Įkraunama...
Įkraunama...

Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece

Kokia nesveikai pavydi naujoji Shecherezados priešė. Man regis, regis truputį perspausta su jos pagieža, nes net nėra rimtos priežasties nekęsti Shecherezados. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2013 07 03, 17:11)
Kokia nesveikai pavydi naujoji Shecherezados priešė. Man regis, regis truputį perspausta su jos pagieža, nes net nėra rimtos priežasties nekęsti Shecherezados. g.gif

yra, tik man regis veliau paaiskes...kol kas neatskleidziama kodel ji jos taip nekencia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2013 07 03, 17:11)
Kokia nesveikai pavydi naujoji Shecherezados priešė. Man regis, regis truputį perspausta su jos pagieža, nes net nėra rimtos priežasties nekęsti Shecherezados. g.gif


Man tai nelogiska, kaip galima nepazinti zmogaus, kai kartu mokesi ir net kazkiek dirbo. Gi vardas pavarde bent jau girdeti turi buti.

Keista, kad Nadide liepia Fisun isvaziuoti. Issiskyrusi, kur nori, ten ir gyvena ax.gif

Nesitikejau, kad tas Kaldunas Haldunas toks negerietis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2013 07 03, 18:22)

Keista, kad Nadide liepia Fisun isvaziuoti. Issiskyrusi, kur nori, ten ir gyvena ax.gif




Tai mūsų supratimu - kur nori, ten gyvena, o jų - ne.
Atsakyti
QUOTE(Ara @ 2013 07 03, 19:37)
Tai mūsų supratimu - kur nori, ten gyvena, o jų - ne.


Man atrodo, kad ir ju supratimu jos niekaip isvaryti is miesto negali. Gi pvz i kokia Secherezada visai kitaip ziuri. Jai ir dirbti galima, ir nesusituokus su vyru isvaziuoti ilsetis ir pan. O va Fisun nuodeminga labai, trukdo ju seimai smile.gif

Bet jau Ahu motinele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 03, 17:10)
Graziai baigesi siandien serija wub.gif


O man kažkaip keista pirmiau pasakyti visai šaliai, kad laukiasi, o ne vyrui. Kaip Onurui dabar reaguoti? ax.gif Ir šiaip pastebėjau matyt pas juos niekas nelaukia mėn., kad pasidalint džiugia žinia su visais. rolleyes.gif
Atsakyti
Nu jau sventes filmavime jokio profesionalumo, susidare toks vaizdas, kad filmavimo komanda pasidare sau pokyli , pasisveikino su visais , pasoko , pagere ir ta proga nufilmavo kelias scenas reikalingas filmui g.gif . Tas filmavimas ţoks buitinis, net girdejosi kaip kazkas kosejo... biggrin.gif

O kas del filmo, tai jau Ahu motinele, neplis zandai kazin jai is to godumo biggrin.gif
Atsakyti
Kiek as atsimenu, tai Nadide iteike jau viena verini, kai si pirma karta ruosesi teketi. Dabar siandien aiskina Burhanui, kad grazino ta verini g.gif

Idomu, bus tas Burhanas su Sezen, ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 04, 16:43)
Nu jau sventes filmavime jokio profesionalumo, susidare toks vaizdas, kad filmavimo komanda pasidare sau pokyli , pasisveikino su visais , pasoko , pagere ir ta proga nufilmavo kelias scenas reikalingas filmui g.gif . Tas filmavimas ţoks buitinis, net girdejosi kaip kazkas kosejo... biggrin.gif



aha, kaip spektaklis koks, bet nors dainų paklausėm smile.gif
Atsakyti
nuo arbatos persileisti - kažkokia mistika g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
O man dar mistika su nestumais. Jau pries kuri laika sake, kad Benu greit gimdys. Nu tiek to. Tada Seval apsidziauge, kad tarp vaiku bus 3 men skirtumas. Reiskia, kad pas Secherezada dabar menuo, tai pas Benu 5. Bet pilvo kaip ir nesimato. Ir ka, po keliu dienu vestuves, pas Benu pilvas paaugo kaip reikalas.

Gulejau, ziurejau ir skaiciavau kas cia kiek laukiasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2013 07 04, 17:53)
nuo arbatos persileisti - kažkokia mistika  g.gif  g.gif  g.gif


Ir dar taip greit suveikė doh.gif

Su tuo Benu nėštumu tai kaip su paros laiku būna: pas vienus rodo jau gūdus vakaras, o pas kitus dar saulė šviečia biggrin.gif
Atsakyti