Įkraunama...
Įkraunama...

Tūkstantis ir viena naktis / Binbir Gece

Nors vestuvių būvis ir lempinis, bet nuotaka labai gražiai atrodė wub.gif
Atsakyti
Man tai jau čia šiek tiek perspausta su tuo persileidimu ir krauju taip žiauriai doh.gif
Atsakyti
Kažkokia atitrūkus šiandienos seriją doh.gif
Atsakyti
Nu jau Bennu pilvas doh.gif , mano du kart mazesnis buvo, nors bernai didziuliai buvo. rolleyes.gif
Kas cia per pabaiga buvo g.gif ? Keremas kokiu klausimu pas ta psichine ligone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 05, 16:14)
Nu jau Bennu pilvas doh.gif , mano du kart mazesnis buvo, nors bernai didziuliai buvo. rolleyes.gif
Kas cia per pabaiga buvo g.gif ? Keremas kokiu klausimu pas ta psichine ligone? g.gif


Na, pilvelis per savaitele paaugo uz kelis menesius ax.gif

O Kerema atstume zmona, tai gal atbego pas kolege arbateles friends.gif
Atsakyti
nu ta beladona tikrai labai stiprus nuodas, manau visai neperspausta, kad sukele persileidima. o ta psiche tai dejo jos normaliai , kad paciai Sechrezadai uztektu nugalabyti
Atsakyti
noriu kazka pasakyt, bet nesudelioju sakiniu biggrin.gif
Atsakyti
Maniau, kad Shecherezada liūdės dėl persileidimo, o ji sau linksmutė pramogauja smile.gif Kažkaip nesiderina su jos personažu.
Melek irgi psichuoja, taip jau įsimylėjo Buraką, kaip paauglė kokia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aquamarina: 05 liepos 2013 - 17:38
QUOTE(Aquamarina @ 2013 07 05, 18:38)
Maniau, kad Shecherezada liūdės dėl persileidimo, o ji sau linksmutė pramogauja smile.gif Kažkaip nesiderina su jos personažu.


Kiekvienas į skausmą/netekti reaguoja skirtingai.. Gal dar ir išlįs kas eigoje.
Atsakyti
QUOTE(Aquamarina @ 2013 07 05, 17:38)
Maniau, kad Shecherezada liūdės dėl persileidimo, o ji sau linksmutė pramogauja smile.gif Kažkaip nesiderina su jos personažu.
Melek irgi psichuoja, taip jau įsimylėjo Buraką, kaip paauglė kokia.

Manau ji liudi ir labai isgyvena, tiesiog ji jau taip reaguoja, juk persileidimas ivyko daugelio zmoniu akivaizdoje, manau kad ji visiems nori irodyti, kad yra stipri motera, bet giliai sirdyje labai liudi unsure.gif
Atsakyti
Man tai Niliufer nepatinka... kažkokia išpaikinta flegmutė. Vos kas jau ir deda į kojas, šiandien išvis vos Šecherezada pasakė žodį, tai jau baisiai įsižeidė, princesė mat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2013 07 05, 22:26)
Man tai Niliufer nepatinka... kažkokia išpaikinta flegmutė. Vos kas jau ir deda į kojas, šiandien išvis vos Šecherezada pasakė žodį, tai jau baisiai įsižeidė, princesė mat doh.gif


Taigi juk vaidmuo toks smile.gif Tikėtina, kad ji visai kitokia gyvenime smile.gif

Man kartais įdomus tokie pasisakymai - jūs iš tikro taip įsijaučiate į filmą? rolleyes.gif
Atsakyti