Įkraunama...
Įkraunama...

Pasekmės naudojant kontraceptikus

QUOTE(krika @ 2005 02 15, 15:47)
radau puslapiuką http://www3.vdu.lt/life/pv/Kpasekm.htm taip kad nebežinau ar gersiu KT fear.gif

Šiaip aš po šito puslapiuko ir susimąsčiau...prieš gerus du mėnesius
Tada pradėjau lankytis pas gydytojus, kurie rado krūvą ligų, tada nutraukiau KT (tai padarė dar trys iš mano aplinkos), dabar jau nebegeriu
Atsakyti
Mane pyktina gydytojų požiūris į KT, nežinau kaip jūsų gydytojai, bet mano tai beveik nuo visų negalavimų KT išrašo, nekreipia dėmesio į tai, kad turiu problemų su širdim, vaistų anotacijoj parašyta, kad turinčiom problemų su širdim KT vartoti nerekomenduojama. Manau, kad tai farmacinių kampanijų įtakos pasekmė..
Kažakada vartojau KT, aišku kaip kontracepcijos priemonė šie vaistai yra labai geri, bet bėda ta, kad mylėtis nebesinori, sausumo pojutis, nemiga, kraujavimas.. Be to pats jų veikimo principas man nepatinka, jie gi smegenis veikia..
Viena draugė (kuri mokėsi gamtos mokslų fakultete) pasakoja apie savo dėstytojos nuomonę apie šias tabletes. Ji pasakojo, kad buvo daryti tyrimai, paaiškėjo, kad motinų vartojusių KT dukros ar jų anūkės (anūkėms tikimybė didesnė) sirgs gimdos vėžių..
Išvada: Aš kategoriškai prieš KT
Atsakyti
QUOTE(Viksva @ 2005 02 15, 16:51)
Išvada: Aš kategoriškai prieš KT

drinks_cheers.gif
Atsakyti
as prie jusu drinks_cheers.gif
Atsakyti
mane irgi nervina, kai vos tik kažkoks sunegalavimas ir tuoj pat yra brukamos KT. va po gimdymo apturėjau gimdos uždegimą: gydžiausi antibijotikais + KT. antibijotikai skausmą nuėmė, o KT - ką aš žinau g.gif mečiau KT po 3 mėnesių ir vėl atsinaujino gimdos uždegimas ir vėl yra brukamos KT. ar kitaip neįmanoma išgydyti? dar kaip durnė išlėkus iš gydytojos kabineto nusipirkau KT pakuotę blink.gif gal kas norit? galiu perleisti biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksva @ 2005 02 15, 16:51)
Viena draugė (kuri mokėsi gamtos mokslų fakultete) pasakoja apie savo dėstytojos nuomonę apie šias tabletes. Ji pasakojo, kad buvo daryti tyrimai, paaiškėjo, kad motinų vartojusių KT dukros ar jų anūkės (anūkėms tikimybė didesnė) sirgs gimdos vėžių..
Išvada: Aš kategoriškai prieš KT
Tai dabar visą likusį gyvenimą turiu graužtis cry.gif nail.gif ? Mano dukrytė gimė metus gerti KT. Ir dabar geriu, nors šiaušiasi plaukai skaitant. Bet ką daryti? Daugiau vaikų nenoriu nono.gif O be KT galiu pastoti ir nuo paklodės... sad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2005 02 15, 20:03)
Daugiau vaikų nenoriu nono.gif O be KT galiu pastoti ir nuo paklodės... sad.gif  verysad.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Niekad negeriau, negeriu ir negersiu KT. Uzteko vien tik paziureti i drauges, kurios juos gere blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif Be to turiu teta medike, kuri labai aiskiai mane apsviete siuo klausimu unsure.gif kas atsitinka moters organizme pradejus gerti KT... Patikekit manim, isgirdau tikrai baisiu dalyku sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukas @ 2005 02 15, 20:37)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
Niekad negeriau, negeriu ir negersiu KT. Uzteko vien tik paziureti i drauges, kurios juos gere  blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Be to turiu teta medike, kuri labai aiskiai mane apsviete siuo  klausimu  unsure.gif kas atsitinka moters organizme pradejus gerti KT... Patikekit manim, isgirdau tikrai baisiu dalyku  sad.gif
Nu dar truputį konkretumo scare.gif. aš esu abejonių stadijoj, vis svarstau mesti - nemesti g.gif smileysex.gif šito norisi, nors neturėtų, o 2.gif šito ne...
Atsakyti
Paskaiciau apie pasemes, net neisivaizdavau, kad taip gali buti. Bet kodel tada ginekologes pastoviai jas bruka? Tikrai nuo bet kuriu ligu.Ir visada pasako, kad kitaip neisvengsi kai kuriu ligu. Ir nezinai tu pasekmiu, pasitiki gydytoju ir geri.
Kodel niekas neraso kaip yra po KT padarius metu pertrauka, juk organizmas tikrai turi issivalyti per kuri laika ir turetu viskas buti gerai. Nes paskaicius apie tas baisybes gali pradet galvot , kad jau visas gyvenimas sugadintas ir sirgsi ivairiom ligom. cry.gif sad.gif
Atsakyti
Esu girdejusi apie neigiamas pasekmes, bet perskaicius visas doh.gif tiesiog plaukai piestu stojasi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 02 15, 15:47)
radau puslapiuką http://www3.vdu.lt/life/pv/Kpasekm.htm taip kad nebežinau ar gersiu KT fear.gif



Aisku gerai, kad yra ir tokiu puslapiu, nes bandoma informuoti, kas GALI nutikti. Nieko nevyksta be pasalinio poveikio siame gyvenime. Taigi, yra atveju, kai moteri po epiduro suparalyziavo, bet ne kiekviena atbaido sis atsitikimas, gimdo ir po 40 m., nors medikai perspeja, kad yra apsigimimu rizika, kiek rukanciu, nors akivaizdziai visi zino kokias ligas gali cigareles sukelti. Galima vardinti ir vardinti, cia gyvenimas ir nuo jo nepabegsi. Beabejo, bet koki chemini vaista vartojant ilgai galimas kazkoks pasalinis poveikis, bet kartais zmones turi rinktis.
Na, nezinau, jei jus labai pries KT, patarkite kaip saugotis patikimai? Kol kas visi budai butu pavede, na, bet kai yra KT....
Atsakyti
QUOTE(Skruzdeliukas @ 2005 02 15, 22:14)
Aisku gerai, kad yra ir tokiu puslapiu, nes bandoma informuoti, kas GALI nutikti. Nieko nevyksta be pasalinio poveikio siame gyvenime. 
Na, nezinau, jei jus labai pries KT, patarkite kaip saugotis patikimai? Kol kas visi budai butu pavede, na, bet kai yra KT....
drinks_cheers.gif Ir aš labai labai norėčiau sužinoti kitokių patikimų būdų... Prašau, nes visos tik rašot kitais įvairiais ale kokiais blink.gif
P.S. kažkurioj diskusijos minėta arbata su citrina netinka schmoll.gif
Atsakyti