Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingų dienų testeriai (16 tema), Viskas apie ov

Sveikos,

As cia nauja, gal priimsit rolleyes.gif
Pirma cikla meginu OT. Siaip O pozymiu nejauciau niekad, todel kolkas sunku susigaudyt. Zinau, kad abi juosteles turi but vienodo ryskumo, bet visgi suabejojau, ar galejo man buti siandien O? Ikelsiu foto. BT laikosi zema 36,3. Siandien pradejo mausti pilva, nors to niekad nebudavo. ND darem ryte, po pietu dariausi OT. tai nesusigaudau ar man laukti ateinancia para O, ar ryt gali buti dar ryskesnis ats. Kiek zinau ND kasdien- nera gerai..tai persistengti nenorim, o O pagaut labai meginam..padekit smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2014 04 27, 21:21)
Merginos, keistu tokiu klausimu kreipiuos. Ar kada pastebėjote pagal pojūčius skirtumą,kai būna anovuliacinis ciklas ir normalus. Mmm atėjo kaip visada laiku ar ne, ir pan.? Dėkoju už atsakymą  blush2.gif

Anovuliacinį ciklą pastebėti lengviausia matuojant BT. Jei BT neužkyla, tai ciklas greičiausiai anovuliacinis. Aš vieną kart tokį turėjau. Visą ciklą BT nepakilo aukščiau 36.4. Po to pradėjo stiprėti dešinio šono maudimas, mmm vėlavo 6 dienas. Deja, šis atvejis man baigėsi operacija. Kiek girdėjau kitoms nesibaigia taip liūdnai kaip man mirksiukas.gif Ir mmm ateina laiku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(If_only @ 2014 04 27, 23:29)
Sveikos,

As cia nauja, gal priimsit  rolleyes.gif
Pirma cikla meginu OT. Siaip O pozymiu nejauciau niekad, todel kolkas sunku susigaudyt. Zinau, kad abi juosteles turi but vienodo ryskumo, bet visgi suabejojau, ar galejo man buti siandien O? Ikelsiu foto. BT laikosi zema 36,3. Siandien pradejo mausti pilva, nors to niekad nebudavo. ND darem ryte, po pietu dariausi OT. tai nesusigaudau ar man laukti ateinancia para O, ar ryt gali buti dar ryskesnis ats. Kiek zinau ND kasdien- nera gerai..tai persistengti nenorim, o O pagaut labai meginam..padekit smile.gif
user posted image

Foto nesimato mirksiukas.gif
Nebūtinai abi juostelės turi būti vienodo ryškumo. Bent jau man taip niekada nebuvo. Jei BT žema, tai O dar neįvyko. Darykit ND kas antrą dieną ir pagausit gandrą mirksiukas.gif Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2014 04 28, 09:15)
Anovuliacinį ciklą pastebėti lengviausia matuojant BT. Jei BT neužkyla, tai ciklas greičiausiai anovuliacinis. Aš vieną kart tokį turėjau. Visą ciklą BT nepakilo aukščiau 36.4. Po to pradėjo stiprėti dešinio šono maudimas, mmm vėlavo 6 dienas. Deja, šis atvejis man baigėsi operacija. Kiek girdėjau kitoms nesibaigia taip liūdnai kaip man mirksiukas.gif Ir mmm ateina laiku smile.gif
Papildyta:

Foto nesimato mirksiukas.gif
Nebūtinai abi juostelės turi būti vienodo ryškumo. Bent jau man taip niekada nebuvo. Jei BT žema, tai O dar neįvyko. Darykit ND kas antrą dieną ir pagausit gandrą mirksiukas.gif Sėkmės

Chm.. Gal kazka netaip padariau. Pro koki dar puslapi galiu megint kelt nuotrauka?
Papildyta:
QUOTE(If_only @ 2014 04 28, 09:20)
Chm.. Gal kazka netaip padariau. Pro koki dar puslapi galiu megint kelt nuotrauka?

http://www.part.lt/i...12bcef9a410.JPG


 ! 
Jūsų įkelta nuotrauka smarkiai viršija leistiną 640*480 pikselių dydį!

Moderatorė HappyAngel
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 28 balandžio 2014 - 11:31
Dar klausimas. O OT gali rodyti nėštumą? Nes niekad nebuvau sugalvojusi tikrinti nėštumų su OT, tai smalsu pasidarė ar realu g.gif
Atsakyti
If_only kokio jautrumo testai? Maniskiuose raso, kad ovuliacija turi prasideti 12-36 val. po teigiamo testo
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2014 04 28, 12:21)
Dar klausimas. O OT gali rodyti nėštumą? Nes niekad nebuvau sugalvojusi tikrinti nėštumų su OT, tai smalsu pasidarė ar realu  g.gif

Gali, bet vis tiek NT tą geriausiai patvirtina.
Atsakyti
QUOTE(visai_nauja @ 2014 04 28, 13:25)
If_only kokio jautrumo testai? Maniskiuose raso, kad ovuliacija turi prasideti 12-36 val. po teigiamo testo

Testai -20miu. Tai vat as ir galvoju, ar 15cd cia jau man skaityt kaip teigiama ir ateinancias 12-36 laukt O.... g.gif siandien dar darysiu OT tai pasidalinsiu foto ivertinimui..
Atsakyti
Nieko nebesuprantu verysad.gif
Vakarykstis OT:
user posted image maniau, kad tai dar galbut nera teigiamas ir siandien bus dar ryskesnis, bet va siandieninis user posted image isvis neryskus unsure.gif
padekit susigaudyt... blush2.gif
Jei vakar buvo teigiamas, tai O turetu ivykti ateinancias 12-36 val, kas yra siandien. Bet ar neturetu pries pat O testas rodyti dar ryskesni teigiama ats??? Tikrai nebesusigaudau:( nes maniau kad siandien reikia gaudyti O, o dabar pradejau dvejoti, gal ji ja ivykus.. painu visai man cia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(If_only @ 2014 04 28, 14:50)
Nieko nebesuprantu  verysad.gif
Vakarykstis OT:
user posted image maniau, kad tai dar galbut nera teigiamas ir siandien bus dar ryskesnis, bet va siandieninis user posted image isvis neryskus  unsure.gif
padekit susigaudyt...  blush2.gif
Jei vakar buvo teigiamas, tai O turetu ivykti ateinancias 12-36 val, kas yra siandien. Bet ar neturetu pries pat O testas rodyti dar ryskesni teigiama ats??? Tikrai nebesusigaudau:( nes maniau kad siandien reikia gaudyti O, o dabar pradejau dvejoti, gal ji ja ivykus.. painu visai man cia... verysad.gif

Atsipalaiduokit... ir mėgaukites smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2014 04 28, 15:58)
Atsipalaiduokit... ir mėgaukites smileysex.gif

Aciu blush2.gif
Bet vistiek, taip norisi susigaudyt ir tiksliai zinot kada kas kaip, o db nieko nesuprantu.. Galvojau, gal po keliu val pakartot OT? Bet jauciu nera reikalo.. Ir vaisingos (kiausinio baltymo) isskyros snd pasirode, tai tik ryskaus OT betruko kad neliktu abejoniu.. O dbr ir nebesuprantu.. Chm g.gif bet teisingai sakai, reik atsipalaiduot smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(If_only @ 2014 04 28, 16:13)
Aciu blush2.gif
Bet vistiek, taip norisi susigaudyt ir tiksliai zinot kada kas kaip, o db nieko nesuprantu.. Galvojau, gal po keliu val pakartot OT? Bet jauciu nera reikalo.. Ir vaisingos (kiausinio baltymo) isskyros snd pasirode, tai tik ryskaus OT betruko kad neliktu abejoniu.. O dbr ir nebesuprantu.. Chm g.gif bet teisingai sakai, reik atsipalaiduot smile.gif)

Teigiamas OT rodo, jog po 12-36 val. įvyks ovuliacija. Jei šiandien OT jau blankesnis, vadinasi O vyksta. Jei būtų ryškesnis nei vakar - vadinasi dar neįvyko ir įvyks dar po 12-... val.
Jei ciklas reguliarus, visi O požymiai jaučiami, tai tikrai rekomenduočiau nenaudoti OT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2014 04 28, 16:34)
Teigiamas OT rodo, jog po 12-36 val. įvyks ovuliacija. Jei šiandien OT jau blankesnis, vadinasi O vyksta. Jei būtų ryškesnis nei vakar - vadinasi dar neįvyko ir įvyks dar po 12-... val.
Jei ciklas reguliarus, visi O požymiai jaučiami, tai tikrai rekomenduočiau nenaudoti OT mirksiukas.gif

Aciu tau 4u.gif
Ciklas reguliarus, bet O pozymiu niekad nejauciau, todel ir pradejau naudoti OT..
Atsakyti