Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriam virtuvę

QUOTE(baste @ 2013 06 20, 07:26)
Butinai parasykit ar pasiteisino ar ne, neapsisprendziu ar man ju reikia, meistras tai labai persa  g.gif  bet jis ir ranksluostine norejo ikisti  lotuliukas.gif

Pas mus Cargo 20 cm, man labai pasiteisina, į apatinę sudedu aliejų (3 l butelį), mažesnius aliejaus buteliukus, actą. Į viršutinę - šiaip visokius,,niekučius" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JViktorija @ 2013 06 20, 08:20)
Bet juk vistiek gaminant plauni pastoviai ranka, pasisluostyt juk reik. Nepatinka man rankas valytis i popierinius ranksluoscius  blush2.gif

Aš ir dažnai9 naudoju popierinius, bet turiu ir rankšluostį kurį žiemą užmetu ant radiatoriau, o vasarą - ant kėdes krašto. Gal vaizdas ir ne koks, bet man patogiau negu tos rankšluostinės.
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2013 06 19, 23:59)


O čia man šviestuvai  wub.gif

user posted image


Kaip tik, vakar Senukuose užmačiau kažką panašaus į tokius šviestuvus , net MB parodžiau. Šiaip tai man patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MiDi @ 2013 06 20, 10:04)
Viktorija, tas tarpas prie šaldytuvo man visai naudingas.. panašų turiu ir pati - ten padedu pirkinių krepšį ir iš jo tiesiai į šaldytuvą viską kraunu.. O kai reikai gaminti, ten iškraunu viską iš šaldytuvo.. Tik pas mane vietoj orkaitės kriauklė.. gal tas kažkiek patogiau...

Ir sutinku su merginom, kurios sakė, kad kriauklė arčiau indaplovės patogiau.. dabar savo mažoje virtuvėje neturiu šio malonumo, bet naujoje planuoju būtent šalia kriauklės.. kad patogiai būtų (į šiukšlinę maisto likučiai, ar jei reikia lengvai nuskalauti.. ar jau sumestus į kriauklę dėti į indaplovę...)

Papildyta:
Va,
Va, aš mikrobangę su indaplove sukeisčiau vietomis smile.gif

na va, as lygiai taip pat galvoju isnaudot ta tarpa mirksiukas.gif

Jeigu as kriaukle perklesiu ant uzsukimo, juk uzstosiu sviesa nuo lango? g.gif Plius tas uzsukimas padarytas, kad uzstot virtuves vaizda nuo iejimo i namus g.gif . O dabar pasitiksiu atsisukus ir plaudama kazka biggrin.gif Bet paprasiau, kad pabandytu sukeist vietom. PAziuresim kaip atrodys bigsmile.gif . Gal visai nieko atrodys bigsmile.gif

Mikrobanges su indaplove jokiu budu negaliu keist. Nes juk neprieisiu prie kriaukels, kai bus indaplove atidaryta. O cia kriauklej tvarkausi, pasisuku, tiesiai i indaplove dedu indus mirksiukas.gif . Man tai visai patogu atrodo g.gif .

Kargo 20cm man irgi pasiteisino: actai, aliejai, virsuj prieskoniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wspring @ 2013 06 20, 09:04)
O kur Jūs laikot popierinį rankšluostį? Mes perkam tokius didelius xxl dydžio rulonus, tai dabar stovi pastatytas jis, bet norėčiau pakabinti, kad neužimtų vietos ant darbastalio, o visi laikikliai, kiek teko matyti, pritaikyti mažesniems rulonams  verysad.gif

Jyske pirkau patį paprasčiausią metalinį laikiklį, tinka ir dedeliems rulonasm, aišku pati apačia pasislepia, bet naudojimui tinka.
Atsakyti
Aš naudoju Cargo ta siaura, neatsisakyčiau nei už ką. O rankšluosčius popierinius dedu į pakabinamą laikiklį. Virtuvė vos 5 kv.m. tai turiu vamzdį po viršutine spintele, ant kurio sukabinti samčiai įvairūs, kamščiatraukis, žirklės, mėsos muštukas, rankšluosčių laikiklis ir pan.
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 06 20, 10:14)
Arba aš gal net kriauklę kelčiau į tą užsukimą g.gif
Ir darbastalis ilgesnis, ir arčiau indaplovės kriauklė (jei prieš tai į kriauklę indus dedat) smile.gif

tą patį norėjau pasiūlyt 4u.gif
QUOTE(egluti @ 2013 06 20, 10:15)
JViktorija, man taip pat atrodo tarpas tarp šaldytuvo ir viryklės per didelis g.gif  jau geriau didesnis darbastalis, nei šitas neišnaudotas plotas, vistiek ant jo nei ko pasidėsi, nei kaip kitaip protingai išnaudosi  blush2.gif
paišau savo planelį ir galvoju, kokį reikia minimaliai palikti tarpą tarp įmontuojamos dujinės viryklės ir pastatomo šaldytuvo?  g.gif

man neatrodo tas tarpas per didelis. pas mane dabar 450mm stalčių blokas tarpe kaitlentės ir šaldytuvo, realiai gaunas kiek mažiau, nes kaitlentė paplatinta, tai apie kokia 400mm - tikrai ne per daug schmoll.gif ir tai nusitaško šaldytuvo šonas doh.gif o padėt visada rasit ką - ar aliejų su acku gražiuose buteliukuose, ar pagrindinius prieskonius - druską, pipirus stilinguose indeliuose, ar dar kokius biesus 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(JViktorija @ 2013 06 20, 10:37)
Dėl to ir gundaus tom i virsu pakeliamom spintelem. Nes tada visos vienodo plocio - 1050cm gaunas  thumbup.gif . Bet velnias, jau tokios galingos  doh.gif . Pas mane dabar apie 90berods buvo, tai jau tokios nemazos, o cia dar + 15cm  g.gifA

Bet jeigu palieku paprastas spinteles, tada chaosas  doh.gif
Bet kazko man nekliuva tas tarpas tarp saldytuvo ir kaitlentes. Isivaizduoju kaip daiktus is saldytuvo pasideciau, kaip sakant tarpine stotele biggrin.gif

apie pakeliamas spinteles jau rašiau nekartą - atsikandau, dabar nenoriu schmoll.gif na, aišku galima keistis lankstus ir viskas gerai smile.gif matyt pribrendau tradiciškai atsidarančiom spintutėm viršuje lotuliukas.gif o tokios 450mm pločio man visai geras variantas ax.gif JViktorija, pabandykit pasidėliot tokio pločio tradiciškai atsidarančias spinteles, ar dvigubas - 900mm su dviem durelėm, gal patiks vaizdas g.gif bet aišku, jei labai norisi į viršų atverčiamų, darykit tokias smile.gif
dėl tarpinės stotelės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai ačiū už komentarus. Nemažinsiu aš to tarpo schmoll.gif, man jis patogus atrodo. juo labiau, kad turėjau siauruką ir tikrai, atsibosdavo grandyt tuos nutaškymus doh.gif . Bandysiu keist vietom kriauklę su mikrobange (nors man patinka, kad dabar mikrobange nesimato iš kambario pusės) ir pabandysiu visgi viršutines spinteles daryt i viršų atidaromos. Žiūrėsim kas per vaizdas gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2013 06 20, 10:14)
Tikslas musu padaryt ta virtuve "ale nematoma"...

Bet kodėl jau tą virtuvę "nematoma" norit padaryt g.gif ji vistiek matysis mirksiukas.gif
manau, kad gal per daug mes stengiamės kažką imituoti, slėpti, gudrauti - juk Jūsų namai čia, o ne muziejus 4u.gif natūralu, kad namuose turi būti virtuvė su lėkštėm, šluostukais, keptuvėm ir aliejais bigsmile.gif , o bandydami gudrauti tik apsisunkinam sau buitį ir tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 20 birželio 2013 - 11:10
QUOTE(Juodai @ 2013 06 20, 11:05)
JViktorija, pabandykit pasidėliot tokio pločio tradiciškai atsidarančias spinteles, ar dvigubas - 900mm su dviem durelėm, gal patiks vaizdas g.gif bet aišku, jei labai norisi į viršų atverčiamų, darykit tokias  smile.gif
dėl tarpinės stotelės  drinks_cheers.gif


Po 450 būtų labai neblogai, bet ties kaitlente pastringu. Toj vietoj vistiek turi būti 60cm, tada nebeišsidėlioja tvarkingai po 450. Nebent tada visas daryt po 450, kaitlentę 600 ir siaurint tarpą tarp šaldytuvo ir kaitlentes, palikt 300. Bet vel tokia lengva betvarkė gaunasi doh.gif

Nematoma virtuvė, tai neakcentuot to ko nereikia. Aš ir dabartinėj, uždaroj virtuvėj, neapkraudavau daiktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2013 06 20, 08:52)
O kur jus ranksluoscius kabinat jeigu ranksluostines nedarot? Dabartinej virtuvej ranksluostine visiskai nenaudojama buvo, bet buvo radiatorius, tai padziaudavau kamputyje. O dabar radiatoriaus nebus, ant orkaites nekenciu pakabinamu ranksluosciu, kur ji det  doh.gif


Pas mane dabar yra atvira ranksluotine, is pradziu buvo labai keista, kaip skyle virtuves balduose, dabar ipratau, bet naujoje virtuveje nebus schmoll.gif
Senoje virtuveje buvo cargo, buvau sudejusi ivairius niekucius, sluostes, siuksliu maisus, o aliejus ir actas buvo spinteleje virs dujines.
Buvo siulyti popieriniai ranksluosciai, bet jie brangus, mums per savaite 3 ir daugiau ruloneliu sueina. Medziagini ranksluostuka galima pakabinti ant sienos, jei priimtinas toks variantas
user posted image

user posted image

user posted image

Ikea turi tokiu begelius su kabliukais
Atsakyti
sios dienos uzduotis buvo apciupineti rankeneles apatinems spintelems - kokios prie manes liptu... galva susisuko smile.gif kazkaip linstu prie ilgesniu
va tokio tipo user posted image
bet kazkaip labai traukia ir tokio tipo
user posted image

is praktikos puse pirmosios gal geriau - pakabini pirstu ir atidarai jeigu ranko nesvarios... o tas apvalias ja ureikia imti visu delnu
virsutines spinteles bus be rankeneliu - su pazeminta apacia - uz jos ir atidarysiu
ai velns - dar stalciams (3 vnt blokas )bus vienaip jos - gulscios, o spintelems - stacios... taip | ir__ g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bus kita balta ziema: 20 birželio 2013 - 20:23
Sakykite, ar taip kaip pas JViktorija planuose laikoma mikrobange (apatiniame staliu/spinteliu bloke) patogu? Labai reikia patarimo.. susimasciau kur ja ikisti savo virtuveje g.gif

Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2013 06 20, 20:58)
Sakykite, ar taip kaip pas JViktorija planuose laikoma mikrobange (apatiniame staliu/spinteliu bloke) patogu? Labai reikia patarimo.. susimasciau kur ja ikisti savo virtuveje  g.gif

tikrai ne schmoll.gif dar neseniai su tokiu nepatogumu gyvenom doh.gif gerai, kad as mikrobange pora kart i savaite naudoju, tai isgyvenau biggrin.gif nervina tas tupinelimas, nekarta per skubejima leksciu turiniai buvo atsidure ant grindu, ko niekada nera buve, kai mikrobange ant stalvirsio ar auksciau ax.gif
Atsakyti