Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo pūtimas kūdikiams.

Visiems kūdikiams su nervais negerai, jie gi verkia ir verkia. O jei dar problemos su pilvuku, tai ir ligoniukais gali tapti biggrin.gif prajuokino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iewwute @ 2013 10 08, 23:22)
Mano atveju tai mityba neturėjo reikšmės....ar valgiau ar ne tuos produktus nuo kurių pučia, visais atvejais pūsdavo smile.gif tai valgydavau viską...na aišku sveiką maistą, o ne šiaip viską iš eilės. Ir paskui išaugom šią problemą. Na dabar irgi kartais būna, bet labai jau retai smile.gif


Mano atveju vaikui lb padejo tai,kad as ziurejau grieztai ka pati valgau.
Buvau apribojus save iki negaliu,nesinori net prisimint doh.gif
BET vaikui putimas gerokai apmazejo,na ir alergija pradingo,viduriavimai nuo to,kad as sviezias darzoves valgau ar pieno produktus.

Tokia mano patirtis
Atsakyti
Mano maziuikei padeda Infacol, masazas, sildymas pilvuko:-)
Atsakyti
Mano mazius rekdavo po 3-5 valandas iki pamelynavimo. Isbandem visus rinkoje esancius vaistus, bet veike kaip vandenukas.. Kol viena diena trukus kantrybei parsisiunciau colic calm thumbup.gif po pirmos dozes vaikas uzmigo kaip angeliukas. Nezinau kaip jie veikia, berods susildo zarnyna, bet vaistas tikrai stebuklingas. O kad su pirmu buciau ji atradus smile.gif
Atsakyti
Kol kas sūnui padeda Infacol thumbup.gif

O gal kuri mamytė parašytų až per kur siunčiasi Colic calm?
Atsakyti
QUOTE(Mantela @ 2014 05 11, 16:01)
Kol kas sūnui padeda Infacol  thumbup.gif

O gal kuri mamytė parašytų až per kur siunčiasi Colic calm?


as pirkau per skelbima lietuvoje
Papildyta:
QUOTE(Mantela @ 2014 05 11, 16:01)
Kol kas sūnui padeda Infacol  thumbup.gif

O gal kuri mamytė parašytų až per kur siunčiasi Colic calm?


as pirkau per skelbima lietuvoje
Atsakyti
Sveikos mamos, gelbekit verysad.gif
mano mergytei dabar siek tiek daugiau nei 2 savaiteles, ir atrodo kenciame nuo pilvo putimo, diegliuku verysad.gif
esme, kad vaistuku duodam, bet arba jie nelabai veikia arba nelabai veikia doh.gif
nakti ismiegame neblogai, del diegliu keliames tik paryciais, ir toliau visa likusi diena buna tik supavimas ant ranku, tada pampersu keitimas, zindymas ir vel supavimas ant ranku, nes miega po 20 min ir vel keliasi... verkia iki paraudonavimo, irzli, niekas nepatinka, visalaik tik inkscia panasiai kaip mazi suniukai verysad.gif ir dentinox bandem ir infacol bandem, dabar sedim ant espumizano ir dar siandien pradejome girdyti probiotikus... jau mazoji pamato kad tetis ateina su sauksteliu prasideda vos ne isterija, neklauskit kaip jin tai mato ar jaucia doh.gif
nebezinom ka ir bedaryti, abu isvarge jau nuo jos istisinio verkimo ir inkstimo verysad.gif mankstos nepadeda, pilvuka patrynus siek tiek pagereja, bet 12 valandu trinti ne zmogaus galioms blush2.gif
ka daryti? doh.gif
Atsakyti
Aš tik vieną patarimą turiu - biški apsiraminti su vaistais. Jeigu duodate vieną, tai tuo pačiu metu neduokit jokio kito. Juk gali būti, kad mažylė neigiamai reaguoja į kurį nors iš jų (arba visus) ir tai tik dar labiau pablogina situacija. Duokite vienos rūšies vaistą kelias dienas, jeigu matote, kad pagerėjimo nėra, tuomet jį metat lauk, darot poros dienų pertrauką ir tada bandot kitą. Dentinox yra dantenų jautrumui mažinti dygstant dantukams, todėl išvis nesuprantu kam šitas jūsų mažylei?
jeigu matote, kad padeda pilvuko glostymas, tai tą ir darykit. Pakelkit, kad atsirūgtų po kiekvieno maitinimo, masažuokit pilvuką, leiskit pagulėti ant pilvuko, "minkit dviratuką".
Ir džiaukitės, kad bent naktį galit pailsėti smile.gif
Atsakyti
firma dentinox gamina daug vaistuku leliukams, ne vien dantukams: http://www.dentinox.co.uk/
Atsakyti
O man lankancioji sesute paaiskino kad naujagimiu zarnynas nera pakankamai susiformaves sudoroti mamytes pieneli, truksta fermentu ir pan. Tad ypac naujagimiui gali pilvuka pusti ir be rimtos priezasties, tiesiog reikia tai isaugti ir nelabai ka cia pakeisi... Na as maista tai prisiziuriu, geriu kmynu, pankoliu arbata pati, be to pastebejau butu dar blogiau... doh.gif
Atsakyti
Naujagimio zarnynas yra kaip svarus lapas smile.gif Taigi jis formuojasi, gaminasi naujos bakterijos, fermentai ir daug kitu faktoriu. Taigi pilvo diegliukai yra naturalus ir deja skausmingas daugeliui kudykiu procesas. Manau kad pradzioj reiktu bandyti stebeti vaiko reakcija i mamos suvalgoma maista, taisyklinga maitinima( pridejima prie kruties arba buteliuko davima), duoti vaikui atsirugti kad iseitu oras, praejus laikui po maitinimo palaikyti ant pilvuko, svelniai masazuojant nugaryte, daryti masaza pilvukui , jis daromas kazkur pusvalandi mirksiukas.gif Pilvukas masazuojapas pagal laikrodzio rodykle , nereikia bijoti paspausti stipriau, pariesti kojytes, panesiuoti vaikeli prispaudus pulvuka prie saves. Galima duoti krapu seklu arbatos, kmynu arbatos, gelbsti vaistukai nuo viduriu putimo, gerosios bakterijos yra gerai, bet saikingai su jomis, kadangi daznai patekusios i zarnyna sukelia papildoma judejima jame ( gali pusti viduriukus). Ir svarbiausia nusiraminti paciom smile.gif Priimti tai kaip tam tikra gyvenimo tarpsni ir ramiai padeti savo vaikui tai istverti smile.gif Nereikia pulti i panika ir galvoti kaip cia dabar viskas blogai, nes daznai vaikas verkimu reaguoja ir i mamos suirzima smile.gif
Atsakyti
Beje mamaytes, norejau perspeti, kad labai atsargiai ziuretumete i tokius vaistus, kuriu sudedamoji dalis Simethicone. Jei seniau galvojau, kad tai tik svestas vanduo (patikekit sie vaistai tik marketingo triukas), tai dabar isitikinau, kad tas vanduo ne toks ir svestas ir net vertas atskiros knygos sakyciau.. nuejus pas semos daktara, jis butinai paklaus ar nepucia pilvuko (aisku, kad pucia, juk tai naturalu), tada pasiulys nekalta vaistuka "be salutiniu poveikiu" labai zinomu pavadinimu (to vaisto simbolika buna ant visu gydytoju daiktu) smile.gif pagal atliktus tyrimus bent keli salutiniai poveikiai aprasomi cia:
http://www.ehealthme...ne-side-effects

Beje, vaistai su simetikonu, taip monopolizave rinka, kad cia turbut niekad nebus pardavinejami tikrai veiksmingi preparatai, kaip gripe water ar colic calm smile.gif
Atsakyti