Įkraunama...
Įkraunama...

Pasekmės naudojant kontraceptikus

QUOTE(VERADONA @ 2008 03 05, 10:36)
beje po kt ar pailgeja ciklas?

būna ir taip..
Atsakyti
Ruosiuosi mesti KT kita menesi, kazin gerai kad vitaminus Wellwoman geriu, pades man jie atstatyti cikla? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tumyliuke @ 2008 03 06, 14:17)
Ruosiuosi mesti KT kita menesi, kazin gerai kad vitaminus Wellwoman geriu, pades man jie atstatyti cikla? g.gif

skaičiau, kad kai kurios ir wellwoman gėrė..bet geriausiai pasikonsultuoti su sava gine..čia gi tokie reikaliukai, tai kiekvienai individualiai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Nepykit taip ant tu kt.Kiekvienos moters organizmas skirtingai reguoja i betkurias kontraceptines priemones.Yra moteru kurios negali vartoti kT,bet yra ir tokiu kurios negali naudoti gumyciu.jai jauciates blogai gerdamos kt tai naudokit barjierines arba spermicitines priemones.O kt nutraukt galima betkada,nereikia laukt nei kito menesio nei rytojaus.susirgsit anksciau ms ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(tumyliuke @ 2008 03 06, 14:17)
Ruosiuosi mesti KT kita menesi, kazin gerai kad vitaminus Wellwoman geriu, pades man jie atstatyti cikla? g.gif


As geriau siuos vitaminus, tai man labai padejo thumbup.gif Bet cia aisku labai individualu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VERADONA @ 2008 03 05, 01:05)
niu tai va kraujas rodo mazuti uzdegima, yra padidejusi kaire kiauside, bet skauda man desini, sako kad gali persiduoti, jei yra "silpnesne vieta", israse supplin ir doxy-m-ratiopharm antibijotiku, sioj savaitej turiu sirgti tai net nezinau, jei po savaites nepasirodys mm tai gali buti kad ne vietoj dar pastojimas doh.gif  bet apie nestuma, tai buvo uzsiminta, dar anksti ka ir sakyti, bet tikiuosi kad viskas bus gerai... 4u.gif  nors skausmai tai verysad.gif

hm, kas dėl padidėjusios kiaušidės, tai prieš mmm gali taip būti, ar neliepė ateit po mmm? Tuo labiau, kad turėjo matyt, kad mmm ant nosies ir paskirt pakartotinius tyrimus po to g.gif

QUOTE(VERADONA @ 2008 03 05, 11:36)
beje po kt ar pailgeja ciklas?

man asmeniškai sutrumpėjo, mmm lapskritai lengvesnės. Tau gal čia dėl uždegimo g.gif
Atsakyti
as kai nuejau is kart po kt vartojimo man sake kad yra padidejus o dabar kai uzejo skaudeti tai ta pati pasake, dabar po mm reiks iskart eit tyrimus kraujo darytis su "nusedimais" ziures kaip ten bus man... bijau kad kokia cista neatsirastu blink.gif jei tokie pms bus tai....sienom laipiot pradesiu blink.gif arba vel sake kad reiks pradeti gerti kt verysad.gif dabar nuo skausmo tai reikia nospa gert sake gine unsure.gif
mergaites ka geriat nuo skausmo pries pms, ar cia vien man taip skauda doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(VERADONA @ 2008 03 06, 13:53)
as kai nuejau is kart po kt vartojimo man sake kad yra padidejus o dabar kai uzejo skaudeti tai ta pati pasake,  dabar po mm reiks iskart eit tyrimus kraujo darytis su "nusedimais" ziures kaip ten bus  man... bijau kad kokia cista neatsirastu blink.gif  jei tokie pms bus tai....sienom laipiot pradesiu blink.gif  arba vel sake kad reiks pradeti gerti kt verysad.gif dabar nuo skausmo tai reikia nospa gert sake gine unsure.gif
mergaites ka geriat nuo skausmo pries pms, ar cia vien man taip skauda doh.gif  blink.gif

As nospos negeriu , nes nuo jos pradedu "plaukti" gerdavau ibuproma, o siaip labai skaudedavo, vos paeidavau, bet kai gime vaikas nebeskauda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 06, 14:50)
Sveikos merginos.Nepykit taip ant tu kt.Kiekvienos moters organizmas skirtingai reguoja i betkurias kontraceptines priemones.Yra moteru kurios negali vartoti kT,bet yra ir tokiu kurios negali naudoti gumyciu.jai jauciates blogai gerdamos kt tai naudokit barjierines arba spermicitines priemones.O kt nutraukt galima betkada,nereikia laukt nei kito menesio nei rytojaus.susirgsit anksciau ms ir tiek.

mes čia nepykstam..tik tos, kurioms po KT vartojimo atsirado dar daugiau bėdų, sakome, kad KT daugiau nebevartosime schmoll.gif kadangi kiekviena individualiai reaguojam į KT, tai ir verda čia disukusijos gossip.gif
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 03 06, 15:50)
Sveikos merginos.Nepykit taip ant tu kt.Kiekvienos moters organizmas skirtingai reguoja i betkurias kontraceptines priemones.Yra moteru kurios negali vartoti kT,bet yra ir tokiu kurios negali naudoti gumyciu.jai jauciates blogai gerdamos kt tai naudokit barjierines arba spermicitines priemones.O kt nutraukt galima betkada,nereikia laukt nei kito menesio nei rytojaus.susirgsit anksciau ms ir tiek.

mano drauge vakar kaip tik kalbejom,nutrauke kt nesulaukus kito menesio,tai tebekraujuoja dabar ir kencia skausmus,isvis isreguliavo cikla.nors aisku cia kada benutraukus,tas pats buna,bet dabar kancia,serga,neaisku kada baigsis,ir kada kitos bus...
Atsakyti
Prieš porą metų nutraukus vartoti kontraceptikus, pirmą tikrų mm dieną nualpau ir atsidūriau ligoninėj. Organizmą ištiko šokas, kad hormonų negavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlyte @ 2008 03 07, 10:02)
Prieš porą metų nutraukus vartoti kontraceptikus, pirmą tikrų mm dieną nualpau ir atsidūriau ligoninėj. Organizmą ištiko šokas, kad hormonų negavo  doh.gif


blink.gif eik tu kaip baisu, as kaip tik metu nuo kito menesio
Atsakyti