Įkraunama...
Įkraunama...

Homoseksualai ir kiti...

QUOTE(Ozito @ 2013 06 12, 19:22)
Taigi, neseniai skaiciau straipsni pavadinimu "Tyrimas atskleidė: vienalytė šeima yra žalinga vaikui aplinka " (http://zeppelinus.livejournal.com/40365.html) "Tecio puslapyje" kaip ir nera temos apie homoseksualus. Taigi padiskutuokim, gamta ju tai nesukuria, nes dauginimuisi reikia priesingu lyciu, tai iseina kad jie patys pasirenka buti gejais ar kaip ?


as pries juos nieko blogo neturiu, kol tai neatsiduria mano ir vaiku aplinkoje. man tai yra psichologinis sutrikimas, hormonu sutrikimas, liga, kaip pavadinsi.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitapetr @ 2013 06 14, 12:06)
as pries juos nieko blogo neturiu, kol tai neatsiduria mano ir vaiku aplinkoje. man tai yra psichologinis sutrikimas, hormonu sutrikimas, liga, kaip pavadinsi.

taip, tikrai jūs turit sutrikimą, ligą, jei šitaip baidotės žmonių.
Pultumėt dengti vaikui akis, jei ateitų vyras, kuris, kaip jums žinoma, yra gėjus?
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinė13 @ 2013 06 14, 09:21)
negali daugintis ir nevaisingos poros. ir ką? Jos nenormalios?

Jeigu nenormalumu laikysime nukrypimą nuo normos, tai taip, jos nėra normalios, nes turi kažkokį sutrikimą. Sutrikimą (tik kitokį) turi ir homoseksualai. Taip kad jūs čia gan gražiai sulyginote.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 06 14, 08:29)
Nu c'mon biggrin.gif Neapsimetinėkit kvailesniais nei esat, gi akivaizdu kad kalba ne apie negalėjimą turėt vaikų dėl ligos, sveikatos sutrikimų ar kitų nukrypimų rolleyes.gif

P.S.: Aš nemanau, kad šitas negalėjimas padaro homoseksualus kažkokiais nenormaliais, tačiau jų "nevaisingumas" yra visiškai nepalyginamas su heteroseksualių porų nevaisingumu cool.gif

Kodel? Jei hetero pora paprasciausiai nenori vaiku ir padarys viska kad taip butu, kuo cia skirsis nuo homo?
Atsakyti
QUOTE(supermario @ 2013 06 14, 17:29)
Kodel? Jei hetero pora paprasciausiai nenori vaiku ir padarys viska kad taip butu, kuo cia skirsis nuo homo?


Tuo, kad pirmiems bent teorinė galimybė visada yra, o vat antriems ne. Todėl, kad vyras ir moteris iš prigimties susilaukti vaikų gali. O visi kiti variantai ne. Tiesiog. Nepriklausomai nuo jų norų nenorų, sveikatos būklės, įpročių, pageidavimų. Ne ir viskas. Todėl, kad gamtoje taip jau yra - kad žinduoliai susilauktų palikuonių, reikalingos dvi skirtingos lytys. O homoseksualai niekada netaps vyru ir moterim (nors kartais dėl man asmeniškai visiškai nesuprantamų priežasčių, jie tuos skirtingus vaidmenis bando imituoti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 14 birželio 2013 - 18:24
QUOTE(Hmmm... @ 2013 06 14, 18:21)
Tuo, kad pirmiems bent teorinė galimybė visada yra, o vat antriems ne. Todėl, kad vyras ir moteris iš prigimties susilaukti vaikų gali. O visi kiti variantai ne. Tiesiog. Nepriklausomai nuo jų norų nenorų, sveikatos būklės, įpročių, pageidavimų. Ne ir viskas. Todėl, kad gamtoje taip jau yra - kad žinduoliai susilauktų palikuonių, reikalingos dvi skirtingos lytys. O homoseksualai niekada netaps vyru ir moterim (nors kartais dėl man asmeniškai visiškai nesuprantamų priežasčių, jie tuos skirtingus vaidmenis bando imituoti).

O ar butina gyvent pagal si scenariju? Tipo gamta taip sukure ir visi kaip avinai be proto taip ir gyvena. Yra teise rinktis. Tiek ar turet vaiku, ar ne, tiek ir su kuo miegot, bei ka mylet. Na aisku, nieko cia nepadarysi, visada bus tokiu, kuriems tai bus slykstu, amoralu ir nenormalu, kaip ir daugelyje kitu gyvenimo sferu, nors aisku viskas kas susyje su sexu, sexualumu, kazkodel yra ypac placiai aptarinejama ir arba normaliai ziurima, arba smerkiama, kaip pvz bisexualumas, grupinis sexas, kad ir tas pats analinis ar oralinis. Tada vel pradedama gamta kist, neva tokie veiksmai neleidzia susilaukt palikuoniu. Bet juk ne visu gyvenimo tikslas Nr. 1 yra palikuonys.
Atsakyti
QUOTE(supermario @ 2013 06 14, 16:29)
Jei hetero pora paprasciausiai nenori vaiku ir padarys viska kad taip butu, kuo cia skirsis nuo homo?

Na pvz. tuo, kad tai bus vyras ir moteris. Ne vyras ir vyras, ne moteris ir moteris. Nėra skirtumo? Na bent vizualiai jokio? Tai du savo skirtingą lyt.tapatybę priimantys žmonės (ko nėra homoseksualumo atveju, nesiknaisiojant po priežastis), beisiskiriantys ne tik lyt. organais, o apskritai savo vyriška ir moteriška būtimi ir tuom skirtumu savo santykyje vienas kitą praturtinantys.

QUOTE(supermario @ 2013 06 14, 19:38)
Tipo gamta taip sukure ir visi kaip avinai be proto taip ir gyvena. Yra teise rinktis.

Yra teisė rinktis, bet tai nereiškia, kad kiekvienas pasirinkimas geras ar "aukštesnio proto" apraiška. O apie tuos "avinus" tai pasakysiu taip - žymiai daugiau proto ir valios reikia norint gyventi žmoniškai, o ne tik pagal tai "mano instinktai taip šaukia". Joks čia ne protas... Daug proto tam, kad savo paties pasirinkimus teisintum prigimtim ar sutrikimais ("standartine" prigimtim ar ne - neesmė) nereikia - tai kaip tik ir yra tas "kaip avinas", t.y. aklai "pagal instinktus" ir be jokios valios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 14 birželio 2013 - 23:51
QUOTE(supermario @ 2013 06 14, 19:38)
O ar butina gyvent pagal si scenariju?

Tai ne scenarijus. Tai labiau dėsniai, duotybės. Kurie nuo mūsų vertinimo nesikeičia. Tam tikra fizika apie mūsų tapatybę, kurią arba priimi arba ne, bet tai jos pačios niekaip nekeičia.

QUOTE(supermario @ 2013 06 14, 19:38)
Bet juk ne visu gyvenimo tikslas Nr. 1 yra palikuonys.

Ne visų. Bet tiesiog "paseksavimą" ir būtinai kuo įvairesnį (na kadangi žinutėje privardijot jo variantų) laikyt GYVENIMO TIKSLU būtų dar didesnis nesusipratimas (tiek homoseksualiems, tiek heteroseksualiems) ar ne? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 15 birželio 2013 - 00:17
QUOTE(supermario @ 2013 06 14, 20:38)
O ar butina gyvent pagal si scenariju?


Oj, ne. Argi aš kur sakiau, kad būtina? Tiesiog pakomentavau tai, kas man atrodė apsimestinai neteisingai suprasta smile.gif Kaip jau minėjau, aš nemanau, kad negalėjimas daugintis padaro homoseksualus nenormaliais. Jų reikalas su kuo ir kaip gyvent, man asmeniškai jų pasirinkimai vienodai rodo.
Atsakyti
Apie normaluma ir nenormaluma: "Kas Jūsų nuomone yra normalus žmogus? Tas, kuris daug juokiasi, šoka ir dainuoja lietuje, nesistengia niekam įtikti ir gyvena savo autentišką gyvenimą nekvaršindamas sau galvos dėl rytojaus, elgdamasis taip kaip jam patinka ? Ar tas, kuris daug ir sunkiai dirba, kad prisipirktų krūva nereikalingo šlamšto ir susitaupytų senatvei, kuriuos nežinia ar sulauks, vaikosi madų, bijo susilaukti kritikos savo adresu, studijuoja tai kas jam neįdomu, kad gautų darbą, kuris jam nepatinka ir galvoja apie ateitį, vietoj to, kad džiaugtusi šia akimirka? Pagalvokite apie tai kokie esate Jūs ir kokia yra didžioji dalis žmonių, o tada nuspręskite ar tai kas normalu yra normalu ir dar kartą savęs paklauskite ar tai kas nenormalu, tikrai yra nenormalu?"

Beje, gejai sakantys, kad homoseksualumas yra įgimtas ir nepakeičiamas, pripazysta jog tai ne mokslas, o teisinė ir politinė strategija.
Atsakyti
Beje jaigu homoseksualumas butu igimtas, kitaip sakant paveldimas, jis butu jau seniai isnykes del homoseksualu negalejimo daugintis
Atsakyti
Neskirstyčiau taip drąsiai - normalūs, nenormalūs. Bet kokiu atveju jie žmonės, kol tai ką jie daro nėra nusikaltimas. Jei mylisi jie niekam nemaišomi savo namuose, lai mylisi. Bet kai pradedama įrodinėti ir šaukti su visom demonstracijom ir t.t. va tada ir kyla pyktis. Ar jiems taip reklama reikalinga, ar žmones pritraukt norėjimas. Kita tema tai vaikų auginimas, šeima yra heteroseksualūs žmonės, visuomenės priimta - tėtis ir mama ir hei vaiką pradės auginti du gėjai ar dvi lesbijietės, nori nenori to augančio vaiko vertybės apie šeimą ir kitus dalykus išsikreips. Taigi mano nuomone vaikų nereikėtų leisti jiems auginti.
Atsakyti