Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

Na va, baigiau H. Wasmo Dinos trilogiją. "Karnos kraitis". Reikia pasakyti, kad man patiko rašytojos pasirinktas Dinos mirties būdas ir tai, kad ji susitiko su visais vyras, kurie buvo jos gyvenime Reinsnese. Ir Karna patiko. Manau labai simboliškai užsibaigė visa trilogija - Nelika ir Dinos, ir Reinsneso, o nauja karta savo istoriją kurs kitur. Man labai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristute97: 09 lapkričio 2013 - 18:44
QUOTE(eliss @ 2013 11 08, 19:40)
katilina , gal pradėjai Twain "Gyvenimas prie Misisipės "? Daviau broliui, mamai paskaityt, bet jie ne itin susižavėję liko rolleyes.gif

O jie visą knygą perskaitė, ar tik pradžią paskaitinėjo?
Aš ją vakar norėjau pradėti, bet pažiūrėjau, kad daug ir smulkiai prirašyta, o noriu ko nors greit skaitomo, kadangi su paskutine gana ilgai vargau. Bet tikiuosi ją šiais metais perskaityti.

QUOTE(Germinė @ 2013 11 08, 19:53)
PZ suvaikščiojo į biblę:

Pagalvojau, kažin kaip būtų, jei man kas nors atsitiktines knygas iš bibliotekos parnešinėtų. smile.gif Kiekvienąkart jausčiausi kaip loterijoj- gausiu ką nors gero/negausiu. Kažkiek įdomus turbūt tas nežinojimas, ko sulauksi.

Na o aš vakar pagaliau baigiau Sarah Waters "Naktinį budėjimą". Tik kad nelabai turiu ką rašyti. Nėra knyga bloga, bet didelio malonumo skaitant nepajutau. Pati istorija ne itin įtraukianti pasirodė, veikėjai irgi tokie gana vienodi, nuobodūs ir nelabai realūs man atrodė. Tiesa, tos dalys, kuriose veiksmas vyksta karo metu, buvo įdomesnės už pirmąją apie pokario laikus, bet, bendrai paėmus, vis tiek kažko man pritrūko. Gal gilumo, gal konkretesnės pabaigos, nežinau.
Šiaip daug kur skaičiau nuomones, kad Waters romanai apie senesnius laikus geresni už tuos apie naujesnius. Mano patirtis kol kas tą patvirtina.

Dabar esu pradėjusi Graham Greene "Neišdildoma žymė". Sudomino nuo pat pirmų eilučių.
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 11 07, 17:18)
Gal tau tiesiog miego trūksta?Kaip augat? 4u.gif

Na iki gimstant vaikui, man irgi netekdavo daug ir ilgai miegoti, tad nemanau, kad tai, nes stai dabar skaitau Romualdo Granausko "Sventuju gyvenimai" ir ji man labai patinka, tiesiog sunkiai padedu i sona, kai ispuola laisva minutele.

O augam mes gerai smile.gif jau dvigubai didesni nei gimem.
Atsakyti
Milenium'ą žiūriu.Tikrai viena geriausių mano gyvenimo knygų wub.gif
Atsakyti
Gal kas turit knyga 50 islaisvintu atspalviu ir geletumet atsiust? jasinskaiteiii@gmail.com
Nuosirdziai dekoju 4u.gif
Atsakyti
Paskaičiau neblogų atsiliepimų apie "Tyliąją mergaitę", susigundžiau, bet ojojoi, sunkiai aš ją skaitau... nekabina visai, bet jau tas įprotis būtinai pabagti tai, ką pradėjau, neduoda ramybės - pabaigsiu, bet niekam nerekomenduosiu blush-anim-cl.gif gerai, kad nedaug beliko tongue.gif
Tiesą, Skardinio būgnelio neįveikiau, pirmą kartą gyvenime nepabaigiau pradėtos skaityti knygos, pradžia buvo gera, intriguojanti, bet paskui... ir nebeskaičiau rolleyes.gif Aš autoriaus nekaltinu, tik save pomidorai2.gif

O Dinos trilogija tai tikrai puiki, nors man pati pirma knyga (Dinos knyga) buvo įdomiausia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Night*: 10 lapkričio 2013 - 23:59
Sveikos, knygu myletojos 4u.gif


gal kuri galetu parekomenduot knyga, kurioje veiksmas vyksta Paryziuje, atsiskleidzia prancuzisko gyvenimo ypatumai, jauciama to miesto dvasia. Gal kazka panasaus esat skaiciusios? "Paryziaus katedra" netinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2013 11 12, 12:11)
Sveikos, knygu myletojos  4u.gif
gal kuri galetu parekomenduot knyga, kurioje veiksmas vyksta Paryziuje, atsiskleidzia prancuzisko gyvenimo ypatumai, jauciama to miesto dvasia. Gal kazka panasaus esat skaiciusios? "Paryziaus katedra" netinka smile.gif


J.Melniko PAryžiaus dienoraštis
Prancūziškas bučinys (autorę pagooglinti reiktų)
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2013 11 12, 13:11)
Sveikos, knygu myletojos  4u.gif
gal kuri galetu parekomenduot knyga, kurioje veiksmas vyksta Paryziuje, atsiskleidzia prancuzisko gyvenimo ypatumai, jauciama to miesto dvasia. Gal kazka panasaus esat skaiciusios? "Paryziaus katedra" netinka smile.gif

Iš skaitytų rekomenduoju:
David Lebovitz ,,Saldus gyvenimas Paryžiuje”
Ellen Sussman ,,Viena diena Paryžiuje”

O šiaip paskutiniu metu labai net nemažai Paryžiaus tema knygų išleista mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 11 08, 18:53)
Nicholas Sparks "Brangusis Džonai"
Pagal skaitymui sugaištą laiką turbūt aišku? bigsmile.gif 2/3 apie nieką,pabaiga beprasmė.Tuo pačiu atidėti du graužtukai ax.gif Nesisekasis man knygų loterėjoj verysad.gif
Atsakyti
Nauja loterija biggrin.gif
Tess Gerittsen "Ledinis šaltis" clap.gif Vakar mxm pakilnojau
Jodi Picoult "Namų taisyklės" -gal skaityta g.gif
Maurice Leblanc "Grafienė de Kaliostro"
Gaby Hauptmann "Ieškau vyro impotento bendram gyvenimui" skaičiau,patiko,skaitysiu ax.gif
Kaip manot,šį kartą geriau pasisekė,ania? bigsmile.gif
Atsakyti
GErmine, šįkart labiau pasisekė smile.gif

Ledinis šaltis patiko, ale kraupi... nors pats minties išpildymas nelabai smile.gif
Atsakyti