Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriam virtuvę

QUOTE(baste @ 2013 06 20, 10:07)
Man labai negrazu virtuvei ta skyle  blush2.gif  as naudoju popierius ranksluoscius, kuriuos panaudojus ismetu. Aisku turiu keleta virtuviniu ranksluostuku, bet labai retai naudoju, beveik nenaudoju visai. Man patogu ant stovo popieriniai.Atsiplesti, pavalyti ir ismesti  smile.gif

O kur Jūs laikot popierinį rankšluostį? Mes perkam tokius didelius xxl dydžio rulonus, tai dabar stovi pastatytas jis, bet norėčiau pakabinti, kad neužimtų vietos ant darbastalio, o visi laikikliai, kiek teko matyti, pritaikyti mažesniems rulonams verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2013 06 19, 14:21)
Pas mus kaip ir yra tarpekis tam kargui,na dar pasideliosiu ir pamastysiu, bet siaip man pasirode patogu, senoj virtuvei jo nebuvo.

Aš tai geriau ilgesnius stalčius daryčiau thumbup.gif Nes jei kargo tarkim 20cm, tai viduj realiai pasinaudos tik kokie 10cm jaučiu, ar ne?.... rolleyes.gif

Jviktorija, jei patinka atverčiamos, bet norit iki lubų, darykit du aukštus ir vsio smile.gif Aišku, viršutines bus sunkiau pasiekt smile.gif Bet man atrodo, ar viršų atsidaryt, ar iš atidaromos pasiekt kažką iš viršaus bus tas pats (ne) patogumas rolleyes.gif
Aš dėčiau kaitlentę arčiau šaldiko ax.gif Nes mažokai darbastalio tarp kriauklės ir kaitlentės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wspring @ 2013 06 20, 10:04)
O kur Jūs laikot popierinį rankšluostį? Mes perkam tokius didelius xxl dydžio rulonus, tai dabar stovi pastatytas jis, bet norėčiau pakabinti, kad neužimtų vietos ant darbastalio, o visi laikikliai, kiek teko matyti, pritaikyti mažesniems rulonams  verysad.gif


Senoje virtuveje turejau grazu metalini stova, ant jo uzsimaudavo visokie rulonai ir mazesni ir didesni, pastatydavau netoli kriaukles kad patogu butu naudoti. Pakabinamais nesidomejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 06 20, 09:07)
Jviktorija, jei patinka atverčiamos, bet norit iki lubų, darykit du aukštus ir vsio smile.gif Aišku, viršutines bus sunkiau pasiekt smile.gif Bet man atrodo, ar viršų atsidaryt, ar iš atidaromos pasiekt kažką iš viršaus bus tas pats (ne) patogumas  rolleyes.gif
Aš dėčiau kaitlentę arčiau šaldiko ax.gif Nes mažokai darbastalio tarp kriauklės ir kaitlentės ax.gif


Aciu mirksiukas.gif

Sprendziu as del tu virsutiniu spintukiu. Prasysiu, kad padeliotu varianta su i virsu pakeliamom spintelem. Tikslas musu padaryt ta virtuve "ale nematoma", tai jos nuomone tokios spinteles labiau tinka g.gif .

Kaitlentes nenoriu det arciau, del to, kad dabartinej virtuvej buvo tarpukas tik tiek kiek kargo uzima, nepatogu man schmoll.gif . Nusitasko ta siena labai stipriai, nepatiko man doh.gif . Nors tada nebuvo kito varianto, reikejo vieta taupyt.

Koks patogiausias atstumas tarp kaitlentes ir kriaukles turetu but? g.gif Turejau apie 90cm, kai pir uzteko, bet zinoma, butu buve daugiau, nebutu maise biggrin.gif
Atsakyti
Arba aš gal net kriauklę kelčiau į tą užsukimą g.gif
Ir darbastalis ilgesnis, ir arčiau indaplovės kriauklė (jei prieš tai į kriauklę indus dedat) smile.gif
Atsakyti
JViktorija, man taip pat atrodo tarpas tarp šaldytuvo ir viryklės per didelis g.gif jau geriau didesnis darbastalis, nei šitas neišnaudotas plotas, vistiek ant jo nei ko pasidėsi, nei kaip kitaip protingai išnaudosi blush2.gif
paišau savo planelį ir galvoju, kokį reikia minimaliai palikti tarpą tarp įmontuojamos dujinės viryklės ir pastatomo šaldytuvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 06 20, 09:14)
Arba aš gal net kriauklę kelčiau į tą užsukimą g.gif
Ir darbastalis ilgesnis, ir arčiau indaplovės kriauklė (jei prieš tai į kriauklę indus dedat) smile.gif

man dabar tokia pati mintis irgi sove. Tik kazi kaip su kanalizacijos isvedziojimu g.gif

QUOTE(egluti @ 2013 06 20, 09:15)
JViktorija, man taip pat atrodo tarpas tarp šaldytuvo ir viryklės per didelis g.gif  jau geriau didesnis darbastalis, nei šitas neišnaudotas plotas, vistiek ant jo nei ko pasidėsi, nei kaip kitaip protingai išnaudosi  blush2.gif
paišau savo planelį ir galvoju, kokį reikia minimaliai palikti tarpą tarp įmontuojamos dujinės viryklės ir pastatomo šaldytuvo?  g.gif

Na gerai, jeigu padarau cia kargo 20cm, kaip tada su virsutine spintele virs kargo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2013 06 20, 08:20)
Bet juk vistiek gaminant plauni pastoviai ranka, pasisluostyt juk reik. Nepatinka man rankas valytis i popierinius ranksluoscius  blush2.gif


As dabar Is karto metu ant radiatoriaus -moment isdziuva, kol jis sildo... thumbup.gif o kai nesildo tai - pajabinu ant ranjeneliu ir veliau - ant gyvatuko vonioj dedu
taip bus ir naujame bute
man taip patogu
Atsakyti
Tadaaaaa darykit į viršų atidaromų tris blokus, beveik susilygiuos su apačia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 06 20, 09:30)
Tadaaaaa darykit į viršų atidaromų tris blokus, beveik susilygiuos su apačia thumbup.gif

Dėl to ir gundaus tom i virsu pakeliamom spintelem. Nes tada visos vienodo plocio - 1050cm gaunas thumbup.gif . Bet velnias, jau tokios galingos doh.gif . Pas mane dabar apie 90berods buvo, tai jau tokios nemazos, o cia dar + 15cm g.gif

Bet jeigu palieku paprastas spinteles, tada chaosas doh.gif
Bet kazko man nekliuva tas tarpas tarp saldytuvo ir kaitlentes. Isivaizduoju kaip daiktus is saldytuvo pasideciau, kaip sakant tarpine stotele biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JViktorija: 20 birželio 2013 - 09:39
QUOTE(*Emilina* @ 2013 06 20, 06:54)
Sveikos....uz poros valandu laukiu atvykstancios projektuotojos...jetuuuuuuuus kaip idomu ka ji pasiulys, parodys, patars... g.gif

kazkada rodziau savo virtuves plana, ikeliu dar karteli
user posted image
o svajoniu virtuves stiliukas toks:
user posted image
kaip tik preitoje temoje kalba vyko apie tokio tipo stalvirsi mirksiukas.gif

Na, projektuotojai parodžius apie kokią svajojate, tai manau labai greitai gali tapti realybe ... smile.gif Labai jau realūs jūsų norai.
Atsakyti
[quote=JViktorija,2013 06 20, 08:52]

O kur jus ranksluoscius kabinat jeigu ranksluostines nedarot?

Dabar turiu radiatorių virtuvėj, tai ant jo džiovinu, o kai sausas - dedu į spintelę.. Nesuprantu aš tų atvirų rankšluostinių.. baisu man smile.gif

Cargo naudoju ir man labai patogu - apačioje sudėti aliejus (paprastas, alyvuogių..) actas ar dar koks butelaitis.. O viršuje sudedu prieskonius maišeliuose, ar rečiau naudojamus - dažniausiai naudojami iškelti viršuje, o papildymai ir rečiau - tame stalčiuke patogiai guli.. Kad neišbyrėtų turiu tokias dėžutes nupirkusi siauras ir kaip tik smile.gif


Viktorija, tas tarpas prie šaldytuvo man visai naudingas.. panašų turiu ir pati - ten padedu pirkinių krepšį ir iš jo tiesiai į šaldytuvą viską kraunu.. O kai reikai gaminti, ten iškraunu viską iš šaldytuvo.. Tik pas mane vietoj orkaitės kriauklė.. gal tas kažkiek patogiau...

Ir sutinku su merginom, kurios sakė, kad kriauklė arčiau indaplovės patogiau.. dabar savo mažoje virtuvėje neturiu šio malonumo, bet naujoje planuoju būtent šalia kriauklės.. kad patogiai būtų (į šiukšlinę maisto likučiai, ar jei reikia lengvai nuskalauti.. ar jau sumestus į kriauklę dėti į indaplovę...)

Papildyta:
Va,
Va, aš mikrobangę su indaplove sukeisčiau vietomis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MiDi: 20 birželio 2013 - 10:05