Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 2-3 metų vaikui

Manoji irgi l. megsta delioti puzles:pradejom kai suejo du metai nuo knygeles, kurioje yra apacioj paveikslelis, o virsuj puzles to pacio paveikslelio: l. tinka pirmam ismokimui:knygele vadinasi "Kaime".
Atsakyti
vajetau,ko dabar tik nėra,tik spėk viską sekti ax.gif
Atsakyti
pirkciau saviskiui daug zaislu,jei jis jais zaistu,ne vieno neturi tokio zaislo-kuris butu jam pats paciausias,visi "vienadieniai" cool.gif
Atsakyti
tiesa pasakant nebežinau ką savo mažąjam pirkti,kad jam būtų ir įdomu ir lavintų g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauron @ 2007 08 06, 17:17)
tiesa pasakant nebežinau ką savo mažąjam pirkti,kad jam būtų ir įdomu ir lavintų g.gif


tai reikia dali paslept, ir paskui po kiek laiko vel istraukt, tai bus kaip naujas, nes siaip vaikui galima kasdien po nauja pirkti...jam nebus per daug.. wink.gif
Atsakyti
Mano dveju metuku suneliui dabar pats idomiausias zaidimas Modelinas. Sedi lipdo,i masinas deda veza modelina. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 04, 09:01)
Mano dveju metuku suneliui dabar pats idomiausias zaidimas Modelinas. Sedi lipdo,i masinas deda veza modelina. thumbup.gif

biggrin.gif mačiau labai geras žaidimukas smile.gif
maniškis alpsta tiesiog nuo technikos, jam 2,6 metuku, tai jam patinka traktoriai, kranai ir panasiai, jis jų turi begalės lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 04, 09:01)
Mano dveju metuku suneliui dabar pats idomiausias zaidimas Modelinas. Sedi lipdo,i masinas deda veza modelina. thumbup.gif

o kas jis toks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 09 04, 09:38)
o kas jis toks? g.gif

pas mus štai toks , ten yra tokia tesla, ji nelimpa prie rankų ir panašiai smile.gif labai maloni
user posted image

jų skirtingų rūšių yra smile.gif daugybė žaidimukų
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 09 04, 09:38)
o kas jis toks? g.gif

pas mus stai toks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 04, 10:06)
pas mus stai toks
user posted image

thumbup.gif reiks nupirkti ir saviškiui, neužmačiau tokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 04, 10:15)
thumbup.gif  reiks nupirkti ir saviškiui, neužmačiau tokio  g.gif

o kokios mazdaug kainos?ieskau pusseres vaikui dovanos 4-ojo gimtadienio proga,man atrodo jis tokio neturi... smile.gif
Atsakyti