Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

QUOTE(Siriii @ 2014 03 26, 22:44)
uzjauciu 4u.gif 
o jus ka studijuojate? viesaji administravima? nes pas ji ir kitu dalyku eina studentu perlaikinet, tai skiriasi tos matematikos.man taikomoji matematika ir kiekybiniai metodai buvo.
turiu visus uzrasus dezese sukrovus. vajej taip gera dabar biggrin.gif  atsimenu verkdavo ten pas ji studentes po egzu. teko man ne karta eiti pas ji, vis pritrukdavo labai nedaug verysad.gif 
nuoroda i knyga : http://www.mruni.eu/...etodai/taik.pdf
cia per mruni.eu puslapi einant (#UniversitetasFakultetaiEkonomikos ir finansų valdymo fakultetasInstitutas ir katedrosMatematinio modeliavimo katedraStudijosPaskaitos
)
yra ir paskaitu medziaga sudeta cia.

Taip, viesaji administravima ir man taikomoji matematika ir kiekybiniai metodai doh.gif
Ar jusu tuos uzrasus butu galima kazkaip pasikopijuoti? Nusipirkti gal net? ax.gif labai reikia nuo kazko pradeti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnetukas @ 2014 03 26, 23:51)
Taip, viesaji administravima ir man taikomoji matematika ir kiekybiniai metodai doh.gif
Ar jusu tuos uzrasus butu galima kazkaip pasikopijuoti? Nusipirkti gal net? ax.gif  labai reikia nuo kazko pradeti unsure.gif

galeciau perleisti, jei tik pades 4u.gif na man pagelbejo, bet tiek ,kad ten nera viskas labai tvarkinga ,kai kas apsilamde jau ir pazymeta kai kur. bet jei labai reik tai atsirinksite kas ten kaip. parasykite i az jei dar reiks smile.gif ryt surasiu uzrasus.
Atsakyti
QUOTE(lamazzito @ 2014 03 26, 22:57)
Tai gal gerbiamoji manote,kad skaityt nemoku?Aiskiai yra parasyta apie skolu laikymus ir registracijas,neatvykimas skaitomas neislaikymu.

Tai cia neseniai padare? Nes dar pries pora menesiu nenuvykus, nebuvo laikoma kaip skola. Tiesiog dinkdavo is knygeles ir is naujo rasydavau metodininkei, kad vel ikeltu.
Atsakyti
[quote=Siriii,2014 03 25, 15:09]




Sirii aciu uz patarimus ir padrasinimus ... nezinau kaip ten ir bus su ta matematika,bandau nuo pradiniu klasiu medziaga studijoti aibes,logaritmai ....
Magnatukas gal mes grupiokes ? neikivaizdi.studijojat ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danielitaa: 27 kovo 2014 - 14:13
Sveikos, gal kuri sian laikete TVT? Kaip sekesi, kokie klausimai buvo?
Atsakyti
QUOTE(Mimite @ 2014 03 14, 20:20)
Ah... Dar norėjau pasiteirauti, kaip BT egzamino metu reaguojama i pieštuku subraukytą kodeksą, gal kas žinote? Aišku be jokių pastabų, komentarų ir rašliavų. Ar jau reiktų pradėti rūpintis naujo įsigyjimu? smile.gif

Jei dar aktualu, tai galima tik pasibraukti, absoliuciai jokiu rasliavu buti negali
Atsakyti
Sveiki, gal kam teko laikyti lotynu kalbos egzamina pas dest R.Valiene?gal kas turite kokius nors konspektus ir galetumete pasidalinti
Atsakyti
QUOTE(lamazzito @ 2014 03 26, 22:57)
Tai gal gerbiamoji manote,kad skaityt nemoku?Aiskiai yra parasyta apie skolu laikymus ir registracijas,neatvykimas skaitomas neislaikymu.


jei neatvyksti į pirmąjį laikymą su srautu, tada taip, įrašo skolą, bet visi kiti perlaikymai, jei nenueini, tai reikia metodininkės prašyti iš naujo laikus įkelti ir vėl renkiesi laiką, skolos už neatvykimą neįrašo

Papildyta:
QUOTE(Sandra400 @ 2014 03 27, 15:25)
Sveikos, gal kuri sian laikete TVT? Kaip sekesi, kokie klausimai buvo?


Valstybių pripažinimas, sąvoka ir rūšys; Tarptautinių sutarčių veikimas laike ir erdvėje; jūrų zonas išvardint. kito varianto nepamenu smile.gif
aš vėl neišlaikiau, trauksiu vėl kai tik laikus sukels pasirinkimui doh.gif
Atsakyti
Sweikute wink.gif
gal kas laikete neseniai Parlamento teise? ar administracine bendraja? blush2.gif
Atsakyti
Help, gal kas žino, kaip dėliojami tyrimo metodologijos punktai diplominiame darbe? help.gif
Atsakyti
Sveiki, gal zinote ka geriau rinktis is siu dalyku ? smile.gif

Kriminalistika
Lyginamosios teisės įvadas
Mokesčių teisė
Parlamento teisė
Socialinės saugos teisė
Tarptautinė žmogaus teisių apsauga
Žemės teisė

Butu labai gerai suzinoti kas geriau,o kas blogiau smile.gif Dekui.
Atsakyti
QUOTE(PrinceOfCharm @ 2014 04 22, 12:29)
Sveiki, gal zinote ka geriau rinktis is siu dalyku ?  smile.gif

Kriminalistika   
Lyginamosios teisės įvadas   
Mokesčių teisė   
Parlamento teisė   
Socialinės saugos teisė   
Tarptautinė žmogaus teisių apsauga   
Žemės teisė       

  Butu labai gerai suzinoti kas geriau,o kas blogiau smile.gif      Dekui.


Nuo dėstytojo priklauso smile.gif
Atsakyti