Įkraunama...
Įkraunama...

Pasekmės naudojant kontraceptikus

Kenga nereikia taip pulti. Jei tau mokslininkų tyrimai yra kategorijos "odna baba skazala", tai KT gerumas yra irgi iš tos pačios kategorijos. Man atrodo, kad Kenga (dėl įsisitikinimo KT gerumu) kaip ir dauguma moterų yra propagandos ir reklamos aukos ir joms atrodo, kad yra labai modernios, o mes naftalinu atsiduodam...
Atsakyti
Viksva, visiskai su Tavimi sutinku thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
prieš metus ir iki jų pastoviai pykdavausi su gydytojais. nes intuityviai (nežinau kodėl) bet atsisakydavau 2 dalykų: hormonų ir antibiotikų. gi reikia gydyti lią, o ne ją užslopinti, nes vis viena ji vėl atsinaujins kažkada. o dėl apsisaugojimo? mano dukrytei 8 mėnesiai (šiandien biggrin.gif ), o jei su gumytėm aš ir pastočiau greitu laiku, tai nebūtų tragedija. kaip supratau būtų buvę Kengai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksva @ 2005 02 18, 08:48)
Kenga nereikia taip pulti. Jei tau mokslininkų tyrimai yra kategorijos "odna baba skazala", tai KT gerumas yra irgi iš tos pačios kategorijos. Man atrodo, kad Kenga (dėl įsisitikinimo KT gerumu) kaip ir dauguma moterų yra propagandos ir reklamos aukos ir joms atrodo, kad yra labai modernios, o mes naftalinu atsiduodam...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(eri25 @ 2005 02 14, 12:53)
Pelagija, rasai "sunku rastikita priemone, turinci atoki patikimuma", galiu pasakyt kad ir paprasti prezervatyvai yra labai patikima priemone, jei tinkamai juos naudoji, o ne pasidedi salia ar ant galvos mauni  biggrin.gif o pastojusiu vartojant KT yra labai nemazai, yra juk net tokia tema uzvesta, pasiskaityk. manau didesne blogybe yra neplanuotai pastot vartojant KT (gali pakenkti vaisiui, is karto gauni siuntima i Genetikos centra ), negu negeriant KT, o saugantis kad ir tais prezervatyvais. Cia yra mano nuomone.



nereikia pamirsti, kad daug moteru yra alergiskos lateksui
Atsakyti
QUOTE(Kenga @ 2005 02 17, 20:58)
Ar bent jau suvoki, ka rekomenduoji, teta miela?????  blink.gif  blink.gif

blink.gif blink.gif O tu suvoki, ka siulai??? Jei tau tai tinka, tai nereiskia, kad ir kitoms tavo budas tinka tongue.gif
Ir nereikia cia del to pulti, nes lygiai taip pat ir pati gali buti uzsipulta mirksiukas.gif Tiesiog, kiekvienas turi savo nuomone ir pasirenka tai, kas jam geriausia!
O ta naftalina galejai pasilaikyti sau, nes tiesiog slykstu skaityti, kai zmogus neturedamas, ka pasakyti, bando izeidineti...
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2005 02 18, 10:42)
nereikia pamirsti, kad daug moteru yra alergiskos lateksui

Dar daugiau alergisku KT tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Guglia @ 2005 02 17, 09:11)
Vaisingas dienas padeda apskaičiuoti interneto puslapyje www.spa.lt, taip pat gali užsiregistruoti www.prisimink.lt - gausi SMS per vaisingas dienas, informuos apie ovuliaciją (tačiau šis tinklapis nurodo tik pačias vaisingiausias dienas), man labiau patinka www.spa.lt, o aš dar savo ruožtu vaisingumą pora dienų pailginu (ciklas po KT išsiderinęs) ir pirmyn wub.gif



o jeigu menstruacijos nereguliarios? viena karta susergi po 35 dienu, kita po 40d, trecia po 31d, tai kaip tada apskaiciuoti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukas @ 2005 02 18, 10:44)
Dar daugiau alergisku KT  tongue.gif


stupid.gif
tai tos kurios alergiskos KT, tai ir nevartoja ju. cia apie lateksa buvo pastebejimas toms, kas siulo prezervatyvus, kaip apsaugos priemone
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sfinxute: 18 vasario 2005 - 10:55
aš bijau kad vėl man mmmm išsiderins po KT nebegėrimo, tad irgi sunku bus apsakičiuoti vaisingas dienas. o aš dėkinga už spa.lt vien dėl to kad galėjau apsišviesti. gėda ir sakyti, bet kai iš prisimink.lt gaudavau priminimą kad man šiandien ovuliacija, vyras klausdavo kas tas yr, o aš nežinodavau ką atsakyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 02 18, 10:55)
aš bijau kad vėl man mmmm išsiderins po KT nebegėrimo, tad irgi sunku bus apsakičiuoti vaisingas dienas. o aš dėkinga už spa.lt vien dėl to kad galėjau apsišviesti.



ir as sito bijau blush2.gif nes mano ciklas pries pradedant gerti KT buvo grynas kosmaras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sfinxute @ 2005 02 18, 10:55)
tai tos kurios alergiskos KT, tai ir nevartoja ju. cia apie lateksa buvo pastebejimas toms, kas siulo prezervatyvus, kaip apsaugos priemone

Tai ta pati galima pasakyti ir apie prezervatyvus. Jei alergiskas vieniems, ieskok kitu tongue.gif O jei netinka isvis, bandyk kita kontraceptini metoda ax.gif
Atsakyti