Įkraunama...
Įkraunama...

Rugpjūtinukai

evutes irgi vaikai nesuklysi kieno...:0 vyrukas labai jau greit ugtelejo....... beje pasiziurejau pries tai puslapius, nuotrauku pasirodymui prideta, is tikro labai smagu ziureti, o kai dar evute ikele leliuku fotkes.......smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglele @ 2015 08 24, 21:19)
kotai supermama streikuoja ar as naudotis nebemoku. nerandu kieno cia vaikas. tik kad panasi i rudaja, tai gal jos.....smile.gif


Nezinau ir as, kieno cia vaikas biggrin.gif Sako - Rudosios biggrin.gif tai gal tikrai Rudosios tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RUDOJI: 25 rugpjūčio 2015 - 13:40
QUOTE(RUDOJI @ 2015 08 25, 13:40)
Nezinau ir as, kieno cia vaikas biggrin.gif Sako - Rudosios biggrin.gif tai gal tikrai Rudosios tongue.gif


nu gal kambariokas da kiek prisidejo....smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos,
jei eeglele tai būčiau taip ir nepastebėjusi, jog čia gyvenimas ir vėl verda. Ačiū jai smile.gif
Oho, kokie visi dičkiai smile.gif
Mano mergina jau 152 cm, o vyriokas - 136,6 cm. Tai net neįtarsi, kad dvyniai smile.gif
Pas mus jokių pokyčių. Kaip anksčiau, taip ir dabar, abu gyvena sportais. Galėtų net mokyklos nelankyti, o tik sportuoti. Mergina ir toliau čiuožia, o berniokas pametęs galvą dėl krepšinio.
Atsakyti
Renacita, tavo Elžbieta 10 cm už Medą aukštesnė biggrin.gif
Atsakyti
oooo .... visas ir visus su 10meciu smile.gif))

mano bernas 1.42 jauciu maziausias smile.gif foto reik- idedu:)
user posted image


user posted image

i mokykla nenori, plancetai,kompai ir tt galvoj.. zodziu ..smile.gif augam, paauglystes nesijaucia, bet charakteris tai ne dovanele biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos

Oooooo kokios foto na vaikai tikrai jau dideli

Ewute Medos plaukai nutamsėja buvo ji gi šviesi ax.gif Labai man pasikietusi vos pažinti eina. wub.gif

eegleles ir merginos pasikeitusios ir uŽaugusios gražuolės. Ugnės tai visai nepažinčiau doh.gif wub.gif

ingakalnio foto nerodo pabandyk iš naujo įkelti,

o aš ikelsiu gal vakare nes darbe foto neturiu ax.gif

Na jaučiu kad maniškis mažiausias jo ūgis 135cm ir kaulu vyniotinis. Mokyklos visai nepasiilgęs, mokslai ir ne pirma vieta, vis dar labai daug žaidžia na ir konstravimai ir išradimai viršija viska, charakterį aišku turi, kartais duris padaužo, pakniaukia, bet dar susikalbam kažkaip.
Atsakyti
linkejimai nuo Vates........ sake kazkodel nebegasli ateiti ir pati parasyti. tiesiog linkejimai.......smile.gif
Atsakyti
o vaikų didumas ir gražumas wub.gif
Atsakyti
dopke man rodo sad.gif keista net...

kaip mokykla? mano 5tokas siauba mamasai keliantis.... jam amzinai nieko neuzduoda arba nepamena....
Atsakyti
visko būna. paleidžiam, paskui griežčiau pažiūrim, vėl atleidžiam.
kol kas labai stopiai žiūri, kažkaip jam baisu, dėl to perėjimo į 5 klasę. jam viduj kažkoks noras pasistengti. džiaugiuosi. o šiaip tai aišku ir pamiršta, ir neatsineša ir nepadaro ir neatsiskaito - nu kam taip nebūdavo.
aš šiemet ir antrąją išleidau - nebeturiu darželinukų. tai maniškė laiminga, patenkinta, į mokyklą eina su daina, viskas jai gerai ir puikiai.
Atsakyti
Sveikos, damos wink.gif
Mes dar gyvi wink.gif I mokykla einame be didelio noro, bet reikia, tai reikia, nesigincija biggrin.gif Pamokas paruosia, kiek nesupranta prikimbu as. Ugis 147 cm, o klaseje pagal ugi 7. Klases mergaites lenkia berniukus ugiu biggrin.gif Siuo metu bernuzelis susilauzes pirsta desines rankos- sugipsuotas. Gerai,kad rytoj jau imam gipsa salin. Mokytoja liepe kaire ranka rasyti doh.gif Tai vargo bernelis sitaip 2 savaites.
Tai gal 10 metu proga susibegame? Jei yra norinciu, prasome pas mane sestadieni wink.gif Vyro nera, isvykes, tai laisvas plotas kaip sakoma biggrin.gif Tik ispeju,kad pas mane 3 kamb.butas, ne namas, tai saslykams vietos nera , nebent ant stogo ropsimes biggrin.gif
O vaiku nuotraukos tai labai saunios. Smagu paziureti kokie dickiai ir grazuoliai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janome: 17 rugsėjo 2015 - 19:22