Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo pūtimas kūdikiams.

QUOTE(Meletele @ 2013 08 30, 16:01)
Mums labiausiai colinox padejo nuo pilvuko...



va situ mes dar nebandem bus manau eileje po Colic calm smile.gif
Atsakyti
Mamytės,verta išbandyti daugiau vaistukų,ne visiems vienodai padeda.....
Colic calm kažko man nepatiko....diegliukų mažiau buvo,vaikutis mažiau rietėsi,bet....nežinau ar koks sutapimas,jis laaabai mažai pradėjo valgyti.....tiesiog po pusę ką įprastai suvalgydavo... tai panaudojus juos dvi dienas-nebedaviau...nes ir poveikis manęs nenudžiugino....ta vaistukų spalva juoda,man ir kažkaip keistai pačiai lotuliukas.gif blink.gif
Labai patiko Gripe Water...ir tiko maniškiui thumbup.gif valgo,purpaliuoja,guli ramiai...ir kaina vaistukų labiau viliojanti ir poveikis už tiek lt thumbup.gif aišku,jei tik tinka vaistukas,tai pinigėlių negailime........
Dabar biškiuką pertraukėlę darau-savaitę apsieiname ir su espumizanu.....
Man atrodo kiekvienam invidualiai ....
O colinox tai visai negalėjau duoti,sugirdžius tuoj atpildavo unsure.gif
Atsakyti
Manoji uzaugo ant espumisano,nezinau kiek desimciu buteliuku ju sugere.
Isbandem visus vaistus,padejo tik sie.
Kiek vaiku,tiek skirting patirciu.
Reik bandyt,ir ziuret,kas tinka labiausiai.

Jei situacija lb rimta,deretu ieskotis gero gastroenterologo.
Atsakyti
Gal kas bandėte Viburcol žvakutes, koks poveikis atsiliepimai??
Atsakyti
QUOTE(Milow @ 2013 09 01, 19:06)
Gal kas bandėte Viburcol žvakutes, koks poveikis atsiliepimai??


Tikriausiai visos kas turi leliukus išbandė....jos truputį nuramina leliuką,tik nepasakyčiau,kad nuo diegliukų gelbės.....aš esu jas panaudojusi po skiepų.....arba,kai šiaip labai irzlus kitą kartą būna...sakyčiau čiut migdo leliuką.... biggrin.gif daugiau miega....mažiau verkia.... biggrin.gif va kai dantukai pradeda dygti-gelbėja truputuką thumbup.gif bet tikriausiai ir čia visiems skirtingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuteeee @ 2013 09 01, 20:33)
Tikriausiai visos kas turi leliukus išbandė....jos truputį nuramina leliuką,tik nepasakyčiau,kad nuo diegliukų gelbės.....aš esu jas panaudojusi po skiepų.....arba,kai šiaip labai irzlus kitą kartą būna...sakyčiau  čiut migdo leliuką.... biggrin.gif daugiau miega....mažiau verkia.... biggrin.gif  va kai dantukai pradeda dygti-gelbėja truputuką  thumbup.gif  bet tikriausiai ir čia visiems skirtingai  biggrin.gif



išbandėm jau ir mes po baisaus klykimo visa vakara nuo pilvo putimo, ikisome žvakute, na apramino tai tikrai miegojo net 5 val, kai šiaip kas 2,5 keliasi smile.gif bet jei vel užeis juk nekaišiosi kasnakt...
Atsakyti
Sab Simplex padeda kažkiek.
Atsakyti
Ir as skubu pasidalinti savo patirtimi, nors ji dar gana sviezia. Naudojom mes Espumizan nelabai jis mums padejo. Tai teta pamacius kaip mes vargstam pasidalino savo sena patirtimi vaikuciui duodam krapu arbatele, dabar jau trecia diena kaip jokiu vaistuku nenaudojam ir issiperdzia vaikutis labai gerai ir naturalus produktas. Mums padejo tikiuosi, kad dar kam nors irgi pades.
Atsakyti
Šeštą dukrytės gyvenimo savaitę ir mes susidūrėm su pilvo reikalais. Du vakarus abu su vyru šokom su vaiku ant rankų, nežinojom, ką daryt, tokio klykimo dar nebuvom girdėję smile.gif Trečią vakara jau buvom apsirūpinę priemonėm, nuo kurių visos bėdos ir dingo. Girdžiau Gripe Water, bet labiausiai padėjo vyšnių kauliukų pagalvėlė ir čia anksčiau vienos mamytės aprašyta vaiko laikymo poza, kai vaikučio nugarytę atremi sau į pilvą, vieną ranką dedi ant krūtinės, o kita laikai kojytes. Aš atsisėdu, vaiką atremiu nugara i save, viena ranka imu kojytes,pakeliu jas šiek tiek į viršų, o kita ranka masažuoju pilvą, arba dedu pašildytą vyšnių kauliukų pagalvėlę.
Kai pirmą kartą taip pasisodinau baisiai verkiančią ir uždėjau tą pagalvėlę, iškart nurimo, net pasilenkiau pažiūrėt ar kvėpuoja, jokio garselio nebuvo smile.gif
Manau,kad kiekvienas turim prisitaikyt sau veiksmingas priemones.
Atsakyti
Iš vaistukų mums Enterokind geriausiai padėjo, be jų bandžiau Colinox ir Infacol. Taip pat pilvelio šildymas (karšto vandens šildykle, džiovintuvu) ir nešiojimas ant pilvuko ax.gif
Atsakyti
Svarbu, kad mama jei maitina krutimi visu pirma suziuretu ka valgo. Dauguma leliuku sunkiai virskina karves pieno produktus. Ten yra sudetyje laktoze, didelis baltymas, kuris apkrauna mazyliu pilvukus. Todel pirmiausia reiketu mamytei atsisakyti pieno, varskes, grietines ir kitu pieno produktu. Apriboti ju kieki bent jau. Taip pat gerti pankoliu arbata, kmynu arbata. Mums tokia sistema suveike. Sekmes!
Atsakyti
Sveikos,mamutės, mano mažiukui jau 3 mėn, rašiau anksčiau,kad vaistukų daug išbandėme...Griper Water tiko labiausiai. Bet dariau pertrauką jiems ir žinokite padėjo Espumizanas bigsmile.gif bet tik ne 25 lašiukai,o mažas arbatinis šaukštukas. Tiek įpilu į pienuką,kai geria(mišinėlį) Ir veikia puikiai. Tai ,kai sakom,kad neveikia-gal tiesiog kitam vaikiukui reikia didesnės dozės....Na ir buteliukas gaunasi 8-10karteliams.Bet ką daryt, geriau tai nei vaikiuko ašarytės 4u.gif Po pertraukėlės,grįžau prie Griperio. Bet dabar pakeitalioju...Man atrodo,kad ir veikimas geresnis gaunasi vaisčiukų...purpaliuoja vaikinukas,kaip karo lauke lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuteeee: 27 rugsėjo 2013 - 08:42