Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 15:48)

Tiesa, pirmąkart pradėjo rodyti kalcio trūkumą ir keli mano pomidorai. Reiks ir man kalcio papildų įsigyt. O kaži, ar duot jo tik tiems, kuriems trūksta, ar visiems profilaktiškai?  Šiaip atrodo, tręšti gi, buvo sudėty kalcio, turėtų užtekt..



QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 16:13)
važiuosiu tų vienanarių ieškot  smile.gif  O mažu šiuo periodu dar ko nors, be kalcio, būtinai reik? Kas irgi galėjo išplaukt iš mano smėlyno neaiškia kryptim, o trūks plyš reikalinga?
Nors jei plovėsi, tai musėt viskas podriad, vėl liko pomidorai grynam pieske rymot  biggrin.gif


O jei turtinti kalciu, tai kaip, kalcio salietra, ar yra dar koks būdas? g.gif
Kaip man kažkaip nesinori tos salietros pilt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrap: 25 birželio 2013 - 16:38
Noriu purksti pomidorus previcur ir trasom, kokiu intervalu atlikt purskimus?
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2013 06 25, 17:20)
Merginos, vienoje senoviškoje knygoje skaičiau, kad pomikai labai mėgsta mirkytus pelenus. 10ltr vandens ir įpilti 1stiklinę pelenų, palaikyti 12val. ir palaistyti pomidorus. Niekas nebandėte tokio mono? Norėtųsi truputį kalio parūpinti mano lepūnėliams, tai gal taip būtų sveikiau, nei su chemija.  blush2.gif

Na, jei turit namie galimybes laboratoriškai ištirti savų pelenų sudėtį, tuomet mielai prašom. Paprastai pelenus barstau tik apie bijūnus ir braškes anksti pavasarį. Kai jau ima derėt pasitikiu tik chemija, ją bent galiu tiksliai paskirstyt.

QUOTE(Ex @ 2013 06 25, 17:25)

Ot ir nia biggrin.gif Maniškiams dar toooooli gražu. Reiktų kokį desėtką azijatų uždaryt sode, nespėju viena doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2013 06 25, 16:38)
O jei turtinti kalciu, tai kaip, kalcio salietra, ar yra dar koks būdas? g.gif
Kaip man kažkaip nesinori tos salietros pilt blink.gif


gal ne taip ten baisu, kaip atrodo smile.gif Be to, turbūt reik purkšt, ne pilt. Nežinau tiksliai, bo dar nėkart nebuvo prireikę. Va kai nuvažiuosiu į prekybos vietą, gal ten ir apšvies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 17:34)
Parodyk savo Kasmanautus, a...  ax.gif  Ir atsiųsk vieną sunokusį, aš sėklas kitiems metams išsikrapštysiu  biggrin.gif

Fotoreportažo nebus.. fotikas kaip išvažiavo Joninėms, tai dar ir negrįžo namo..
Galėsiu duot Kosmonautą, ir ne vieną, o kad žmoniškai prisiragaut galėtum smile.gif

QUOTE(Mičiko @ 2013 06 25, 17:37)
O siaube.  blink.gif Mano juoduosius dramblius užstelbs  doh.gif

Ties 2.5 metro nukirpk viršūnę ir neleisk auginti pažastinių ūgliukų. Bet jei augini atviram balkone, gal toks monstras ir neužaugs..
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 25, 16:45)
Na, jei turit namie galimybes laboratoriškai ištirti savų pelenų sudėtį, tuomet mielai prašom. Paprastai pelenus barstau tik apie bijūnus ir braškes anksti pavasarį. Kai jau ima derėt pasitikiu tik chemija, ją bent galiu tiksliai paskirstyt.


va man irgi vis kirba mintis, kad pirktines trąšas galima tiksliai pamatuot ir panaudot pagal aiškią instrukciją. O va savo visokius marmalus, kad ir ekologiškiausius, fig pamatuosi, kiek ten ko pilt, ir ko per daug ar trūksta. Baisokoka, kad per gerus norus, meškos paslaugos sau nepasidarytum..

O ką konkrečiai duoda mirkyti pelenai? Be kalio. Ir kodėl mirkyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 25 birželio 2013 - 16:52
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 17:46)
gal ne taip ten baisu, kaip atrodo  smile.gif  Be to, turbūt reik purkšt, ne pilt. Nežinau tiksliai, bo dar nėkart nebuvo prireikę. Va kai nuvažiuosiu į prekybos vietą, gal ten ir apšvies  smile.gif

bigsmile.gif žiūrint kur važiuosi...gal ir apšvies rolleyes.gif papasakok, kai grįši rolleyes.gif

Šiandien atradau koks minusas Aurėjos- vienžo super duper ...na be ragavimo aišku dar...bet nėr jau labai atspari karsčiui- viršutiniai žiedynai pabarstyti...ir tas pats su cour de bue , bet ir pernai ji taip darė, tai jau man ne naujiena...o kiti dar nieko tverias tą karštį...
Man pradėjo patikti carambos...nu taip susitaisė ir aukščiau jau kekės ilgesnės , ne po 4 pomikus kaip pirmose... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2013 06 25, 17:51)
va man irgi vis kirba mintis, kad pirktines trąšas galima tiksliai pamatuot ir panaudot pagal aiškią instrukciją. O va savo visokius marmalus, kad ir ekologiškiausius, fig pamatuosi, kiek ten ko pilt, ir ko per daug ar trūksta. Baisokoka, kad per gerus norus, meškos paslaugos sau nepasidarytum..

O ką konkrečiai duoda mirkyti pelenai? Be kalio. Ir kodėl mirkyti?

g.gif tai gal kaip ir svogūnus laisto,- mirko , tada laisto...bet svogūnai taigi labai šarmus tuos mėgsta ,tas mirkalas ir būna šarmas...mačiau , kad muilo virimui naudoja , tik aišku , labai koncentruotą... o pomikai man rodos nelabai šarmus gal mėgsta...nežinau , kažkaip pelenus tik pavasarį dedam perkasdami šiltnamį...
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2013 06 25, 17:20)
Nu bet ir monstras jis  doh.gif Kokio jo ilgio tikėtis? Šiltnamyje tai išvešėjo, kaip kokia eglė ten atrodo. Žiauriai aplipęs kekėmis ir žiedais. Jei taip visi užderės, tai jo vieno nebus kur pomidorų dėti, nes žiedynai super ilgi ir viena kekė dar išsiskaidžius į dvi ar tris kekes. Vienu žodžiu, gera ševeliūra ten pas jį.  biggrin.gif Balkone jis kukliau atrodo. Kekės normalios, bet tarp jų dideli tarpai, jau dabar jis peraugo mane, siekia 185cm, o dar virš 2mėn augs, tai peraugs mano namą  doh.gif Ar kas nors balkone jį laikote? Gal jam viršų pakirpt? Kaip suvaldyti šį balkoniuką?



galėsiu parodyt kelių dienų bėgyje lotuliukas.gif Šiemet leidau jam užsiaugint dar ir 3 pažastėles, tai laukiu kol ir jos pasieks balkono lubas biggrin.gif Kol kas pagrindinis stiebas raitos rangos priraišiotas balkono palubėj, labai jau gaila man tą viršūnę nugnybt blush2.gif Bet spėju greitu metu teks, kad nesulūžtų pusiau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amise: 25 birželio 2013 - 17:33
Pas mane Aurea irgi labiausiai ziedus numecius, nu labai, net nebezinau ar dar auginsiu kitamet ax.gif antroj eilej pagal ziedu nubarstymus Red Pear, trecia Puzata chata, zodziu visi kur vienodos formos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 06 25, 18:37)
Pas mane Aurea irgi labiausiai ziedus numecius, nu labai, net nebezinau ar dar auginsiu kitamet  ax.gif  antroj eilej pagal ziedu nubarstymus Red Pear, trecia Puzata chata, zodziu visi kur vienodos formos  doh.gif

g.gif matai kaip...aš dar turiu be cour de bue , cour de toro- tai tas visai nieko , nebarsto , ir mezga daug geriau nei bue...red pear šiemet nepasodinau , netilpo...
o chatos neturiu biggrin.gif ..a dar mačiau ananas irgi viršuj yra pametęs porą...nu vienžo , ...karšta...
Atsakyti
Man aurea irgi pamete nemazai ziedu. Read pear maciau kelis ziedus numete, bet siaip grazios kekes, ant sitos nepykstu.Olialia tai ziauriai numete, bene daugiausia, o tokios grazios pirmos kekes, kad taip visas krumas bigsmile.gif Gal dar reabilituosis, bet neaukstas jis, nezinau, ar auksciau sulauksiu normaliu kekiu, nors jis pas mane dar auga. Siaip reikes apziureti atydziau, susirasyti pagal veisles, nes tikrai ziedu pamete ne vienas, bet ne masiskai. Bet yra ir tokiu, kuriems karsciai dzin, auga, dera graziausiai ax.gif
Parsinesiau korazonus kelis, snapus, ir viena olialia pomidoriuka, gules ant palanges iki pilno sunokimo. Black shery irgi pradejo po truputi nokti, bet ten kekes nesunkios, tegul ant krumo sirpsta.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 06 25, 17:45)

Ot ir nia  biggrin.gif Maniškiams dar toooooli gražu. Reiktų kokį desėtką azijatų uždaryt sode, nespėju viena  doh.gif  biggrin.gif

10 versio dydzio sunu? bigsmile.gif
tokiu:user posted image nesu girdejus dar tokio darzo prieziuros budo g.gif biggrin.gif
Atsakyti