Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

QUOTE(asssandra @ 2013 07 25, 21:59)
Kadangi ziema neblukinau pigmentiniu demiu, tai tik pries gera menesiuka, paskaitinejusi sita temute, pameginau kovoti su tomis nelabosiomis :D 
Veido kremus praturtinau kojic acid ( ir dienini ir naktini), dar rytais ant kremo tepuosi BB su SPF 42, plius kartais dar pudryte. Pastebejimai butu tokie : demes naujos nebeatsiranda, o ir tos pacios po truputi blyksta :bigsmile: . Tai ir namiskiai pastebejo.
Ai, dar 2-3 kartus per sav. vakarais atlieku sveitima su mikrodermobazijos kristalais.

O kokias priemones naudoju mikrodermazijai?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 06 12, 21:52)
P.S. O koks jo SPF kad visa diena saugo? Ar jus ji atnaujinat laikas nuo laiko? 4u.gif 


QUOTE(Miaška @ 2013 06 12, 23:26)
aš perku ne mažiau kaip SPF30, nors turiu ir SPF45. O kadangi jis padengia veidą kaip krempudra, tai neatnaujinu ir pilnai pakanka iki vakaro.


QUOTE(Hiver @ 2013 06 15, 12:33)
Del pudros poveikio tai tikiu, bet ar uztenka tokio filtro visai dienai? Nes kiek zinau tai jie ten pagal valandas kazkaip skaiciuojasi, su 30 filtru ar ne 2-3 valandas tik galima isbut? g.gif Tai jeigu 8 ryto pasitepat........... unsure.gif  ?


QUOTE(Miaška @ 2013 06 15, 17:05)
Dėmės netamsėja, tai užtenka gal. Deja - dauginasi ir be ekstremalaus naikinimo, plinta kasmet vis daugiau, nors neryškėja.


O jeigu bandytumet naudot SPF pagal visas rekomendacijas, ne tik is ryto, o atnaujinant pagal nurodyta valandu skaiciu... gal demes taip nebesiplestu? 4u.gif
Galimai tas pletimas yra butent del nepakankamos apsaugos, nes nerysketi jos gali ir del to kad toks jau melanino maksimalus kiekis yra jau uzkoduotas odoje, iki juodaodzio juodumo matyt nebetamses...

QUOTE(asssandra @ 2013 07 25, 21:59)
Kadangi ziema neblukinau pigmentiniu demiu, tai tik pries gera menesiuka, paskaitinejusi sita temute, pameginau kovoti su tomis nelabosiomis biggrin.gif 

Uui, as tai vasara palieku ramybej oda siuo klausimu, be rugsejo nekisiu nagu prie naikinimo, buvau jau karta prisizaidus. unsure.gif Dabar tik apsauga, apsauga, apsauga... biggrin.gif




Dar karta pakartosiu savo klausima kasdien besidazancioms merginoms: 4u.gif
Kaip jus derinat SPF kremu naudojima ir ju atnaujinima su kosmetikos naudojimu?
Ar jus krema atnaujinat laikas nuo laiko? 4u.gif Kitas kosmetikos priemones naudojat tokias kaip sausa ar biri pudra, bronzantas, skaistalai? Nes man idomu butent kaip merginos su tuo visu per diena dorojasi, nesusitvarkau as. blush2.gif
Kada kuo tepates, kiek tepat kremo ir kokio stiprumo, kaip derinat su kosmetika, ka po ko darot ir kas kiek laiko, ir taip visos dienos begyje. Ypac domina atsiliepimai tu, kurios kas ryta eidamos i darba dazosi. Labai, labai lauksiu jusu nuomoniu nes sitoje srityje mazai tesigaudau. 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 29 liepos 2013 - 11:13
QUOTE(Hiver @ 2013 06 12, 21:52)
Tiesa , o kaip tie CC kremai kurie cia kaip naujiena turejo atsrasti? Ar jau atsirado, gal kas isbandet?

Pati klausiau, pati atsakau ax.gif

Radau kad jau atsirado MaxFactor CC kremai:


"Įkandin didžiulį pasisekimą 2012 m. pelniusių kremų BB grožio pasaulyje pasirodė dar viena naujovė – kremai CC.

Korėjoje sukurti ir ištobulinti kremai CC – tai nauja kremų BB, t. y. grožio balzamų (angl. Beauty Balms), pasižyminčiu tiek makiažo, tiek odos priežiūros priemonėms būdingomis savybėmis, karta. Daugiafunkciai kremai CC ne tik pasižymi tomis pačiomis savybėmis, kaip ir kremai BB, bet ir yra žymiai veiksmingesni – dar geriau paslepia odos trūkumus ir labiau puoselėja odą.

Pasitelkusi savo didžiulę patirtį, kurią įgijo kurdama naujoviškas makiažo priemones, ir ypatingą odos priežiūros išmanymą kompanija „Max Factor” pristato CC kremą. Ši nepriekaištingai odą padengianti makiažo priemonė ne tik ilgam suvienodina jos spalvą, bet ir turi odos priežiūros priemonėms būdingų natūralių skaistinamųjų bei drėkinamųjų sudedamųjų dalių."


visas tekstas: https://www.facebook...539722149413058

user posted image

Kadangi MaxFactor LT prekiaujama tai gal ir siu kremu yra pirkti?... Tik tas 10 SPF jau toks mizernas... kaip ant juoko... Nesuprantu tikslo isvis 10 SPF daryti. Tam kad 20 min sauleje galet pabut? doh.gif Nu, troleibuse pasedet per ta laika kol nuvaziuosi iki veiksmo vietos biggrin.gif

Zodziu: man reikia CC kremo su 50 SPF , pageidautina su mineraliniais filtrais. rolleyes.gif Gal butu pasiulymu kur toki galeciau gaut? bigsmile.gif

Papildyta:
Dar radau kitur apie cc kremus.

Jei kam aktualu ka reiskia tos dvi raideles:
BB - beauty balms
CC - color correcting

tai iseina kad mums visoms tie CC pagal poveiki pats tas. ax.gif Plius dar vyresnei odai labiau tinkami.


"CC kremai (angl. „color correcting“) buvo pradėti gaminti Azijos šalyse kaip tobulesnis BB kremų variantas. Kas gavosi? Maskuojantis, veidui suteikiantis tolygią spalvą, antioksidantų prisotintas kremas hibridas.

Kol kas nerandi jokio skirtumo nuo BB kremų? Pastarieji pirmiausia buvo sukurti odos prižiūrai ir tik lengvam maskavimui. CC kur kas intensyviau slepia dėmeles, spuogelius ar negilias raukšles. Jis yra lengvesnės konsistencijos, todėl labiau tinka riebiai ar mišriai odai, turi didesnį apsaugos nuo saulės faktorių, šviesina odą, bei naikina pigmentines dėmes.

Šie kremai parduotuvėse pasirodė vos prieš porą mėnesių. Tačiau mokslininkai jų poveikį tyrė kelerius metus. 2009 metais Britanijos dermatologai paskelbė išvadą, kad CC kremų poveikis suvienodinant veido spalvą ir šviesinant pigmentines dėmes pradeda matytis maždaug po aštuonių savaičių."

saltinis http://www.cosmopoli...7#ixzz2aQmACS18
Atsakyti
Nežinau ar teko girdėti/bandyti, bet yra puikūs produktai iš Mary Kay : odos spalvą lyginanti priemonė ir odą skaistinanti, lyginanti kaukė. Abu produktai skirti pigmentinių dėmių minimizavimui. Plačiau galite paskaityti:
http://marykay.lt/pr...inanti-priemon/
http://marykay.lt/pr...lyginanti-kauk/
Taip pat yra šios firmos fantastiškas mikrošveitimo rinkinys.
Dėl apsaugos nuo saulės tiktų kystas makiažo pagrindas su spf 30/dieninis serumas su spf 30.
Naudoju šią kosmetiką jau metus, esu labai patenkinta. Jeigu kas nors domintų, drąsiai kreipkitės, klauskite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 29 liepos 2013 - 15:39
Hiver, as demes slepiu taip:
Jei ryte kur einu, tepu spf 30, tada kremine pudra su 20 spf, dar kompaktine pudra ir su egipto zeme palyginu. Iki vakaro neisbunu, jei vakarop kur einu, nusiprausiu ir vel viskas is naujo. Nusibodo taip zaist, bet nera kito pasirinkimo verysad.gif jau ir kirpcius nusikirpau, bet vistiek pudra reikalinga.
Atsakyti
QUOTE(dovesa @ 2013 07 29, 10:48)
O kokias priemones naudoju mikrodermazijai?


Kadangi daug ka megstu darytis pati, tai radau ebejui mikrodermobrazijos kristalu, juos isimaisau i valomaji kremuka arba i putojanti kremini veido prausikli ir sveiciu oda smile.gif
Ziuriu, kad vasara visos labai bijot odos balinimo. Maniskiam azijietiskam BB kreme yra balinimas ( arbutinas) ir nemazas SPF, o kojic idedu i kremuka pries BB, kad neleistu melaninui susidaryti. Tuo paciu ir naujos demes neturi susidaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 07 29, 14:00)
Zodziu: man reikia CC kremo su 50 SPF , pageidautina su mineraliniais filtrais. rolleyes.gif  Gal butu pasiulymu kur toki galeciau gaut? bigsmile.gif

Ebėjuj ieškokit, kur dar biggrin.gif

Turiu TonyMoly CC kremo mėginuką, dar neišbandžiau, bet kiek bandžiusios rašė - pigmentuotai odai užmaskuoti jo negana, reikia ir BB ant viršaus tepti. Pasibandysiu kada ne darbo dieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emb @ 2013 07 29, 17:00)
Hiver, as demes slepiu taip:
Jei ryte kur einu, tepu spf 30, tada kremine pudra su 20 spf, dar kompaktine pudra ir su egipto zeme palyginu. Iki vakaro neisbunu, jei vakarop kur einu, nusiprausiu ir vel viskas is naujo. Nusibodo taip zaist, bet nera kito pasirinkimo verysad.gif jau ir kirpcius nusikirpau, bet vistiek pudra reikalinga.

Dekoju 4u.gif As irgi panasiai bandau... Bet man namo reikia grizti per pati saules gaza, faktiskai ryte 8 val. tos saules tiek negauna veidas i darba einant. Tai tampausi rankinej krema su SPF kad iseidama galeciau pasitepti, bet taip durnai, nes sugadinu visa savo makiaza, doh.gif o be jo but negaliu sau leist... Tuo labiau kai po darbo irgi buna reikalu tai sen tai ten... unsure.gif
Zodziu, butu patogiausia SPF teptis ryte, darantis makiaza, o gaunas kad is ryto jo galiu is viso net netept, nes iki pietu sedziu darbe ir niekur i saule nelendu, o apie pietus ir vakarop jis jau man butinas. unsure.gif

QUOTE(Miaška @ 2013 07 29, 23:07)
Ebėjuj ieškokit, kur dar biggrin.gif


O idomu kodel musiskiai neatveza tokiu produktu?

Va kazkoki radau. bigsmile.gif Kazin ko vertas g.gif

user posted image
user posted image
user posted image
foto is cia http://beautytidbits...am-with-spf-50/
Atsakyti
Mano demes irgi keistos, tas kurias isnaikinu nebeislenda, o islenda kitoj vietoj, migruoja per visa veida.Maskuoju Loreal'iu 5in1,kol kas neblogai, dabar tepu alpha hydrox,kaip visada
o vasara kaip su kauke vaiksciojau,nes tepiau Avene 50+, bet nieko nesuveike
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 06 12, 23:26)

Va šitas BB šiuo metu man labiausiai patinkantis.


Miaška, padėk susigaudyti ar čia tas pats kremas.
pirmas ir antras

Kiek supratau naudoji spalvos Nr. 2. Ar labai tamsus? Galvoju imti Nr. 1 ar Nr. 2. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 09 17, 21:34)
Miaška, padėk susigaudyti ar čia tas pats kremas.
pirmas ir antras

Kiek supratau naudoji spalvos Nr. 2. Ar labai tamsus? Galvoju imti Nr. 1 ar Nr. 2. g.gif

Tas pats 4u.gif
Nr 2 man idealus, bet aš visų imu spalvą tipo "natural beige" ar panašiai, visokios light man netinka, nes net ir neįdegusi nesu šviesiaodė.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 09 17, 21:41)
Tas pats 4u.gif
Nr 2 man idealus, bet aš visų imu spalvą tipo "natural beige" ar panašiai, visokios light man netinka, nes net ir neįdegusi nesu šviesiaodė.


Bet Nr. 1 kaip tik ir yra "Natural beige", Nr. 2 - "Calm beige"... g.gif


Beje, ar kas naudojot kurį nors kremą CC? blush2.gif
Kokie atsiliepimai? rolleyes.gif
Atsakyti