Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

Na mergaites ar yra aktyviai studijuojanciu ir dalyvaujanciu forume?
Atsakyti
Sveikos mergaitesšypsena gal yra studijuojanciu Teise ir muitines veikla (2 k.istestines)?
Kas girdeti apie Konstitucines (lyginamoji) destytoja Juta Vecerskyte-Alshaiban?
Atsakyti
Labas vakaras.
Gal kas laike filosofijos egzamina pas E. Juo.zel.i? Gal turite kokiu patarymu? Sake, jog bus testas... daugiau nieko nezinau..
Labai busiu dekinga uz bet kokia info, labai bijau sio egzo..
Atsakyti
Sveikos.

Gal zinote kur galeciau internete rasti MRU magistrantu diplominius kurie buvo ivertinti labai gerai, kur jie yra talpinami?
Atsakyti
QUOTE(SunGuru @ 2015 10 21, 10:40)
Sveikos.

Gal zinote kur galeciau internete rasti MRU magistrantu diplominius kurie buvo ivertinti labai gerai, kur jie yra talpinami?

Jau radau smile.gif Aciu, nebereikia smile.gif
Atsakyti
Man labai reikia gerų ES institucinės teisės konspektu ir atsiliepimų kaip kas, planuoju laikyti koliokviumą. Gal laikėte neseniai teisės informatiką?smile.gif ačiū. Justukesr@gmail.com unsure.gif
Atsakyti

Laba diena,

Labai prašau užpildyti šią anketą apie sveikatingumo paslaugų pasirinkimą ir taip padėti man "pribaigti" MRU magistrinį darbą (nukopijavus po taško reikėtų ištrinti tarpelį):
http://goo. gl/cu9ePf

Ačiū ir geros dienos!:)
Atsakyti
Sveiki, studentai.

Gal laikete filosofijos egzamina pas E. Juo.ze.li?
Kaip jis vyksta? Ar imanoma islaikyti is pirmo karto?
4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Gal laikėt dalyka Etiką teisėje ir galėtumėt patirtim pasidalinti?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif aš tai čia amžina studente blush2.gif liko atsiskaityti anglu. Gal kas turite tas privalomas 10 temu kur reikia pasakoti? Studijuoju Viešajį administravimą. Jeigu turite ir negaila tai labai laukčiau į sitagrus@gmail.com.
Atsakyti
Sveikos, studentės. Laikysiu baigiamąjį administracinės teisės egzaminą. Gal galit pasidalinti medžiaga iš kurios mokotės? el paštu. v.vjuka@gmail.com Galėčiau sumokėti, jei medžiagą pačios pirkote. smile.gif
Atsakyti
Būkit gerutės, pasidalinkit konstitucinės teisės konspektais blush2.gif (saulius.darbas@gmail.com)

Atsakyti