Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, receptai, klausimai, patarimai

Rafaelo biskvitus kepu pagal šį "5 dideli kiaušiniai
230 g cukraus
1 arb.š. vanilės esencijos
65 g aliejaus
230 g miltų
20 g kepimo miltelių"
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 07 16, 13:00)
Rafaelo biskvitus kepu pagal šį "5 dideli kiaušiniai
230 g cukraus
1 arb.š. vanilės esencijos
65 g aliejaus
230 g miltų
20 g kepimo miltelių"

as ir kepu pagal si rec 4u.gif man buvo neisejes gal kokius 2 kartus,bet nujauciu priezasti-nelabai turejau laiko, tad trumpai plakiau kiausinius.... o siaip sis biskvitas mano favoritas thumbup.gif
Atsakyti

Rafaelo biskvitas ir mano favoritinis , tik kepu kiekviena lakstuka atskirai, tai orkaites problema. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amorosa: 16 liepos 2013 - 20:53
ateinu su prašymu patarti. turiu maskarponės torto su braškėm ir bananais užsakymą. bet pasibaigė pas mane šviežios braškės. tai kuo man jas pakeisti? gal uogiene? g.gif
Atsakyti
Turguose dar galima nusipirkti braškių, uogiene tikrai nekeisčiau, visiškai kitas skonis ir kaip jūs tą uogienę dėsite į pertepimus. Tarkitės su užsakove ko norėtų- avietės, mėlynės, šilauogės ir pan.
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2013 07 17, 11:22)
Turguose dar galima nusipirkti braškių, uogiene tikrai nekeisčiau, visiškai kitas skonis ir kaip jūs tą uogienę dėsite į pertepimus. Tarkitės su užsakove ko norėtų- avietės, mėlynės, šilauogės ir pan.

ačiū, bandysiu ieškoti turguje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2013 07 17, 11:22)
Turguose dar galima nusipirkti braškių, uogiene tikrai nekeisčiau, visiškai kitas skonis ir kaip jūs tą uogienę dėsite į pertepimus. Tarkitės su užsakove ko norėtų- avietės, mėlynės, šilauogės ir pan.


taip. šiandiem pas mus turguj dar buvo braškių. ir aviečių jau į valias
Atsakyti
QUOTE(perliuke11 @ 2013 07 16, 10:07)
sveikos merginos. Turiu klausima-beda, labai tikiuosi kas nors atsakys... ka darau ne taip, kad mano slapia beze jau trecia karta susiplaka i zefyra? Perplaku? Per karsta? ar dar kas nors? Pirmus kartus viskas iseidavo idealiai, net pati pirma karta viskas pavyko puikiai (darau pagal LIKTA recepta). Noreciau suzinoti, kur dariau klaida, nes sekanti karta noreciau, kad jau nebereiktu visko ismesti  doh.gif
aciu uz atsakyma...



dar karteli bandau klausti to paties, gal kas nors patarsite? ax.gif
Papildyta:
kitoje temukeje radau atsakyma i savo klausima, kad perplaku beze.
Atsakyti
QUOTE(perliuke11 @ 2013 07 17, 15:05)
dar karteli bandau klausti to paties, gal kas nors patarsite?  ax.gif
Papildyta:
kitoje temukeje radau atsakyma i savo klausima, kad perplaku beze.

4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif kepsiu rafaelo svajones torta, staciakampa - 30x37 cm. man reikia is trigubos recepto normos. Biskvitui produktus deti i viena inda (didelio jauciu reik) ir plakti, ar geriau atskirai susiplakt tris kartus vis po norma? bijau kad gali mikseris neissukt issyk is 15 kiausiniu blink.gif
Atsakyti
laba diena,
norėčiau paklausti tortų kepėjų... smile.gif kepsiu karamelinį šokoladinį Beatos tortą. jo kremas susideda iš maskarponės ir rududu. puošti noriu pastilažu. ar reikia tortą papildomai aptepti sviestiniu kremu,ar užtenka to maskarponės kremo??? iš anksto dėkoju už atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lape snape* @ 2013 07 18, 09:47)
sveikos smile.gif kepsiu rafaelo svajones torta, staciakampa - 30x37 cm. man reikia is trigubos recepto normos. Biskvitui produktus deti i viena inda (didelio jauciu reik) ir plakti, ar geriau atskirai susiplakt tris kartus vis po norma? bijau kad gali mikseris neissukt issyk is 15 kiausiniu  blink.gif

jau nebereikia 4u.gif 4u.gif
Atsakyti