Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

QUOTE(lamazzito @ 2014 03 10, 01:02)
Brauks is sarasu..ir stot jau galesit tik vel is naujo..daugeli dalyku net gali neuzskaityt,nes lb pasikeitusios programos.Ilgai ir nuobodziai diskutavau sia tema su meyodininke,nes pas mane 7 skolos...parasiau prasyma pratesimui,na pazymos jokios neturejau,tai abejoju ar pavyks.



O pereit i klausytojus negalima? Kazkaip mano grupiokes dare, kai jau mete is univero uz skolas, pasiliko klausytojomis, dabar toliau egzus laikosi, gal net ir univera pabaigs smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2014 03 09, 11:34)
Pas ją tikrai nesunku. o uždavinio sprendimą turėtumėte rasti moodle aplinkoje.
Tikrai studijų siaubu nepavadinčiau, nors aš visai ne baudžiauninkė  biggrin.gif


Oh, man pats didžiausias siaubas per visus 4 metus smile.gif
Aišku, dabar pasirodysiu didžiausia neišmanėle, bet moodle nerandu pavyzdžio...
Atsakyti
Sveikos, gal galite pakomentuoti Juzukoni - turiu pas ji laikyti BPT.. Koks pas ji egzaminas ir kas per destytojas?
Atsakyti
QUOTE(Mimite @ 2014 03 08, 22:31)
Sveikos, merginos smile.gif

Atėjo metas studijų siaubui - BT spec. sad.gif sad.gif sad.gif
Gal kas žinot ką nors apie Jolitą Šukytę? Taip pat gal turin uždavinių sprendimo pavyzdžių, esu visai pasiklydus...

Būčiau labai dėkinga!

Jei taip galvosit, tai tikrai bus suku islaikyti.. Sukyte normali destytoja, duoda 2 uzdavinius isspresti. Nesuprantu kuo sis egzaminas gali buti sunkesnis uz kokia civilines spec dali? blink.gif Sprendimo esme, ne tik parasyti kaip kvalifikuojate veika, bet ir isdestyti teorija. Svarbiausia parodyti kaip jus mastote, kodel taip, o ne kitaip kvalifikuojate veika. Ismokite teorija, udaviniai atridys lengviau iveikiami mirksiukas.gif
http://www.mruni.eu/...os_informacija/



P.s. Gal kazkas ryt keliaus i baudziamosios konsultacija del baigiamuju egzaminu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 14 kovo 2014 - 13:21
Turiu labai nekuklu klausima - ar pas Katuoka imanoma nusirasyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gunia @ 2014 03 14, 19:35)
Turiu labai nekuklu klausima - ar pas Katuoka imanoma nusirasyti?  blush2.gif


Koks cia nekuklus-normalus!:D Viskas yra imanoma,bet reik but specu ax.gif Bet va issiaiskinau,gal galima eit su knygom kaikuriom laikyt,o jose imanoma rast atsakymus:) o jau i knygas tai oj kaip galima sugudraut bigsmile.gif
Atsakyti
veiki, gal kas turi bet kokius teisės ir muitinės veiklos studijų konspektus e-variantus? Labai reikėtų visos teorijos susijusios su šiuo dalyku. Dėkoju jei kas atsilieps palermija@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(lamazzito @ 2014 03 14, 18:38)
Koks cia nekuklus-normalus!:D Viskas yra imanoma,bet reik but specu  ax.gif  Bet va issiaiskinau,gal galima eit su knygom kaikuriom laikyt,o jose imanoma rast atsakymus:) o jau i knygas tai oj kaip galima sugudraut  bigsmile.gif


Taip, skaiciau ir as, kad galima eit su knygom, bet kad tas knygas gaut problema. Bibliotekoj nera laisvu doh.gif
Atsakyti
Ah... Dar norėjau pasiteirauti, kaip BT egzamino metu reaguojama i pieštuku subraukytą kodeksą, gal kas žinote? Aišku be jokių pastabų, komentarų ir rašliavų. Ar jau reiktų pradėti rūpintis naujo įsigyjimu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2014 03 10, 07:38)
O pereit i klausytojus negalima? Kazkaip mano grupiokes dare, kai jau mete is univero uz skolas, pasiliko klausytojomis, dabar toliau egzus laikosi, gal net ir univera pabaigs smile.gif


bigsmile.gif Reiks pasidometi smile.gif
Gal yra kas dar rado kokia geresne iseiti, kad is naujo stoti nereiktu blink.gif As tai 4 kurse, ir tik 3 skolos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimite @ 2014 03 14, 21:20)
Ah... Dar norėjau pasiteirauti, kaip BT egzamino metu reaguojama i pieštuku subraukytą kodeksą, gal kas žinote? Aišku be jokių pastabų, komentarų ir rašliavų. Ar jau reiktų pradėti rūpintis naujo įsigyjimu? smile.gif

As ejau i BT su tikrai pripaisytu kodeksu.. Buvo ten ir pasabos ir rasliavos biggrin.gif tiesa stengiausi atversto nelaikyti ant stalo. Paziuredavau reikama straipsni, reikiama "rasliava" ir rasiau. Tiesa, kadangi BK teorijo mazai, tai ten nlb ir daug prirasliavosi, visteik reik mokytis.. wink.gif

QUOTE(pukepuke @ 2014 03 14, 21:40)
bigsmile.gif Reiks pasidometi smile.gif
Gal yra kas dar rado kokia geresne iseiti, kad is naujo stoti nereiktu blink.gif As tai 4 kurse, ir tik 3 skolos cool.gif

Galima bus preiti i klausytojus, bet tuomet teks papildomai dar karta moketi uz baigiamuosius. Metodininke fininasu prasme rekomenduoja is naujo stoti. Man irgi 3 skolos liko, bet as planuoju jas pribagti iki balandzio 4 (prasysiu pratesti termina skoloms issilaikyti), o jei atsitiks taip, kad nepavyks, tuomet paskutinis variantas - turiu gi maza vaika iki 3 metu, pasiremsiu juo... smile.gif
Per metus issilaikiau 9 skolas, tai dar uodegyte liko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2014 03 16, 00:37)
As ejau i BT su tikrai pripaisytu kodeksu.. Buvo ten ir pasabos ir rasliavos biggrin.gif tiesa stengiausi atversto nelaikyti ant stalo. Paziuredavau reikama straipsni, reikiama "rasliava" ir rasiau. Tiesa, kadangi BK teorijo mazai, tai ten nlb ir daug prirasliavosi, visteik reik mokytis.. wink.gif
Galima bus preiti i klausytojus, bet tuomet teks papildomai dar karta moketi uz baigiamuosius. Metodininke fininasu prasme rekomenduoja is naujo stoti. Man irgi 3 skolos liko, bet as planuoju jas pribagti iki balandzio 4 (prasysiu pratesti termina skoloms issilaikyti), o jei atsitiks taip, kad nepavyks, tuomet paskutinis variantas - turiu gi maza vaika iki 3 metu, pasiremsiu juo...  smile.gif 
Per metus issilaikiau 9 skolas, tai dar uodegyte liko smile.gif



tai kokia tu baigiamuju kaina,kad pigiau stoti is naujo?!
Atsakyti