darzelio,o as ne. Visi savo grupemis,zaidzia tam tikrus vaidmeninius zaidimus apie kuriuos nieko nenutuokiau,ir as visada likdavau nuosalyje,niekas su manim nenorejo draugauti,mat as ne is darzelio. Tevai tik peciais gusciojo,ko tu nori mergaite,toks pasaulis.cia tik mano nuomone zinoma,bet as manau,kad vaikui butina kuo anksciau susipazinti su tuo pasauliu. nes kai uzauga siltnamio salygom mamos ar aukles popinami ir giriami,tuomet ateje i mokykla gauna slapiu skuduru i veida perkeltine(o kartais ir tiesiogine)prasme.o tuomet ziauriai krinta saviverte,kaip cia isgirtas vaikas dabar nieko nemoka nesugeba ir is viso yra zioplus,tevai teigia kad toks pasaulis,bet juk pries tai vaikas mate visai kitoki pasauli o dabar viskas pasikeite. o ta saviverte paskui gali tekti atstatineti visa gyvenima,aplinkiniams, psichologams, partneriams. As uz darzeli, ypatingai jei vaikas auga vienturtis. Ar elgiuosi teisingai nezinau,ta man gales pasakyti ir darbais parodyti po kokiu 20 metu mano dukra,
Atsakyti
na nezinau..... mano dukra lanke si darzeli nuo 2 metuku ir tikrai jokiu nusiskundimu neturiu schmoll.gif Lopsely buvo dvi nuostabios aukletojos Gema ir Odeta, deja labai gaila kad Gema isejo i pensija verysad.gif , paskui 3 metukus buvom pas dvi nuostabias aukletojas Loreta ir Ausra. zemai lenkiu galvas pries jas, superines aukletojos, su vaikuciais labai uzsiimdavo, paruosdavo nuostabias sventes wub.gif Deja Ausros irgi nebera, labai gaila verysad.gif O paskui lanke priesmokykline grupe pas aukletojas Zita ir Jurate. dabar savo sunu vos 6 sav uzrasiau i si darzeli. dar vienas patogumas, kad darzelis tiesiog kieme ax.gif
galiu pridurti tik tai, kad viskas priklauso ne tik nuo vaikucio, bet ir nuo ju teveliu ir ju poziurio ax.gif niekada neturejau jokiu problemu, todel tikiuosi kad ir su suneliu problemu nebus ax.gif zinoma, kai kurios aukletojos yra naujos tai negaliu nieko pasakyt 4u.gif
Atsakyti
O kokios jūsų nuomones apie rinkliavas? Ta prasme apie pateiktus sąrašus kiekvienam tėveliui, pagal kuriuos turi atnešti WC valiklių, indų ploviklių ir t.t...?
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2013 02 01, 13:22)
O kokios jūsų nuomones apie rinkliavas? Ta prasme apie pateiktus sąrašus kiekvienam tėveliui, pagal kuriuos turi atnešti WC valiklių, indų ploviklių ir t.t...?

oho kaip įdomu, maniske dar nelanko, bet as tokiu rinkliavu labai nepripazistu g.gif
Atsakyti