Įkraunama...
Įkraunama...

Rugpjūtinukai

QUOTE(Ewute @ 2013 06 16, 10:36)
judrus, pasiutęs ir be galo meilus  wub.gif 

na aš dar pasakysiu - maniškė labai daug atima (aš tavęs nemyliu, rėksiu, kiek norėsiu tiek rėksiu, nelispiu, nedarysiu, mama tu bloga), bet nepalyginamai daugiau ir duoda (mieliausioji mamyte, gal galėtum man paduoti......aš tave myliu - yra kaip keiksmažodis biggrin.gif, oi kaip gražiai atrodai tokia pasipuošusi, tokia visa madinga....) na šsakyčiau sūnus eina tokia ramiai tiese su vos vos pabangavimais, o dukra sinusoidė ar kosinusoidė - kaip ten mokykloj būdavo? su staigiais kritimais žemyn ir labai aukštais pakilimais smile.gif bet šiaip abu puikūs, abu meilūs, Joriui visai negėda man duoti ranką, pasibučiuoti ar pasakyti kad myli - džiaugiuosi, žiūriu ir galvoju - tuoj taip nebesakysi....tuoj bus gėda ir nejauku tau smile.gif o gal ne???? bigsmile.gif wub.gif
galvojų...aš lankiau mokykloj šokius tautinius, chorą, dailę, darbus, kažkokį kompų būrelį, tik pas mus jie silpnoki buvo, baigiau muzikos mokyklą (jokio tolko hihihi.gif tik kad užimta buvau ir 12 klasėj neturėdavau ką veikti, nes muzikalkė jau buvo baigta) dar kokius metus važiavau į siuvimo būrelį. visgi muzikalkė atėmė iš manęs daug laiko ir galimybių kažką kito veikti, būčiau norėjusi šokti, o tai tik pradinėse lankiau. ai, dar anglų porą kart savaitėj vaikščiodavau. vat kas kas tai apie sportą nė minties mintelės nebuvo aišku aš irgi kaime gyvenau tai ten visi saviveiklininkai, stiprumo tuose būreliuose ne kažką. bet veikti tikrai buvo ką.
Atsakyti
nu va sneka :"paduok zirklutes mielioji mamyte, grazioji gelele" biggrin.gif niekas jos tai nemokino. esu tik viena karta pries 1,5 metu po to kino, ledu dar kazkokiu super duper pramogu abu zyze, sakau zyziat, o turetumet rankas buciuot ir sakyt "aciu mieloji mamyte uz puikiai praleista laikas" va isikando, dabar naudoja ir mane nervuoja, nes tokia laaaaaape"grazioooooji geleeeeeele supink man eglele" smile.gif))
Atsakyti
Visos issisake ir dingo unsure.gif
Auuuuuuuuu rolleyes.gif
Atsakyti
nu kaip gi, as va pasisneku... smile.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif

jooo, jūsų pasisakymus paskaičius aš jau bijau gimdyti biggrin.gif O dar gydytojui užklausus ar gerai judesius jaučiu ir man atsakius, kad naktį konkretūs šokiai estrada, jis pakomentavo, jog panašu, kad turėsiu naktinį padarą doh.gif tai jau dabar bijau pagalvoti, kokio velniuko galiu tikėtis biggrin.gif

Dėl burelių, tai aš savo provincijoj išmaišiau ir išbandžiau visus įmanomus būrelius doh.gif dailė, choras, nėrimas vašeliu, pramoginiai šokiai, tautiniai šokiai, drama, į muzikalkę nepriėmė ir valioooo, slidinėjimas, drąsūs stiprūs vikrūs, lengvoji atletika... žodžiu doh.gif Paskui atsirinkau ir liko šokiai ir drama ax.gif Tik va skirtumukas toks mažiukas, viskas buvo max 10 min atstumu ir viskas nemokama, tad reikėjo žiūrėti, kad tik laikai nesidubliuotų, o dabar, jei mokykloje ne kas su pasirinkimu arba kainos kandžiojasi ir psio g.gif nuveži į vieną, max du būrelius ir baigtas platusis pasirinkimas.


QUOTE(linada @ 2013 06 16, 17:44)
na aš dar pasakysiu - maniškė labai daug atima (aš tavęs nemyliu, rėksiu, kiek norėsiu tiek rėksiu, nelispiu, nedarysiu, mama tu bloga), bet nepalyginamai daugiau ir duoda (mieliausioji mamyte, gal galėtum man paduoti......aš tave myliu - yra kaip keiksmažodis biggrin.gif, oi kaip gražiai atrodai tokia pasipuošusi, tokia visa madinga....) na šsakyčiau sūnus eina tokia ramiai tiese su vos vos pabangavimais, o dukra sinusoidė ar kosinusoidė - kaip ten mokykloj būdavo? su staigiais kritimais žemyn ir labai aukštais pakilimais smile.gif bet šiaip abu puikūs, abu meilūs, Joriui visai negėda man duoti ranką, pasibučiuoti ar pasakyti kad myli - džiaugiuosi, žiūriu ir galvoju - tuoj taip nebesakysi....tuoj bus gėda ir nejauku tau  smile.gif o gal ne????  bigsmile.gif  wub.gif



QUOTE(linada @ 2013 06 16, 19:05)
nu va sneka :"paduok zirklutes mielioji mamyte, grazioji gelele" biggrin.gif niekas jos tai nemokino. esu tik viena karta pries 1,5 metu po to kino, ledu dar kazkokiu super duper pramogu abu zyze, sakau zyziat, o turetumet rankas buciuot ir sakyt "aciu mieloji mamyte uz puikiai praleista laikas" va isikando, dabar naudoja ir mane nervuoja, nes tokia laaaaaape"grazioooooji geleeeeeele supink man eglele" smile.gif))

thumbup.gif nereali mergina thumbup.gif wub.gif laputė gudrutė kaip reikiant lotuliukas.gif

Atsakyti
RUDOJI, o tau sūnų "pažadėjo"? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2013 06 18, 21:22)
RUDOJI, o tau sūnų "pažadėjo"?  ax.gif


Nea, dukrą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2013 06 18, 21:49)
Nea, dukrą bigsmile.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewute @ 2013 06 18, 22:19)


O mes dar turim kokį internetinį albumiuką? ax.gif Dar rodotės, kaip augat, atžalas naujas ir pačios?
Atsakyti
rodomės smile.gif
čia, bet retai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2013 06 18, 22:49)
Nea, dukrą bigsmile.gif

Mane tie "zadejimai' visada linksmai nuteikia, kai prisimenu man pazadetus du bernus smile.gif Mano draugai irgi antra berniuka "zadejo", o augina mergyte.
Atsakyti
QUOTE(Renacita @ 2013 06 19, 09:36)
Mane tie "zadejimai' visada linksmai nuteikia, kai prisimenu man pazadetus du bernus smile.gif Mano draugai irgi antra berniuka "zadejo", o augina mergyte.

ot, nu tai ir gavai viena berna, cia beveik visai nesuklysta smile.gif
ziurint kas zada. man genetike zadejo ir labia labia tvirtai. ir turiu as savo princese ant zirnio smile.gif
Atsakyti