Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 2-3 metų vaikui

QUOTE(lauricinaa @ 2007 09 04, 13:34)
o kokios mazdaug kainos?ieskau pusseres vaikui dovanos 4-ojo gimtadienio proga,man atrodo jis tokio neturi... smile.gif

tas kur su kirpėju tai 59 lt
o maximoi akcija kažkokia tai už 25 nustvėriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 06, 22:31)
tas kur su kirpėju tai 59 lt
o maximoi akcija kažkokia tai už 25 nustvėriau  thumbup.gif

o cia seniai ta akcija buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 09 07, 08:34)
o cia seniai ta akcija buvo? g.gif

ir dabar vyksta ji thumbup.gif
Atsakyti
aciu,reikes paziureti. o berniukui koks rinkinys labiau tiktu ir patiktu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 09 10, 09:23)
aciu,reikes paziureti. o berniukui koks rinkinys labiau tiktu ir patiktu? g.gif

priklausomai nuo mažylio, maniškiui labai patinka ta kirpykla smile.gif ten galima viska daryti, kirpti, kaklaraisty klijuoti, kepure, usus, daryti mergaite arba berniuka, noriu su dantu daktaru nupirkt, vis neprisiruošiu tongue.gif
Atsakyti
aciu labai uz patarimus,maciau siandien kitoje parduotuveje su suniuku,dar maximoj apziureti reikia. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricinaa @ 2007 09 10, 15:01)
aciu labai uz patarimus,maciau siandien kitoje parduotuveje su suniuku,dar maximoj apziureti reikia. rolleyes.gif

maximoi bent nuolaida, dar megoi nuolaida buvo limpopo parduotuvei, o vat rikije 59 lt doh.gif
Atsakyti
zaislu planetoj irgi nuolaida kirpejui ir veterinarui, tik dantisto ir chirurgo visur iprasta kaina. sian buvau pard. siaures miestelyje, atrodo Riki2, ten visi PlayDohai be nuolaidu schmoll.gif
Papildyta:
Tiesa manosunui is Playdohu labiausiai patinka tokia "mesmale", kur spaudi makaronus visokius smile.gif
Atsakyti
Internete tų žaidimų yra. Va čia Kaži, koks įdomesnis 2, 5 metų pypliui? Dantistas ar kirpėjas?
Atsakyti
mano berniukas tai daugiausiai su megabloks kaladelem zaidzia ir ten dar masinos yra visokios ir zmogeliukai, labai geras zaislas thumbup.gif . o dabar manija yra ant masinu modeliuku, turim toki garaza dar, tai per dienas dabar jo nematau. thumbup.gif
Atsakyti
Mano bernas irgi turi garažą, gavo 2 metukų proga, tai jau metus vis jo nepamiršta, nebuvo nė vienos dienos, kad nežaistų su juo, pristato daug mašinyčiu mažų ir važinėja ten, geriausias jam žaislas mažos mašinytės. Dar įniko į plastelino lipdymą ir piešimą su akvarele, spalvinimo knygutes. 4u.gif
Atsakyti
laba, kur galima garaža rast nupirkt, niekada niekur nemačiau.
Atsakyti