Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

QUOTE(Purkelis @ 2014 02 24, 10:33)
sveikos mergytes gal kas aiskinotes kas bus jeigu nebegaliu jau siemet pratest studiju statbdymo bet vis dar turiu 3 skolas. Brauks is sarasu ?

Ir man labai idomu smile.gif Ir dar idomu, ar isbraukus atstays smile.gif Bet cia matyt tokiu nera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgute12345 @ 2014 02 24, 11:59)
O pas ka skaitosi laikei? as tai pas gutauska. rasiau laiskus jam, bet neatrase, o rezultatu kaip ner taip ner

Man taip buvo pries metus,tai skambinau i katedra ir pasake pazymi, bet vis neatsirasdavo knygelei tai tada paskambinau metodininkei ir viska sutvarke.
Atsakyti
QUOTE(Sofija7 @ 2014 02 24, 16:55)
Gal kuri pas TVT pas Š i l i n y t e esat laikiusios?
kaip ji?
ko per egza nori?
Ar geriau pas R a č k a u s k a i t e - B u r n e i k i e n e? Nors man ji pasirode tokia kas "as", tipo kentekit visi  blush2.gif  Tokia kazkaip per paskaitas neatrode kad su zmogum skaitytusi blush2.gif  tai pas ja nesinori ir laikyti...ale visgi gal pas ja geriau...

Silinyte maladiec thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(andrewd @ 2014 02 25, 19:26)
Labas vakaras,

gal kas sprendėte ir galėtumėte pagelbėti dėl tarptautinės privatinės teisės 7 uždavinio sprendimo?

Uždavinys prasideda: Pareiškėja Rusijos pilietė kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą dėl tėvystės nustatymo...  smile.gif


Negi niekas nesprendėte šio uždavinio? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 02 28, 01:19)
Silinyte maladiec  thumbup.gif


o kuo maladiec? smile.gif nuraminai smile.gif
laikei seniai pas ja? kas per egzas buvo, ta prasme uzduotys?smile.gif
Atsakyti
Sveikos studedentes smile.gif Gal kasnors jau ruosiasi baigiamiesiems egzaminams? mano studijos teise ir valdymas, tai koki zadat rinktis pasirenkamaji egzamina? Gal turit kokios medziagos apie baigiamaji konstitucines teises egzamina? ieis ir lyginamoji? butu smagu,kad rasciau su kuo pasikonsultuoti baigiamuju klausimais 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite medžiagos iš studijų dalyko Kreditai ir bankai. Gal galite atsiųsti. Gal žinote kokia tvarka vyksta egzaminas pas dėstytoją L. V.ilis?
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas laikete Tarptautine teise pas Gailiute? gal turite gera konspekta?????
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

Atėjo metas studijų siaubui - BT spec. sad.gif sad.gif sad.gif
Gal kas žinot ką nors apie Jolitą Šukytę? Taip pat gal turin uždavinių sprendimo pavyzdžių, esu visai pasiklydus...

Būčiau labai dėkinga!
Atsakyti
QUOTE(Mimite @ 2014 03 08, 23:31)
Sveikos, merginos smile.gif

Atėjo metas studijų siaubui - BT spec. sad.gif sad.gif sad.gif
Gal kas žinot ką nors apie Jolitą Šukytę? Taip pat gal turin uždavinių sprendimo pavyzdžių, esu visai pasiklydus...

Būčiau labai dėkinga!


Pas ją tikrai nesunku. o uždavinio sprendimą turėtumėte rasti moodle aplinkoje.
Tikrai studijų siaubu nepavadinčiau, nors aš visai ne baudžiauninkė biggrin.gif
Atsakyti
Mokausi Teisę ir muitinės veiklą MRU. Reikės atlikti stebimąją praktiką, tik sunku iššsirinkti kur, nes neblogai sekasi visi dalykai. Gal kas duotų patarimų kur tikrai verta/neverta atlikti praktiką Vilniuje? Norisi susipažinti su visu teisininko darbu iš arti ir kažko naudingo pasiimti iš praktikos.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 02 25, 22:20)
Ir  man labai idomu smile.gif Ir dar idomu, ar isbraukus atstays smile.gif Bet cia matyt tokiu nera ax.gif


Brauks is sarasu..ir stot jau galesit tik vel is naujo..daugeli dalyku net gali neuzskaityt,nes lb pasikeitusios programos.Ilgai ir nuobodziai diskutavau sia tema su meyodininke,nes pas mane 7 skolos...parasiau prasyma pratesimui,na pazymos jokios neturejau,tai abejoju ar pavyks.
Atsakyti