Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

sveiki, gal kam teko spresti TVT uzdavini su Meronijos ir Slavijos valstybe ir galetumete uzvesti "ant kelio" kaip spresti?
Atsakyti
Sveiki, gal kam teko laikyti TVT pas dest Gailiute ir pamenate kl?taip pat gal turite tvt konspektus ir galetumete pasidalinti el. p. ausrike99@gmail.com buciau labai dekinga
Atsakyti
Gal zinote kiek kartu MRU galima atsideti magistrini, nes as jau 2 kartus atsidejusi esu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monažolė @ 2016 02 08, 20:07)
Gal zinote kiek kartu MRU galima atsideti magistrini, nes as jau 2 kartus atsidejusi esu  ax.gif

Kiek zinau studijas galima stabdyti tik metams laiko. As istojau 2014, drauge 2013 - ta pati tvarka.
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2016 02 08, 23:37)
Kiek zinau studijas galima stabdyti tik metams laiko. As istojau 2014, drauge 2013 - ta pati tvarka.


As zinau, kad metams galima sustabdyti, bet kiek kartu galima prasymus rasyti. As istojau 2012 m. i magistro studijas. 2014 m. parasiau ir 2015 m. dar karta parasiau, nes nespejau paruosti MBD. Per ta laika ir vadovas pasikeite doh.gif . Praeitais metais susiemiau, jau prie pabaigos MBD, bet su nauju vadovu man sunku susiekti, bijau, kad del tokiu pasikeitimu vel nespesiu "priduoti" doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Monažolė @ 2016 02 08, 17:07)
Gal zinote kiek kartu MRU galima atsideti magistrini, nes as jau 2 kartus atsidejusi esu  ax.gif

Bakalaurą ištęstinėse stabdau jau gal penktus metus topsecret.gif
Atsakyti
Gal kas laikė egzaminus pas A. Matkevičių (Civilinė teisę spec.d.), D. Gumbrevičiūtę-Kuzminskienę (Darbo teisę), J. Nasutavičienę (Europos Sąjungos materialinę teisę), J. Večerskytę-Alshaiban (Konstitucinę teisę lyginamąją)? Iš ko ruoštis, ar labai dideli reikalavimai ir pan.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nesimiega tai sakau kopmanijos paeiskosiu. Ar yra tarp cia uzsukanciu kurios geguzes 16 ginasi bakalaura?

Kaip sekasi? Kokioje stadijoje esate?

Esu be grupes tai net pasimieruoti lotuliukas.gif kaip cia man lyginant su kitais einas nera kaip. O taip smalsu!

Tai ar yra tokiu kuriom 05.16 drebes auditorijoj rankos/kojos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.rub @ 2016 01 11, 10:36)
Sveiki, gal kam teko laikyti TVT pas dest Gailiute ir pamenate kl?taip pat gal turite tvt konspektus ir galetumete pasidalinti el. p. ausrike99@gmail.com buciau labai dekinga


Gailiute gera pasirode, kls nepamenu 4u.gif

QUOTE(stafisss @ 2016 03 02, 14:57)
Gal kas laikė egzaminus pas A. Matkevičių (Civilinė teisę spec.d.), D. Gumbrevičiūtę-Kuzminskienę (Darbo teisę), J. Nasutavičienę (Europos Sąjungos materialinę teisę), J. Večerskytę-Alshaiban (Konstitucinę teisę lyginamąją)? Iš ko ruoštis, ar labai dideli reikalavimai ir pan.


nasutavičienė reikli, testas sunkus buvo
Atsakyti
Gal galite pasakyti ar įmanoma kur patikrinti baigiamaji del plago?
Ir ar galima psitikėti plag.lt? Kai verttinti?
Nes matau kad raudonuoja citata is knygos ir ji viena tik pastraipoje. Ir tokiu klausimumu daug
Ačių
Atsakyti
QUOTE(stafisss @ 2016 03 02, 14:57)
Gal kas laikė egzaminus pas A. Matkevičių (Civilinė teisę spec.d.), D. Gumbrevičiūtę-Kuzminskienę (Darbo teisę), J. Nasutavičienę (Europos Sąjungos materialinę teisę), J. Večerskytę-Alshaiban (Konstitucinę teisę lyginamąją)? Iš ko ruoštis, ar labai dideli reikalavimai ir pan.

KT destytoja reikli, taciau labai faina ir maloni pasirode. Mokytis tikrai reikia, klausimai atviri, labai megsta valstybiu lyginima tarpusavyje biggrin.gif Klausimai buvo is JAV, Vokietijos, Prancuzijos ir berods Graikijos. Nebelabai pamenu...
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

gal kuri turi medžiagos ar konspektų,kurie pagelbėtų ruošiantis MRU Darbo ir socialinės saugos teisės baigiamajam egzaminui? vdaiginaite@inbox.lt 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti