Įkraunama...
Įkraunama...

Pasekmės naudojant kontraceptikus

QUOTE(swetoonia @ 2008 03 04, 20:37)
yarina, kai geriau tai jauciaus super bet kai nustojau tai doh.gif



O kas atsitiko, kaip dabar jautiesi? As kadangi pries kelias dienas nustojau gerti KT, tai man be galo idomu, ko galiu laukti...
Atsakyti
QUOTE(Intimacy @ 2008 03 04, 20:40)
O kas atsitiko, kaip dabar jautiesi? As kadangi pries kelias dienas nustojau gerti KT, tai man be galo idomu, ko galiu laukti...


zinok visiem skirtingai vienom nieko nebuna o kitom sunku,jau 5 menuo kai negeriu, bet nesitvarko nieko, pries menesi ciklas 34d va su vyru pasiskaiciavo kad lyg vaisingos dienos valio ir susirgau sian neitema dar po 1.5 savaites tik turejau verysad.gif tai ir painiojas viskas, o siaip tai pms ziaurus ,ziuresim kaip bus toliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(swetoonia @ 2008 03 04, 20:46)
zinok visiem skirtingai vienom nieko nebuna o kitom sunku,jau  5 menuo kai negeriu, bet nesitvarko nieko,  pries menesi ciklas 34d va su vyru pasiskaiciavo kad lyg vaisingos dienos valio ir susirgau sian neitema dar po 1.5 savaites tik turejau verysad.gif tai ir painiojas viskas, o siaip tai pms ziaurus  ,ziuresim kaip bus toliau unsure.gif



Nu sakes:verysad: as labai to bijau, man pries geriant KT tai skausmingos mmm budavo, ir gausios, kai geriau, viskas susitvarke, tai labai nenoreciau, kad viskas butu kaip pries tai unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(swetoonia @ 2008 03 04, 20:46)
zinok visiem skirtingai vienom nieko nebuna o kitom sunku,jau  5 menuo kai negeriu, bet nesitvarko nieko,  pries menesi ciklas 34d va su vyru pasiskaiciavo kad lyg vaisingos dienos valio ir susirgau sian neitema dar po 1.5 savaites tik turejau verysad.gif tai ir painiojas viskas, o siaip tai pms ziaurus  ,ziuresim kaip bus toliau unsure.gif



O ar kreipeisi i gydytoja? Gal kazkur yra problema?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intimacy: 04 kovo 2008 - 19:49
QUOTE(Intimacy @ 2008 03 04, 20:50)
Nu sakes:verysad: as labai to bijau, man pries geriant KT tai skausmingos mmm budavo, ir gausios, kai geriau, viskas susitvarke, tai labai nenoreciau, kad viskas butu kaip pries tai  unsure.gif
Papildyta:
O ar kreipeisi i gydytoja? Gal kazkur yra problema?


as pries tai kai geriau is vis viskas super buvo kaip laikrodukas ,kai geriau irgi ok ,o kai nustojau kazkas atsitiko gal man sutriko hormonai ar kas nu va baigsis mm ir eisiu vel pas ginek. jau atsibodo eit doh.gif o tu nepergyvenk viskas bus ok smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Intimacy @ 2008 03 04, 20:50)
Nu sakes:verysad: as labai to bijau, man pries geriant KT tai skausmingos mmm budavo, ir gausios, kai geriau, viskas susitvarke, tai labai nenoreciau, kad viskas butu kaip pries tai  unsure.gif
Papildyta:
O ar kreipeisi i gydytoja? Gal kazkur yra problema?


jo kripiaus as man cista rado bet sake kad reik lauk stebet arba pastot bet nesigauna pastot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tumyliuke @ 2008 03 04, 19:22)
Ko gi vyrai nepadaro del savo moteru geroves biggrin.gif  manau kad jam svarbiau buvo sapnu_salis sveikatele... manasis is pradziu ir rauke nosi kai pasakiau kad mesiu bet po to sako jo mesk, svarbu kad sveikata nenukentetu ir ateityje galetume susilaukti vaikuciu wub.gif


tai taip, tk del sveikateles smile.gif kai vyras geras tai ir nuomone greitai pasikeicia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Intimacy @ 2008 03 04, 20:13)
As va kelias dienas nebegeriu, kai turejau jau gerti, tai taip ant  smileysex.gif
traukia  blush2.gif


as savaite nebenaudoju, tai jau irgi pajutau kad traukia ant smileysex.gif greitai jauciasi nevartojimo poveikis smile.gif
Atsakyti
niu tai va kraujas rodo mazuti uzdegima, yra padidejusi kaire kiauside, bet skauda man desini, sako kad gali persiduoti, jei yra "silpnesne vieta", israse supplin ir doxy-m-ratiopharm antibijotiku, sioj savaitej turiu sirgti tai net nezinau, jei po savaites nepasirodys mm tai gali buti kad ne vietoj dar pastojimas doh.gif bet apie nestuma, tai buvo uzsiminta, dar anksti ka ir sakyti, bet tikiuosi kad viskas bus gerai... 4u.gif nors skausmai tai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(betite @ 2008 03 04, 00:15)
Tu nepyk, bet pasisakymas tavo buvo labai jau toks.... Esam suauge zmones ir pamokslu klausom baznycioje per pamoksla.  mirksiukas.gif As pati meciau gerti tuos KT. Ir esu apie juos tikrai nekokios nuomones. Bet deja tris metus juos vartojau. Kuo tikrai nesididziuoju. Informacija apie bet kuri KT yra lengvai pasiekiama, ir moterys zino ka vartoja, ir jos turi teise pacios rinktis ka ir kaip. Taip, nuomone galim reiksti visos, bet reikia siek tiek buti tolerentiskesne.  mirksiukas.gif

Tad gyvenkime draugiskai ir bendraukim toliau...  wub.gif

nenorejau,kad nuskambetu kategoriskumas kitoms,apie save tiesiog kalbejau 4u.gif esu labai pikta ant daktaru,kurie kisa visoms is eiles sita bruda,nori tu to ar ne,sese tiek prisikentejo,man irgi tiek kisa pastoviai,kad nuo skausmu menesiniu,kad taip ir noris tiesiai sviesiai pasakyti susikistu sau...
nekreipia demesio i zmogaus nuomone,kisa savo ir neklauso ka kalba pacientas,iki ko nusivaziavo,kokios cia daktares,jeigu kisa per prievarta ir raso receptus.nepazistu nei vienos merginos,kuriai nekistu,bloga daros pasiklausius,merginos kankinasi skausmuose negerdamos kt,o pradeda vartoti,apsidziaugia,kad nebeskauda,bet nutraukti vistiek tenka,o tada isvis laipioja sienom nuo skausmu ri dar ciklas issireguliuoja,ech
Papildyta:
QUOTE(tumyliuke @ 2008 03 04, 16:25)
as irgi manau kad su gumytem viskas bus normaliai, esame anksciau bande tai vaikinas nieko pries thumbup.gif

saunu,kad jis ne pries,nes kai kiti pasako,kad tu tik gerk kt ,kitaip nesimylesim,nu tai sorry,merginos turi save nuodyti,o jiems nieko...mes visada tik gumytem saugomes,vyras mano yra pries ta slamsta,sako cia saves nenuodysi,tegu tau raso tuos receptus,ismesiu per langa smile.gif
Papildyta:
QUOTE(swetoonia @ 2008 03 04, 20:46)
zinok visiem skirtingai vienom nieko nebuna o kitom sunku,jau  5 menuo kai negeriu, bet nesitvarko nieko,  pries menesi ciklas 34d va su vyru pasiskaiciavo kad lyg vaisingos dienos valio ir susirgau sian neitema dar po 1.5 savaites tik turejau verysad.gif tai ir painiojas viskas, o siaip tai pms ziaurus  ,ziuresim kaip bus toliau unsure.gif

tai va,tokiu merginu n,kuriosm po nutraukimo viskas pablogeja,reikia net vaistu issuakt menesines,o kaip viena daktare pamenu man sakoas tau israsau kt nuo skausmu,pagersi 3 menesius ir po to ziuresi ka toliau daryti,bet as iskart supratau,kad tai tera tai,kad va pagersi,priprasi,tuo metu nieko neskaudes,todel toliau pirksi ir gersi.Kategoriskai atsisakiau saves nenuodyti,ciklas man ir taip reguliarus,jokiu pienligiu nesu turejus ar uzdegimu,tik skausmai,bet galima karta i menesi diena pakenteti ir nuo sausmo vaistu isgerti,nei aksdien gerti po tablete ir po to tureti n problemu nutraukus.Kt yra priklausomybe ir geras biznis kazkam g.gif o tau linkiu ,kad kuo greiciua viskas susitvarkytu ir susilauktum leliuko nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Kas tiesa tai tiesa, mano sesei nustate kad yra cistu tai pirmi vaikstai Yarina gerti, tai apakom su mama, ruosiasi sese vest pas privacius medikus i vilniu, nes geriant KT nemanau kad isnyks cistos, o ji israse sako p o 3 menesiu ateisi ziuresim ar padejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziuzikas24 @ 2008 03 03, 22:17)
va as irgi taip manau,o kitoje temoje mane uzsipuole uz mano isreiksta nuomone,toks vaizdas,kad as vienintele visame pasaulyje esu pries kt,daug tokiu merginu ir nesuprantu tu merginu pykciu,kai parasai savo nuomone,kad chemijos negersiu,tai tokie pykciai ir cia as tipo nenormali  doh.gif nuo skausmu karta per menesi isgeri ir viskas,o ryti kasdien vaistus baisu ir tuo labiau,kad po kt isvis dazniausiai issireguliuoja menesines ir skausmai vel yra,o kaip apsaugos priemone,tai buna atveju,kad ir kt vartojant pastojama,as jau geriau gumytes naudosiu kaskart,nei gersiu chemija kiekviena diena,juolab,kad man su gumytem nera skirtumo,mane patenkina kuo puikiausiai  blush2.gif

tai jau jo..dažniausiai, turbūt, rėkia tos, kurios su skaudžiom KT pasekmėm dar nesusidūrė g.gif
Atsakyti
QUOTE(VERADONA @ 2008 03 05, 00:05)
niu tai va kraujas rodo mazuti uzdegima, yra padidejusi kaire kiauside, bet skauda man desini, sako kad gali persiduoti, jei yra "silpnesne vieta", israse supplin ir doxy-m-ratiopharm antibijotiku, sioj savaitej turiu sirgti tai net nezinau, jei po savaites nepasirodys mm tai gali buti kad ne vietoj dar pastojimas doh.gif  bet apie nestuma, tai buvo uzsiminta, dar anksti ka ir sakyti, bet tikiuosi kad viskas bus gerai... 4u.gif  nors skausmai tai verysad.gif

na, kad tik nebutu pastojimas ne vietoje, reikia labai atidziai jau ziureti, jei tokiu itarimu yra, nes mano mamai jaunysteje buvo pastojimas ne vietoje, kazkaip neapsiziurejo, tai paskui vos isgelbejo ja... Visa laime, kad viskas gerai baigesi blink.gif
Linkiu tau, kad viskas susitvarkytu antibiotiku pagerus, gal tiesiog uzdegimukas
Atsakyti
siandiena prasidejo mano pirmos mm 4u.gif bet vis dar skauda blink.gif negalvojau kad tiek galiu kraujuoti doh.gif jauciu tuoj eisiu pamperiu pirkti suaugusiems lotuliukas.gif jei taip ir toliau bus
beje po kt ar pailgeja ciklas?
Atsakyti
sveikos,

pati vartoju KT jau kokiu 4 metus, seip su sveikata viskas bendrai gal ir normalu, siek tiek nusilpo imunitetas, bet neseniai pradejau jausti kita problemele - sumazejo libido... doh.gif labai nervina. vartoju yasminelle, taciau girdejau, kad db atsirado naujos, kurios neslopina potraukio.
gal kuri nors irgi girdejote, o gal zinote kokios ir esate bandziusios?
Atsakyti